reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kupiłam Karolkowi jedną pościel ale muszę kupić też druga na zmianę, poradźcie która ładniejsza?
1%5B321%5D.jpg


1%5B295%5D.jpg

Picture%20230.jpg
 
reklama
Medio a mnie najbardziej podoba się ta druga z misiami - po prostu jest piękna - no i co miś to miś - najlepszy przyjaciel każdego dziecka - prawda ?
 
Witajcie wieczorkiem Dziewczynki!
o
Ewciu
oczywiście wiele cierpliwości w pracy z dzieciaczkami bo pewno dają Ci popalić. ( a tak w ogóle czego uczysz? )

Asus mam nadzieję że nie stresujesz się przed Kopernikiem.
ja obstawiam tak jak Asus - misie.

Jarzębinko
a ile cykli zajęło Ci zaciążenie z synkiem?

Sylwia bociany w drodze ino drogę pomyliły.....ale trafią....
Miłego wieczorku!
 
Dzięki, ja dla małego bardzo dużo rzeczy zamawiam przez internet, bo mój mąz długo pracuje i ciągle i nie mam kiedy z nim jechac na zakupy.My mieszkamy w małej miejscowości i tu nie ma dużego wyboru, a sklepy (nie spożywcze) zamykają juz o 17.00.
Milusiego dnia!
 
Jarzębinko a ile cykli zajęło Ci zaciążenie z synkiem?

z Kacprem udało się w 3 cyklu :tak: w tej chwili teoretycznie zaczynam 5 cykl, chociaż pierwszego nie liczę, wtedy jeszcze walczyłam z badaniami na watrobę, więc można powiedzieć,że to dopiero 4 cykl tak na poważnie ..........

a ja mam tempy :no: kmputer w pracy i otworzył mi Medio tylko tę pościel z autkami :tak: , śliczna taka chłopiecą :tak: ja ostatnio mam fazę na autka i małemu kupuję wszystko z autkiem, a jak do tego jest jeszcze z McQuinem ( czy jak to sie tam pisze, w każdym bądź razie z tej bajki o Autach) to już wogóle, teraz zastanawiam sie nad budzikiem z Biedronki, takim w starym stylu, miałby do swojego pokoiku, stojący duży i byłby też fajny do nauki korzystania z zegarka i cyferek .....może na Mikołaja .....:tak:

a bociany napewno trafią ...... GPS'a napewno mają .....

miłego .............. :rofl2:
 
reklama
Witajcie Kobietki!
U nas dziś piękne słonko. Mam nadzieję że Wam tez świeci.

Jarzębinko to może spróbuj jeszcze z dwa cykle na 2 dni przed owulką a potem na dzień przed. Chyba że Ci juz wszystko jedno to wtedy idź na całość.

Medio wszystkie są ładne ale to Ty będziesz na nią patrzeć każdego dnia więc Tobie przede wszystkim musi się podobać. A ja jestem wierna misiom.

Miłego dnia Kobietki!
 
Do góry