reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam dziewczynki

Ale mi głupio że tak długo nie pisałam.... ale pisze co i jak...wczoraj dzwoniłam do chirurga, ze do niego jadę a On mi na to, ze operuje dzieci do 20tej i kazał mi przyjechać we wtorek....przepraszam, ze tak późno piszę ale wczoraj od razu pojechaliśmy na parapetówkę do brata i wstaliśmy dopiero o 10 :zawstydzona/y::-D

Jutro jadę do szpitala na usg na 8ą więc mi powiedzą co z jelitkiem a we wtorek już chirurg sam się wypowie

dziekuje za pamięc
No to trzymam kciuki by wszystko było dobrze:tak::-)
 
reklama
witam..

beti mam nadzieje a jak nie to trudno..musze sie pogodzic z takim losem..

bereshka strachu nam narobilas ale dobrze ze juz sie odezwalas.zobaczymy co jutro na usg i co powie lekarz wewtorek..zeby bylo wsztystko dobrze.

royanna zycze udanego urlopu ..odpoczywaj duzo dbaj o siebie

gieoska ja tez mysle ze wyglad nie ma znaczenia co ma byc to bedzie tylko ze watpioe ze az trzech lekarzy by widzialo cipeczke a nie fiutka..hihi
 
witam..
gieoska ja tez mysle ze wyglad nie ma znaczenia co ma byc to bedzie tylko ze watpioe ze az trzech lekarzy by widzialo cipeczke a nie fiutka..hihi
A ja leżałam w szpitalu z dziewczyna która lezała przez 3 tygodnie po terminie i usg robiło jej łącznie z jej lekarzem prowadzącym 5 lekarzy i wszyscy zgodnie twierdzili,że urodzi chłopca.A na porodówce usłyszała GRATULACJE pani Jadziu ma pani sliczna CÓRECZKĘ.
Dzis Żaklin ma juz 3 latka i jest słodziutka :-D
 
A mnie cos wzieło na zupę i gotuję kalafiorową:-D Tylko wiecie.. ja żadnych zdolności nie mam:zawstydzona/y::-) Więc kupiłam mrożonke Hortexu:zawstydzona/y::-D Niech ten mój M juz wraca bo ja tu z głodu padnę;-):-D On tak niesamowicie dobrze gotuje:tak::-)
Byłam na malych spozywczych zakupach bo juz pustki w lodówce.. normalnie jak M przyjedzie to najpierw mi coś pysznego ugotuje a potem będziemy sie witac;-):-D
 
Bershka.. Ale nas przetrzymalas :-) Ale jestes usprawiedliwiona :sorry2:.. Tylko wiecej nam tego nie rob .. bo my tu jajko zniesiemy :wściekła/y::-).. W takim razie trzymam kciuki za wtorek ;-)
Caluje Wszystkie..wieczornie ;):))))
 
No, to wiadomo juz wiadomo, ale nas przetrzymala kobieta...
Ja na chwile wieczorowa pora:)
Jestesmy juz nad morzem, chlodno ale nie pada-a to wazne.
Milego wieczorka Wam zycze i dziekuje za pamiec:)
 
Dziewczyny okropnie sie czuje mam zawroty glowy,bole brzucha i piersi,mam nadzieje ze to "wina" tej fasoleczki,poza tym wychodza mi na twarzy straszne pryszcze,nigdy takich nie mialam:szok:chyba nie wytrzymam i zrobie ten test we wtorek:tak::-Dto bedzie tydzien po stosunku;-)
 
Dziewczyny okropnie sie czuje mam zawroty glowy,bole brzucha i piersi,mam nadzieje ze to "wina" tej fasoleczki,poza tym wychodza mi na twarzy straszne pryszcze,nigdy takich nie mialam:szok:chyba nie wytrzymam i zrobie ten test we wtorek:tak::-Dto bedzie tydzien po stosunku;-)

oj trzymam kciuki za dwie kreseczki:-)
 
reklama
Witam :-) już z pracy :-:)baffled:

Urlop to super sprawa tylko szkoda że tak szybko mija :-( teraz odliczam dni do 15 sierpnia wtedy znów będę miała tydzień urlopu :-):tak:

Pati trzymam kciuki za fasolke! :tak:

Royanna życzę wypoczynku u mamy i pieknej pogody a taka się zapowiada :tak:

Bershka trzymam kciuki za dobre wieści u gina i chirurga! :tak:

Hej Gosia jak samopoczucie? a Ty w domku czy w pracy?

Zaraz Was poczytam tylko trochę się rozeznam w pracy ;-)
 
Do góry