reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

1.png
5.png
6.png



dziewczynki tak będzie wyglądał ...to nie jest dokładnie ten ze zjęccia ale taki :)

tzn pół bo to bliźniak:tak::tak::-):-)


supcio domek :-)bardzo się ciesze że realizujecie swoje marzenia:-)


Ja z M jesteśmy bardzo przekonani do imienia Alanka:tak:

Widziałam ze tu niezła walka o wózek była:-Dno trudno PYSZCZKU jeszcze nie jedna taka okazja bedzie trzeba poprostu patrzeć i szybko dac swój głos;-)teraz bynajmiej wiesz jaki ci najbardziej pasuje co tylko szukać :tak:
 
reklama
Pyszczku i Aniu jako ze chcecie kupic mieszkanie/dom to moze macie szanse skozystac z tego kredytu rodzina na swoim...warto sie tym zainteresowac gdyz rzad przez 8lat splaca polowe odsetek z kazdej raty!!

Dobrej nocki zycze:-)
 
Gosiu imię śliczne :-) nasz maluszek może i tez tak będzie miał na imię ;-) albo Kubuś jednak :-D albo Kacperek chyba, ze M coś innego wymyśli

Anufifi domek ślicznusi tylko, ze ja mieszkałam w takim przez 1,5h u teściów i wiem, że bliźniak odpada :-( teściowie mają już drugiego sąsiada bo pierwszy wyprowadził się rok temu i za chiny nie mogą się z nimi dogadać ani z jednym i teraz z drugim więc bliźniak to troszku tak jak mieszkanie z kimś :no: ale moze Ty będziesz mieć akurat super sąsiada i nie będziesz miała problemu :tak:
Moi teściowie kupili sobie np ostatnio piękną drewutnię i postawili na granicy działki sąsiada no i już problem bo sąsiadowi nieodpowiada widok i podobno zasłania słońce :angry: ech... no ale może Oni mają takiego peszka, ja chciałabym jednak osobny domek ale blisko sąsiedztwa

dzisiaj kupiłam 5kg ogórków i od jutra zaprawiam :-D:-D:-D:-D:-D
 
Witajcie :-)

Patrysia własnie cieszę się że przynajmniej obejrzałam sobie te wózki w sklepie i teraz wiem jaki chcę :) trudno że sie nie udało kupić tamtego ale i tak widzę dobre strony tego całego zamieszania :tak: Pozdrawiam cieplutko!

Gosia wiesz my próbowaliśmy załapac się do tego programu Rodzina na Swoim ale to wcale nie wygląda tak różowo, trzeba spełniac określone warunki, czyli okreslony metraż mieszkania, określona cena za m kw. (zwykle bardzo niska), nie można mieć na siebie żadnych nieruchomości (a ja mam w spadku po Tacie) i jeszcze inne rzeczy. Tak więc nie uda nam się z tego skorzystać :confused:

Bershka no widzisz, kiedy to zleciało! A wyprawka już gotowa dla synka? Wiem że pisałaś że nie masz jeszcze kosmetyków, a inne rzeczy? Ubranka, wózek, łóżeczko? Ja się zastanawiam kiedy zacząć to wszystko kupować.. :sorry2:

Miłego dnia Dziewczynki!
 
Pyszczku nie mam kompletnej wyprawki ale za niedługo się za to zabiore :-D

kołyskę mam to póki co łóżeczka nie kupuję :no: wystarczy do 5-6 m-ca ;-)
wózek mam po synku ;-)

idę zaprawiać ogórki małosolne :-D:tak:
 
Dziendobry kobietki!
U nas dzis strasznie wieje!!! Brrr, choc chyba jest nienajzimniej. Narazie nigdzie sie nie wybieram na spacer.

Bershka-ten czas faktycznie leci...jeszcze troche a utulisz synusia:)
Pyszczku-ja tez dowiadywalam sie o ten kredyt, i mimo doplat od rzadu wynioslby nas duuuuzo wiecej niz ten co mamy. I tak jak piszesz-nie latwo go dostac.
Anufifi-w tym domku bedzie Wam dobrze:) Musi byc i tyle! Sliczny jest. Ale ja tylko moge o takim pomarzyc...Wiecie, moj M na sama mysl o domku, blizniaku itd dostaje gesiej skorki! Bo trzebaby kolo niego robic! A on nie bedzie mial na to czasu. Moze jakos to przeboleje.

Milego dnia!
 
HEJKA KOBITKI:-)

BERSHKA ale super jeszcze troche i synuś na świecie:-)
PYSZCZEK no pewnie bynajmiej wiesz co dokładnie chcesz bo tak na oko tylko z netu kupowac to wiesz różnie jest a tak wiesz już w praktyce jak miej więcej bedzie ci się z niego służyć:-)

No i zaczynam 14 tc:-D
 
reklama
hej dziewczyny!

Pyszczku moi znajomi wlasnie dostali ten kredyt rodzina na swoim...ale tez mieli jakies problemy!!

Bershka leci czas leci:-)

Buziaki dla reszty dziewczyn:-)
 
Do góry