reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzień dobry :-)

u nas dziś pada i pada od rana :baffled::-( ale i tak mieliśmy udany urlop, wstrzeliliśmy się w najlepszą pogodę jaka do tej pory była :tak::-) czas wracać do domu...chyba w piątek z samego rana wyruszymy :tak:

zaraz po powrocie ide do ginki niech mi da skierowanie na tokso bo chcę zobaczyć czy się dalej poprawiło :tak:

Anufifi trzymam kciuki za pęknięcie pęcherzyka! :tak: i za fasolkę :tak::tak::tak:
Aniu, to chcecie kupić sobie domek? :-) ja też nieraz oglądam sobie różne domki i marzy mi się taki własny....może kiedyś...:blink:
 
reklama
Paula , jeszcze nie tak dawno mówiłam , że nic mnie od teściowej nie przegoni....i nadal na mysl ze ja mogę opuściic mi ciarki chodza po plecach , ale po wielogodzinnych rozmowach i rozważaniach okazuje sie ze sytuacja domu tesciów ( to blixniak z ciotka na spółkę) nie jest jasna , tzn nie wiadomo czy brat męza sie ma zamair wyprowadzic, czy , z domu obok wyprowadzi sie drugi z zona gdzie mieli iśc teściowei i długa była jeszcze lista opcji naszego mieszkania tutaj i ewentualnie "przejęcia " tego domu. Poza tym co bysmy nie chcieli tu zrobic to teśc chce inaczej bo uwaza ze lepiej , a my niekoniecznie sie z tym zgadzamy, a wiadomo ...nie nasze wiec nie ma co...
zdecydowalismy wiec że jak nie zaryzykujemy to nigdy chyba nic własnego miec nie będziemy , a przeciez o tym marzymy wiec trzeba wziąc sprawe we wlasne ręce....
i tak chyba sie zdecyydujemy o ile dostaniemy kredyt.

wolę całe zycie robic , ale na swoje i mooich dzieci , niz na obcych bo nie wiadomo co i jak....Załuje ze 10 lat temu nie podjelismy takiej decyzji bo wiele juz straciliśmy...ale moze tak miało byc ....teraz decyzja dzieki temu była łatwiejsza ....

no i wy mi tu pomoglyście ...przy okazji watpliwości Pyszczka :)
 
moj synus(bo imienia jeszcze nie ma;:-:)-:)-() tez fika jak ajety jak siedze przed kompem kopie zebym juz poszla a jak leze na plecach to prawdziwe podchody robi:-)przemieszcza sie z jednego miejsca na drugie,wywraca sie,kopie,napina(co najbardziej boli hehe ale jest to cudne uczucie:-) mowie do m dzis rano patrz jak sie rusza m patrzy a synus sie na zlosc przestal ruszac hehe:-)chyba sie zawstydzil ze tata na niego patrzy:-)

P.s. dziewczyny jakie znacie ladne imiona??podpowiedzcie cos!!
Każda kobieta jest inna i ma inny gust ale my dla chłopca już imię mamy zaklepane od tamtego roku i inne nie wchodzi w grę:tak: Tomaszek:-)
Nie wiem jakie jeszcze mogłoby byc.. hmm.. może Paweł, Piotruś, Karolek, Tymek, Kubuś.. ja to lubie takie "normalne" imiona;-):-D

Ja zauwazyłam że własnie jak leżę na plecach i nogi mam prosto to wtedy od razu staje się ruchliwy :tak: Heh, może zmienia pozycję, ja jeszcze nie bardzo potrafię odróżnić czy się przekręca, czy napina, czy ma czkawkę. Tylko kopniaczki to wiadomo - nie do pomylenia z niczym :-D
A jak Wam się imię mojego syna podoba?? :-)


Ale u nas leje, przed chwilą zaczęlo, a ja muszę niedługo do sklepu, do apteki, do banku :szok:
Ah... Sebuś jest wprost idealne Pyszczku:tak::-)
 
Aniu super ze podjeliscie decyzje o zakupie wlasnego domku bede 3mac kciuki za dobra decyzje w banku:-)co swoje to swoje!!i prosze wkleic zdjecie tego co ogladaliscie:-)

Pyszczku no trudno ze nie ma obu w jedym sklepie ale czesto tak jest..a nie znasz jakichs innych hurtowni dzieciecych u siebie zeby moze tam sporobowac sie dowiedziec czy moaja oba mutsyaki??

A co sadzicie o imionach Kacper, Damian, Dominik??
 
Zaraz Wam tu odpiszę do każdej z Was, ale najpierw muszę szybko zdecydować, bo moja aukcja kończy się o 16 :szok::-D Byłam, wszystko wypytałam pana od wózków co i jak, obejrzałam, jeździłam po sklepie, podnosiłam ( co chyba nie było zbyt dobrym pomysłem bo mnie teraz trochę brzuch boli :confused:)
I ogólnie zarówno jeden jak i drugi wózek jest dosyć ciężki, tak jak mówiłyście, ale znowu bez przesady, tak czy inaczej nawet pusty sam stelaż + gondola nie ma szans wnieść na drugie piętro, a co dopiero z dzieckiem. Jednak w ogóle mi się wydaje że jakby wózek był lżejszy to tez bym nie wnosiła całego z dzieckiem. I tak:

4rider - dużo bardziej zwrotny, jak nie jest włączona blokada, kręci się w miejscu 360 st. ALE co mnie denerwowało, żeby zablokować lub odblokowac skrętność kół trzeba się schylac i przy przednich kołach jest blokada, trzeba najpierw koła wyprostować to tyłu ruszając wózkiem a potem ręką przesunąć blokadę

urban rider - ta blokada jest z tyłu i wystarczy tylko bez schylania nogą nacisnąć i ma się skętną lub nie skrętną oś. Co jest o niebo lepsze niż w tamtym. Bo jak tu manewrowac w sklepie między półkami i co chwila schylać się i odblokowywać koła :baffled: chyba że dojdzie się do wprawy nogą. ale pan ze sklepu który mi doradzał sam to robił ręką, a w urbanie nogą :-D
 
reklama
Zaraz Wam tu odpiszę do każdej z Was, ale najpierw muszę szybko zdecydować, bo moja aukcja kończy się o 16 :szok::-D Byłam, wszystko wypytałam pana od wózków co i jak, obejrzałam, jeździłam po sklepie, podnosiłam ( co chyba nie było zbyt dobrym pomysłem bo mnie teraz trochę brzuch boli :confused:)
I ogólnie zarówno jeden jak i drugi wózek jest dosyć ciężki, tak jak mówiłyście, ale znowu bez przesady, tak czy inaczej nawet pusty sam stelaż + gondola nie ma szans wnieść na drugie piętro, a co dopiero z dzieckiem. Jednak w ogóle mi się wydaje że jakby wózek był lżejszy to tez bym nie wnosiła całego z dzieckiem. I tak:

4rider - dużo bardziej zwrotny, jak nie jest włączona blokada, kręci się w miejscu 360 st. ALE co mnie denerwowało, żeby zablokować lub odblokowac skrętność kół trzeba się schylac i przy przednich kołach jest blokada, trzeba najpierw koła wyprostować to tyłu ruszając wózkiem a potem ręką przesunąć blokadę

urban rider - ta blokada jest z tyłu i wystarczy tylko bez schylania nogą nacisnąć i ma się skętną lub nie skrętną oś. Co jest o niebo lepsze niż w tamtym. Bo jak tu manewrowac w sklepie między półkami i co chwila schylać się i odblokowywać koła :baffled: chyba że dojdzie się do wprawy nogą. ale pan ze sklepu który mi doradzał sam to robił ręką, a w urbanie nogą :-D

czyli co licytujesz ten co dawals linka??bo juz sie pogubilam:-)jakie wnioski:p:-p:-p:-p:-p
 
Do góry