reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej laseczki witam sie z pracy!!
Paula ty chcesz isc na monitoring jeszcze w tym cyklu??
Pyszczek nie wolno spac na uczelni hehe:)
Anufifi jak synek juz lepiej??
Royannka moze skusisz sie na jakis tescik dzis naprzyklad??
Beti co slychac??jakies objawy ciazowe masz??:p
Dziewcyzny mi tez sie chce jakos tak spac...w ogole od jakiegos czasu budze sie przed 5 i juz zasnac nie moge...
Myslicie ze jest sens isc na bete w moim przypadku??pozdrawiam cieplutko;-)
 
reklama
gie-oska no w tym cyklu to nie bo i tak juz jest po fakcie, zaczekam do przyszłego tygodnia i jak dostane @ (mam nadzieje że nie) to po niej pójde najpierw do ginki i zapytam o ten monitoring :tak:

ranyyyyy.....wygońcie mnie stąd!!!!!!! mam mnóstow pracy a nie moge sie oderwać od forum :rofl2:
 
Czółeczko laski :))))
Paula- nie smutaj sie czasem bywają dni nieporozumień i zgrzytów....nie znam małżenstw ktore od czasu do czasu by sie nie scięły...
a tak w ogole to:
Wszystkiego Najlepszego w dniu urodzin :)))))
Ty wiesz czego mogla Bym Ci zyczyc..napewno cudownej fasoleczki ;))))
Gie - oska zawsze jest sens zrobic Betke, wtedy dokladnie wiesz w ktorym tygodniu ciązy jestes a poza tym nie juz wtedy wątpliwosci ze w ogole jest ciąza!!!! No chyba ze chcesz zaczekac na Usg to wtedy takze masz pewnosc 100%
Pyszczek- spij ile wlezie...

A gdzie reszta moich Drogich kolezanek? Wstawac spiochy :))))
 
dzień dobry:-):-)



Paula
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! SPEŁNIENIA MARZEŃ!!!!









Royanna jak Maciuś?
Pyszczek a co tam pośpij sobie, później ściąge napiszesz jakby co:-):-)
Gosia jak masz możliwość idź na betke, będziesz wiedziała co i jak:-)
Czarodziejka hej laseczko:-) jak tam dzionek się zaczął?:-)
Anufifi co z Tomusiem?

a ja się dziś wcale nie wyspałam, całą noc się budziłam co chwile
i powiem Wam ,że brzuszek mnie boli, nie wiem czemu
 
Paula i ode mnie gorace zyczonka urodzinowe,oby w najblizszym cyklu udalo ci sie zafasolkowac!!
Beti jak zzwykle zapodala torcik ktory chetnie bym ugryzla hehe poza tym apetyt mi sie chyba zwiekszyl..i chetnie poszlabym spac...
a bete mozna o kazdej porze dnia zrobic??
Spytam sie meza czy chce abym robila to badanie??i jak ono sie nazywa"beta"czy jak??
 
Witam,

PAULA !!! 100LAT I SPEŁNIENIA MARZEŃ!!!

GOŚKA, to badanie się nazywa betaHCG, o ile nie przekęciłam czegoś, bo niegdy go nie robiłam. Jak masz się denerwać wizyty u gina, to zrób :tak:
 
Beta HCG - W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin. Im ciąża starsza tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale 1200 mIU/ml-6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml ten czas może być jeszcze dłuższy. Przy HCG przekraczającym 6000 mIU/ml lepszą informację o stanie i umiejscowieniu ciąży daje USG.
Dlatego dobrze jest zrobić to badanie dwukrotnie, aby mieć pewność, ze ciąża zdrowo rośnie.
Przy Weronice robiłam to badanie krwi około 5 tc i robiłam go np w poniedizłaek i drugi raz w czwartek
 
Dzien dobry Kochane :)

Dzis mam juz znacznie lepszy humor bo Maciusiowi nie wrocila temperatura :) Od od 6:30 jest na nogach jak skowronek. Mam nadzieje, ze juz bedzie dobrze.

Sama jestem ciekawa czy mial ja przez zaparcia ze stresu, czy moze z przegrzania. Niania wziela go na 2 godziny na spacer na nogach i sama przyznala, ze ledwie mogl za nia nadazyc, a ubrala go jak na tegie mrozy a kurtke ma bardzo ciepla. Mozliwa temp z wysilku i przegrzania?

Paula-Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!!

Czarodziejko-witam

Gosiu, na testowanie narazie sie nie skusze. Za wczesnie.
Od 2dni bola mnie piersi i sutki przy dotyku, mialam napiete podbrzusze a teraz mnie pobolewa. Kurcze, zwiastuny wrednej malpy jak nic. Zobaczymy do poniedzialku-wtorku.

Anufifi-u Tomeczka juz dobrze? Biedne te nasze dzieciaczki.

Betti-brzusio pobolewa pewnie przez owulke, moze cos sie zagniezdza?

Pyszczku-milego drzemania na uczelni ;)

Ptasiorku-Twoja Milenka przeslodka, napatrzec sie nie moge:)

Wszystkim wymienionym i pozostalym milego dnia zycze!!!
 
Wiedzialam, ze jak ja sie pojawie, to wszystkie uciekniecie :/ z BB


No to ja tez narazie znikam ;) papapa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja jestem:-) co prawda z doskoku ale jestem:-)
Gosia Dor napisała wszystko:-)
Ptasiorek witaj cieplutko:-)
Royanna super,że z Maciusiem już lepiej:-) dzieci to mają energie:-):-) a owu to ja miałam w niedzielę, mam nadzieję, że się zagnieżdża kochana:-):-) jak tam w pracy?:-)
a gdzie Anufifi dziś?:-(
 
Do góry