reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam się
Agniesiak - usg prze powłoki brzuszne ???????? :confused: ja dopiero przez powłoki miałam robione po 16 tygodniu ciąży i też obraz nie był jakoś super widoczny. Nie dziwię się, ze Ci powiedział, ze coś jest małe czy jak On to nazwał bo przez powłoki brzuszne w tym okresie psinco widział. Może zrobił to braku czasu albo nie wiem dlaczego :confused:


u Was też tak leje i leje ??? :baffled:

Sama nie wiem dlaczego tak zrobił usg. Ale pęcherzyk widziałam i był to najcudowniejsze 6mm jakie w życiu widziałam:tak::-)
A u mnie też pada:baffled: Wogóle, ciemno, pochmurno i do doopy:wściekła/y:

Kurcze sama już nie wiem, może lepiej wstrzymac się i najpierw obejrzeć wózki w sklepie i wtedy szukać na allegro.. Mimo że ten mi się podoba :sorry2:
Kochana ja bym jeszcze poszukała w innych modelach. Moze będa lżejsze i fajniejsze? A najlepiej jedź do sklepu i upatrz sobie a potem jak wrócisz do domku to na allegro poszukaj:tak::-)
 
reklama
HELLO:-)

Patrysiu szkoda że nie wiedziałam wczesniej bo byśmy wpadli do Ciebie na kawkę ;-)


no szkoda byśmy sobie poplotkowały;-)korzystaj z urlopiku jeszcze troche go masz co bawcie się dobrze:-)




Dziewczynki nie gniewajcie sie ale ja ostatnio nie mam kompa w domu...

Nie jest źle....pecherzyk ma 20 mm i po raz pierwszy od dawien dawna pojawił sie w prawym jajniku co wmawiam sobie jest dobrym znakiem :-D:-D:-D.
Zastrzyku mi nie dał , niestety ten lekarz nie zna caleej historii mojej i z wielu powodów nie mogłam mu powiedziec wiec uwza ze on sam peknie do czego ja niestety nie jestm przekonana:baffled::baffled::baffled:
Zdecydowałam wiec ze dzisiaj sama sobie podam ten zastzryk bo nie chce ryzykowac znów torbieli zwłaszczza ze po CLO często sie zdarza ze w zwiazku ze stymulacja i nie peknieciem powstaje trobiel ....

buziaki.

suuuper wiadomości :-)to czekamy na testowanko:-)



Akurat na tym osiedlu, ono jest dosyć nowe, i na obrzeżach miasta, więc kradną, zdarzają się nawet włamania do mieszkan na parterze do tych ludzi co mają ogródki (niski parter). My na szczęscie będziemy na drugim piętrze, ale do piwnicy można dostać się od garaży podziemnych, bo jest przejście, więc trzeba uważać. Nie wiem czy można byłoby sam stelaż trzymać w piwnicy, piwnica zawsze kojarzyła mi się z wilgocią i zapachem stęchlizny, nie wiem dlaczego :-D ale może w tych nowych blokach tak nie ma, ten blok ma dopiero 3 lata..


masz takie same zdanie co do piwnicy jak ja:-Ddlatego moje wózki są w domu a ja mieszkam u góry a mój wózio nie należy do lekkich ale ja go z M wtramoliłam bo szkoda mi w piwnicach trzymać czy w garażach;-)a co do wózka jest ładniutko tylko szkoda że taki jasny bo jednak na tę pore roku co dzidzia ci się urodzi to ja ci powiem że nie raz będzie od deszczu śniegu czy ochlapany z doświadczenia proponuje ciemniejszy kolorek bo synka rodziłam w październiku;-)ale sobie pooglądaj w sklepach poprowadz sobie i zobacz z jakim stelażem najlepiej ci sie prowadzi i wtedy takiego szukaj na allegro;-)
 
Bershka może masz rację..logiczne byłoby najpierw obejrzeć a potem kupować, hmmm sama już nie wiem, mam jeszcze czas do namysłu do 16 (wtedy kończy się aukcja) ;-)

Patrysia, Agniesia i Wy tez mi radzicie najpierw obejrzeć :) heh
 
witam laseczki!u nas dzis pada ale to dobrze nie ma takiej duchoty:-)m poszedl do pracy, Maja siedzi z moja mama na wsi a ja sama w domku:-(

Pyszczku fajny ten mutys mi tez sie one podobaja ale jak dla mnie sa za ciezkie a innej mozliwosci jak wtarganie wozka do mieszkania nie mam:-(wiec ja musze miec lekki wozio!!Poza tym tez radze Ci najpierw zobaczyc wozek w sklepie i go poprobowac a potem kupowac bo co z tego ze Ci sie podoba jak tpotem ciezko bedzie Ci go prowadzic??na allegro co chwile sa takie okazje!!Takze w weekend bierz M i jedzcie wozki ogladac!!

