reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Gosia ja nie rozumiem masz doła, bo nie wiesz,czy wszytsko ok, ale na badanie nie chce Ci się iść,to czegoś ja już tu naprawdę nie pojmuje
 
Gosia nie gniewaj sie ale chyba Cie opierdziele...tyle razy dziewczyny pisały ze nie trzeba mieć żadnych objawów, raczej powinnas sie cieszyc ze cie mdłosci nie męczą i sie czujesz normalnie...masz dwa testy z dwoma krechami...
A jesli naprawde sie martiwsz i masz łapać doła to chyba lepiej isć na ta bete ...a nie że Ci sie nie chce ...tylko na Bete musisz isc dwa razy zeby widziec przyrost jaki jest....
 
Ja tez zagladam na BB ale z doskoku bo zajmuje sie moim skowronkiem i szykuje obiadek.

Betti-w pracy juz lepiej, bo nowa dziewczyna juz sie wchlonela, mniej do mnie dzwoni. Od poniedzialku szkolimy jeszcze jedna osobe, wiec mam nadzieje, ze bedzie juz dobrze. Najsmieszniesze, ze moj byly kierownik ktory uciekl na L4 teraz jest znowu moim kierownikiem bo od 1go awansowal na wyzsze stanowisko-kierownik regionalny Polnoc:-). Wlasciwie z dnia na dzien. Najpierw sie wkurzylam bo narobil mi tu balaganu:wściekła/y:ale przemyslalam, i stwierdzam, ze wole jego ktorego znam niz jakas nowa osobe:tak:.

Gosiu- a Ty przestan sie dolowac! Bo bede krzyczec!!! Ciesz sie dziewczyno, ciesz :)
 
Kicia:crazy: ty mi sie tutaj nie dołuj...nie rozmyslaj ....juz tak mało czasu zostało Ci do staranek ....wiem że to sie tak łatwo pisze , ale nie mysl....razem bedziemy czekac z bandziorami na nasze dzieciatka juz niedługo!!!!!! jasne????????
 
Kiciu, nie doluj sie...Za miesiac o ile dobrze pamietam zaczynasz staranka :) Badz dobrej mysli :) A dzisiaj na tej kolacji wyluzuj sie :)
 
Gosia nie gniewaj sie ale chyba Cie opierdziele...tyle razy dziewczyny pisały ze nie trzeba mieć żadnych objawów, raczej powinnas sie cieszyc ze cie mdłosci nie męczą i sie czujesz normalnie...masz dwa testy z dwoma krechami...
A jesli naprawde sie martiwsz i masz łapać doła to chyba lepiej isć na ta bete ...a nie że Ci sie nie chce ...tylko na Bete musisz isc dwa razy zeby widziec przyrost jaki jest....

podpisuje sie pod tym :tak::tak::tak:


Kicia napewno to dla Ciebie bardzo trudne, nie moge powiedzieć co czujesz bo nie wiem ale napewno wkońcu i Tobie sie uda i zobaczysz jak zleci i Ty będziesz wkońcu tulić w ramionach swoją dzidzie :tak: i pogratuluj koleżance :-)
 
Kicia:crazy: ty mi sie tutaj nie dołuj...nie rozmyslaj ....juz tak mało czasu zostało Ci do staranek ....wiem że to sie tak łatwo pisze , ale nie mysl....razem bedziemy czekac z bandziorami na nasze dzieciatka juz niedługo!!!!!! jasne????????

wiem kochana wiem...
juz myslalam ze mam to za sobe ale jednak wrocilo jak bumerang!!
ale jest ok, ja twarda sztuka jestem :-p
 
reklama
Do góry