reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Patrysiu, ladne te dresiki :) na pewno bardzo wygodne :)

A narazie ja znikam. Musze zajac sie moim szkrabem bo widze ze sie juz nudzi...
A mam jeszcze w planach upiec jakies ciasto, bo dzis, juztro a najpozniej w srode ma do nas wpasc na kawke opiekunka Maciejka :) niedawno zostala po raz drugi babcia, wiec mamy o czym poplotkowac :)
 
reklama
Właśnie zamówiłam sobie spodnie:-)jedną pare tych co dałam wam wcześniej linka kolor czarny i jedna pare takich krótszych na słoneczne dni kolor zielony:-)

NAJTANIEJ RYBACZKI DRESOWE<L>EXTRA KOLORY (634696038) - Aukcje internetowe Allegro





A mnie coś głowa rozbolała:-( Idę, położe sie i poczytam sobie, może przejdzie. Do usłyszenia wieczorkiem dziewuszki;-)


połuż się i nawet zdrzemnij się to pomoże:tak:ja tez zaraz odpoczne od kompa:tak:
 
Patrysiu, super wybor z tymi spodniami :)
A my juz ciasto upieklismy, sprobowalismy i niestety moj maly o 16tej padl jak zabity...Znowu wieczor spokojny z glowy...
Dostalam tez wiadomosc od brata, ze chca go wykiwac z pracy(ja go zatrudnilam gdy nikt inny nie chcial przyjsc do nas), ze kiero(ten co jest za mnie) i kiero regionalny cos kombinuja. Az mi cisnienie skoczylo, zrobilo mi sie slabo, tak sie wkurzylam!!! Az sie zdziwilam na reakcjie mojego organizmu...Ale nie mam zadnego wplywu na to. Napislam do kiera, ale nie odzywa sie. I jak tu odpoczywac na L4???
 
jesliby teraz wyszlo..zdarzyl sie ten CUD!..to ksiazkowo- zastosowalismy sie do zalecen i wypadaloby - ze tym rezem bylby synek...:dry:
ale jestem spieta...az mnie to wykancza:dry:
jak myslicie zatescic- owulke mialam 13 czyli jutro byloby 13 dni po...@ powinnam dostac 27-28..Test lezy i czeka..korci jak nigdy!
tak wytrzymalabym..ale taka piekna data- dzien matki...gorzej jak wyjdzie neg..to przerycze i po wszytkim..
Przez ten monbitoring cyklu.."wspolprace" z ginem...(ktore wyszly zarowno u meza jak i u mnie super)- jestem nakrecona bardziej niz zwykle..:baffled:
 
Patrysiu, super wybor z tymi spodniami :)
A my juz ciasto upieklismy, sprobowalismy i niestety moj maly o 16tej padl jak zabity...Znowu wieczor spokojny z glowy...
Dostalam tez wiadomosc od brata, ze chca go wykiwac z pracy(ja go zatrudnilam gdy nikt inny nie chcial przyjsc do nas), ze kiero(ten co jest za mnie) i kiero regionalny cos kombinuja. Az mi cisnienie skoczylo, zrobilo mi sie slabo, tak sie wkurzylam!!! Az sie zdziwilam na reakcjie mojego organizmu...Ale nie mam zadnego wplywu na to. Napislam do kiera, ale nie odzywa sie. I jak tu odpoczywac na L4???


mój już teraz zasnął co też spokojny wieczór odpada,a z bratem oj to nieciekawa sprawa:baffled:ale niestresuj sie bo dzidzi zaszkodzić może:tak:będzie dobrze:tak:


jesliby teraz wyszlo..zdarzyl sie ten CUD!..to ksiazkowo- zastosowalismy sie do zalecen i wypadaloby - ze tym rezem bylby synek...:dry:
ale jestem spieta...az mnie to wykancza:dry:
jak myslicie zatescic- owulke mialam 13 czyli jutro byloby 13 dni po...@ powinnam dostac 27-28..Test lezy i czeka..korci jak nigdy!
tak wytrzymalabym..ale taka piekna data- dzien matki...gorzej jak wyjdzie neg..to przerycze i po wszytkim..
Przez ten monbitoring cyklu.."wspolprace" z ginem...(ktore wyszly zarowno u meza jak i u mnie super)- jestem nakrecona bardziej niz zwykle..:baffled:


lepiej zatestować jak @ będzie się spóźniać bo szybciej to może być niewiarygodny winik:sorry:
 
Cześć Dziewczyny!

Wpadłam na chwilę bo jestem po całym męczącym dniu na uczelni i musze się zaraz trochę położyć i odpocząć :tak:

Patrysia to super że już nie plamisz, bardzo się cieszę :-):tak: a serduszko na pewno bije i wszystko ok, a kiedy teraz idziesz podejrzeć maluszka?
A brzuszek już rzeczywiście widać - bardzo ładny!

Gosia aaa to ja nie wiedziałam żze te wątki są gdzieś przenoszone! ;-)

Wiecie co a ja zjadłam niedawno już drugi obiad dzisiaj ...i jeszcze poprawiłam słodkim :szok::-D mam dzisiaj jakąś fazę na jedzenie :-D
 
reklama
Anufifi a ja się przyzwyczaiłam do stałych bywalczyń tego wątku czyli do Ciebie też :tak: i wiadomości od Ciebie nie są wcale dla mnie nudne, ale wytrwale czekam aż zaczniesz znowu staranka i będziesz znowu dzielić się z nami swoimi emocjami, wieściami co tam u Twoich chłopców, jak remonty, itd. Trzymaj się kochana :-)

Beti już mnie chce w dooope bić :szok::-D a co do Twoich cykli to w takim razie czekamy na następny :tak: oby torbiele zniknęły jak najszybciej! Buziaki!
 
Do góry