Anufifi super ze dobre wiesci przynosisz:-)teraz czekamy na wyniki:-)oby Wam sie udalo za pierwszym razem:-)
 
Gosia witaj :-) to dzisiaj masz większość dnia tylko dla siebie :-)
a co do wózka to ja myślę że i tak będę na raty wnosić, tzn najpierw sam stelaż znosić na dół, a potem brać gondolkę z dzidzią. I tak samo z powrotem :) bo tak czy inaczej nawet jak kupię ten lżejszy stelaż to z gondolą wyjdzie 14 kg plus dziecko, to ja i tak wszystkiego na raz nie wtaszczę! :szok:

Chyba mnie przekonałyście żeby najpierw obejrzeć, może mi się uda M wyciągnąć w sobotę do sklepów :happy:
 
Royanna mój Sebuś też fika, najbardziej rano jak jeszcze śpię, nawet ostatnio obudził mnie swoimi kopniaczkami, hehe chyba to ranny ptaszek, bo o 6 juz często intensywnie się rusza, a potem w ciągu dnia jest za to spokojniejszy :tak:
 
Gosia witaj :-) to dzisiaj masz większość dnia tylko dla siebie :-)
a co do wózka to ja myślę że i tak będę na raty wnosić, tzn najpierw sam stelaż znosić na dół, a potem brać gondolkę z dzidzią. I tak samo z powrotem :) bo tak czy inaczej nawet jak kupię ten lżejszy stelaż to z gondolą wyjdzie 14 kg plus dziecko, to ja i tak wszystkiego na raz nie wtaszczę! :szok:

Chyba mnie przekonałyście żeby najpierw obejrzeć, może mi się uda M wyciągnąć w sobotę do sklepów :happy:

musisz koniecznie zobaczyc w sklepie wozio hehe...ja chcialam tego mutsy w sklepie zobaczyc ale byl tak wcisniety w kat ze nie moglam go wyciagnac:-)i jest bardzo masywny:-)

Sie okazalo ze moja Maja jutro juz wraca bo teskni:-)tak sie ciesze:-)
 
Royanna mój Sebuś też fika, najbardziej rano jak jeszcze śpię, nawet ostatnio obudził mnie swoimi kopniaczkami, hehe chyba to ranny ptaszek, bo o 6 juz często intensywnie się rusza, a potem w ciągu dnia jest za to spokojniejszy :tak:

moj synus(bo imienia jeszcze nie ma;:-:)-:)-() tez fika jak ajety jak siedze przed kompem kopie zebym juz poszla a jak leze na plecach to prawdziwe podchody robi:-)przemieszcza sie z jednego miejsca na drugie,wywraca sie,kopie,napina(co najbardziej boli hehe ale jest to cudne uczucie:-) mowie do m dzis rano patrz jak sie rusza m patrzy a synus sie na zlosc przestal ruszac hehe:-)chyba sie zawstydzil ze tata na niego patrzy:-)

P.s. dziewczyny jakie znacie ladne imiona??podpowiedzcie cos!!
 
reklama
Ja zauwazyłam że własnie jak leżę na plecach i nogi mam prosto to wtedy od razu staje się ruchliwy :tak: Heh, może zmienia pozycję, ja jeszcze nie bardzo potrafię odróżnić czy się przekręca, czy napina, czy ma czkawkę. Tylko kopniaczki to wiadomo - nie do pomylenia z niczym :-D
A jak Wam się imię mojego syna podoba?? :-)

Ale u nas leje, przed chwilą zaczęlo, a ja muszę niedługo do sklepu, do apteki, do banku :szok:
 
Do góry