reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
witam laseczki moje;-)
Sie melduje coby o mnie nie zapomniano:crazy:

Becia no to zaciskam kciukasy :-)
anufifi tulam tulam - pamiętaj,ze całą tajemnice masz w napisie pod avatarkiem swoim;-) nic dodac nic ująć...

Paula czego sobie tylko zaragniesz nich sie spełni w swoim czasie i po kolei;-)

urodziny2.jpg


buzka dziewczynki


 
Czesc dziewczyny , ja rano byłam u mamy , teraz wróciłam i odrazu do Was...

Tomus juz dobrze..własciwie tyle że zwymiotował do zera i wszystko przeszło...wczesniej pchał zabawke do buzi i nie wiem czy sam sobie tych wymiotów nie wywołal...bo juz wszystko oki...

Ja wczoraj tylko troche poplamiłam i przeszło:-:)-:)-(...ehh nie wiem co będzie ...nic dalej biore leki i zobaczymy....


Paula wszystkiego dobrego i spelnienia marzenia , a zmezem zaraz sie pogodzicie ...wiadomo...ja uważam że kłótnie w małżeństwie sa czasem wskazane i swiadczą o tym że są relacje w małżeństie a gdy kłótni brak znaczy ze jestesmy obojętni wobec siebie a to źle ...wiec głowa do góry....

buziaki wszyskim wam ...znów nabazgrałyscie i nie nadążam
 
jestem:-) obiados robie:-):-)
Kicia witaj:-)
Anufifi w końcu kochana jesteś:-):-)
super , że Tomciowi lepiej:-) od razu lżej prawda?:-)
kurczę może się rozkręci, tabletka pomoże:tak:
 
hej dziewczyny!!wiecie co siedze sobie tak i mysle czy aby wszysko ok z ta moja ciaza..bo w sumie zadnych objawow nie mam, bety nie zrobilam??a wy mowicie ze beta wykrywa prawidlowy rozwoj ciazy...kurcze dola zlapalam to tak szczerze to nie za bardzo chce mi sie isc na to badanie...i nie wiem moze jednak przelozyc tego gina na wczesniej??
q ogole mega spac mi sie chce a do 16jeszcze troche ehh:-(
 
reklama
Ojejku dziewczynki bardzo Wam dziękuje za życzenia :-):-):-) jak miło, w sumie jestem tu nowa a tak miło mnie pryjęłyście :tak::-):happy:

royanna to dobrze że synuś ma się już lepiej :-)

Dor Ty to zawsze służyłas pomocą w takich sprawach...wiadomo ;-)

Ptasiorek prześliczną masz tą córeczkę :-)

Beti i ja trzymam kciuki żeby coś zafasolkowało u Ciebie! :tak:

anufifi ciesze sie że Tomusiowi przeszło. nie ma to jak zdrowe dzieci!
a Ty kochana bądź cierpliwa, napewno niedługo te leki zaczną dzialać i dostaniesz @ :tak:
P.S. z mężem na dzisiejszy dzień zawiesiłam broń ;-)
 
Do góry