reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ogólnie bardziej mi Urban podpasował, choć jest 1,7 kg cięższy niż 4rider, no i te koła taaaakie duże się wydają, w ogóle wózek duży się wydaje, nie wiem może inne też są takie, już nie miałam czasu patrzeć :sorry2: Do tej skrętnej osi tylnej trzeba się przyzwyczaić, ale pojeździłam trochę tam i z powrotem i spoko. Kurcze tylko tak się zastanawiam czy to nie za wczesnie na kupowanie wózka, może powinnam poczekac do 9 miesiąca? :sorry2: Jak myślicie? Ale w sumie i tak używany kupuję więc nie czekam na żadne obniżki czy promocje w sklepach
 
reklama
Ogólnie bardziej mi Urban podpasował, choć jest 1,7 kg cięższy niż 4rider, no i te koła taaaakie duże się wydają, w ogóle wózek duży się wydaje, nie wiem może inne też są takie, już nie miałam czasu patrzeć :sorry2: Do tej skrętnej osi tylnej trzeba się przyzwyczaić, ale pojeździłam trochę tam i z powrotem i spoko. Kurcze tylko tak się zastanawiam czy to nie za wczesnie na kupowanie wózka, może powinnam poczekac do 9 miesiąca? :sorry2: Jak myślicie? Ale w sumie i tak używany kupuję więc nie czekam na żadne obniżki czy promocje w sklepach

Pyszczku wiekszosc glebokich wozkow jest duza i w mutsym wlasnie te duze kola mi sie podobaja...jesli i tak jeses na mutsy zdecydowana i jest w miarre tani do kupienia ten co Ci sie podob a to bierz..i wcale nie muszisz czekac do konca ciazy mi jakby sie trafil ten na ktory poluje teraz w super cenie tez ym kupila..poza tym duzo dziewczyn z listopadowek ma juz wozki!!skoro i tak wozka w calosci nie bedziesz wnosic na gore to te niecale 2kg miedzy modelami nie jest istotne:-)masz jeszcze 30mini aukcja sie konczy:-)decyduj:-)

Obejrzalam jeszcze raz ten link tego mutsy co dalas i bardzo przyzwoicie on wyglada:-)nie jest zniszczony!!
 
Ostatnia edycja:
No właśnie MYŚLĘ, MYŚLĘ...:-D

Pyszczku wykonczysz mnie:-)ja zamiast robic obiad i dom ogarniac czekam na twoja decyzje hehe:-)ten wozek naprawde ladnie sie prezentuje i jesli on sprzedaje tylo podwozie i gondole czyli wozio nie byl dlugo uzywany poza tym ma wloski na kolach to tez o czyms swiadczy:-)albo Ty kupujesz go albo ja:)

P.s. moj m napisal mi sms ze Kacper imie ujdzie hehe

uciekam:-)bede pozniej papa
 
Heja:)
Juz jestem. Bylismy najpierw na dlugim godzinnym spacerku i w sklepach a potem oczywiscie ponad godzine w piaskownicy. Ale wiatr sie zerwal wiec wrocilismy. Macio juz prawie godzinke spi, ja juz posprzatalam, obralam ziemniaczki i koncze gotowac miesko. I wsuwam kasze manne na gesto:)
Zrobilam tez ppierwszy powazny zakup dla Alanka(za namowa Maciusia). Jumbopacke pampersow nr2 :) :) :)
Co do imion: Sebastian zaesze mi sie podobalo :) ale u nas za dlugi nazwisko dla tego imienia...A Tomcio, Piotrus- tez, ale mam juz braci o tych imionach. W ogole wiele imion jak mi sie podoba: pawel, Krzysiu, Grzesiu itd to u nas w rodzinie ich pelno, a ja tak nie chce...Na razie Alanek :)
 
1.png
5.png
6.png



dziewczynki tak będzie wyglądał ...to nie jest dokładnie ten ze zjęccia ale taki :)

tzn pół bo to bliźniak:tak::tak::-):-)
 
reklama
No niestety ktoś był szybszy, Gosia może to Ty???:-D
Ale w sumie nie powinni tego zaliczyć bo ktoś kliknął 16 sekund po 16, a my jeszcze 12 sekund przed 16, a o 16 aukcja się kończy :angry:
Trudno się mówi, znajde inny, ale wiem przynajmniej że chcę Urbana :tak:

A nie dobrze, aukcja się konczyła o 16.42 Źle spojrzałam, kurcze :/
 
Ostatnia edycja:
Do góry