reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pyszczku nie wiem , zwymiotował do zółci....ale teraz już spi ...mam nadzieje ze to koniec jego złego samopoczucia ...

Boli mnie brzuch ...tak bardzo bym chciala , żeby to były początki @....
 
reklama
A ja dzisiaj znowu się połozyłam na chwilkę, wtedy co pisałam że ide się położyć, i usnęłam na 1,5 godziny :-)
A teraz mnie gowa zaczyna boleć...może przejdzie, ale jakby co to paracetamol można brać? ...Hmmm... własnie przeczytałam że paracetamol raczej niezbyt często i unikać w pierwszym trymestrze.. :confused:

Chyba idę się położyć, bo jak będę przed kompem siedzieć, to tym bardziej głowa rozboli :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Anufifi-zdrowko dla synusia!

Pyszczku, ja w pierwszej ciazy prawie caly czas bym spala, szczegolnie na poczatku :)

Ja mam juz lepsze samopoczucie bo Maciejek jakby lepiej. O 14tej dostal czopka przeciwgraczkowego i jak narazie temperatura nie wrocila. Wyproznil sie porzadnie, pozniej caly dzien z niego lecialo, zobaczymy nocka i jutro. Ale jestem dobrej mysli. A jak patrze na fasolkowe boom to mam nadzieje, ze i mi sie uda!
 
ja jestem....ale coś mi dzisiaj całe popołudnie Tomus wymiotuje...nie wiem co jest :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
.
Biedulek moze to jakaS cholerna jelitówka....grrr
Zdrówka dla Tomeczka:))))

A ja dzisiaj znowu się połozyłam na chwilkę, wtedy co pisałam że ide się położyć, i usnęłam na 1,5 godziny :-)
A teraz mnie gowa zaczyna boleć...może przejdzie, ale jakby co to paracetamol można brać? ...Hmmm... własnie przeczytałam że paracetamol raczej niezbyt często i unikać w pierwszym trymestrze.. :confused:
Chyba idę się położyć, bo jak będę przed kompem siedzieć, to tym bardziej głowa rozboli :baffled:
Pyszczek to taki standart w ciązy ze sie na okrągło kimać chce...i to wszedzie.na biurku w pracy pod biurkiem na siedząco itp:-D:-D:-D:-D Ze mną było tak ze do polowy ciązy nie koniecznie w dzien mnie scinało spanie ale po polowie spalan na maxa...potrafilam wstac o 9:00 zjesc sniadanie i znowu sie polozyc i wstac o 15/16 po poludniu.....i tak coedziennie..hehehhe

Ja mam juz lepsze samopoczucie bo Maciejek jakby lepiej. O 14tej dostal czopka przeciwgraczkowego i jak narazie temperatura nie wrocila. Wyproznil sie porzadnie, pozniej caly dzien z niego lecialo, zobaczymy nocka i jutro. Ale jestem dobrej mysli. A jak patrze na fasolkowe boom to mam nadzieje, ze i mi sie uda!
Royanna - ciesze sie ze z syneczkiem oK...najwazniejsze zeby temperatury nie bylo...a moze i faktycznie mial ją bo nie mógł sie załatwic.
A co do fasoleczek zycze Ci jej z calego serca:)

Pyszczek ja juz chyba od wczoraj nie mam suwaczka staraczkowatego...a ciazowy wkleje jak bede po wizycie u ginka:-) juz sie nie moge doczekac kiedy mojego malego lobuza zobacze i poslucham a to jeszcze 2,5tyg...

:-p:-p:-p:-p
Gie-oska momentalnie zleci i bedzisz taka szczesliwa :)
A ja trzymam kciuki zeby bylo Ok :)
 
Dzień Dobry wszystkim!!! :-)
Ja już dzisiaj od wczesnego rana na nogach, bo zaraz muszę się szykować i zmykam na uczelnię, więc dzisiaj będę z Wami dopiero po południu albo wieczorem (jak mnie jeszcze drzemka złapie po powrocie :)
Pozdrawiam cieplutko do usłyszenia! ;-)

Czarodziejka ja i przed ciążą byłam śpiochem, przynajmniej tak mój M mówi :-D to ciekawe co teraz będzie :szok: oby tylko na zajęciach nie usypiać, dobrze że mam ich już niedużo :tak:
Royanna fajnie że synusiowi już lepiej ;-)
 
reklama
Witam :-)
Napisze szybko pare słów i zabieram sie za prace bo mam dzisiaj sporo do zrobienia, może troche później uda mi się do Was zajrzeć :sorry2:

Kiepsko mi sie dzisiaj zaczął dzień a raczej to już wczorajszy wieczór :-( pokłóciłam się z mężem i poszliśmy spać obrażeni na siebie :-( a do tego dzisiaj mam urodziny i jest mi smutno:-(

anufifi testuję w przyszłym tygodniu koło środy czwartku jeśli do tej pory nie dostane @

Beti tam gdzie mieszkam nie ma szpitala ;-)to mówisz że w najbliższym szpitalu mam się dowiedzieć? ale chyba wystarczy u gina, który robi usg?

anufifi jak synek? lepiej już? może coś zjadł co mu zaszkodziło....a u Ciebie oby to krwawienie to był dobry znak :tak:

Pyszczek musze zapytać u mnie w przychodni o USG ocena owulacji :tak:ale najpierw musze się wybrać do ginki i jej podpytam.
Pyszczek tak paracetamol dopiero od drugiego trymestru...

royanna zdrówka dla synka! i fasolki Tobie bardzo mocno życze tak jak i każdej z Was! :tak:

Trzymam kciuki za nas wszystkie!!! :tak::tak::tak:

Pyszczek jak zaśniesz na zajęciach to przynajmniej szybko zlecą ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry