reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Beatko ja mieszkam pod Krakowem , i również życzę Ci szczęśliwych dni i upojnych nocy w towarzystwie męża , a że masz go tak rzadko to wykorzystaj maksymalnie ;-)
 
asus no to się nie zgadza, bo tamta babka jest z Wejherowa i też ma 2 córki- Paulinę i Nikolkę i całe życie marzyła o synku......;-) No ale sprawa jest już wyjaśniona.

Ewciu fajnie że wróciłaś......;-)

Medio tak jest bez nakręcania, pełen LUZIK......;-)

Dzięki dziewczyny!!!!! S już jest w Warszawie ma o 22-40 lot do GDN......;-)
 
witam po ślicznej i słonecznej niedzieli ... a dzisiaj też ma byc piękna i słoneczna pogoda, więc życze miłego dzionka .... :tak::-D:tak:

sobota była mniej śłiczna, bo zawitała @... :no: jedyny pozytyw z tej sytuacji, to chyba ponownie cykl mi sie wyregulował i ostatnio dobrze określiłam owulkę, wiec jest dobrze :tak: bo równo po 14 dniach po owulce przyszła @ .... i oczywiście owulka była w sobote, jak byliśmy na wyjeździe a serduszkowanie było 2 dni przed i dzien po i nic z tego nie wyszło, więc pewnie trzeba działać w owulke i być skazanym na chłopca .......... :tak:

pozdrawiam

miłego ......

PS. a kleszczy też nie cierpię, brrrrrrrrrrr .... mnie na szczęście nie łapią, ale pies to zawsze nam cos przyniesie, pomimo szczepienia ...... :baffled:
 
Jarzębinko nie myśl,że "skazanym", oj ja na początku byłam zawiedzina a teraz jestem bardzo zadowolona. Przecież masz jednego synka i pewnie jest cudny, więc drugiego maluszka pewnie tez pokochasz, nie nakręcaj się, luz i otwartość to podstawa. A próbować jeszcze możesz, tak z 2 dni przed owulką, może się uda za którymś razem.
 
Medio, to poprostu była taka jedna z myśli jak ta wredna @ się pojawiła :sorry: , ale wiem,że uczucie posiadania drugiego dziecka jest mocniejsze niż posiadanie dziewczynki i tylko dziewczynki, i wiem,że nie ważne jaka płeć a i tak będzie kochane i wyczekiwane ..... :laugh2: a kto wie,może los będzie łaskawy ....... :laugh2:
 
reklama
Witam słonecznie:))))
Jarzebinko... ale wiesz do 3 razy sztuka co potwierdzila juz Ania i Asus;-):-) I kto wie..moze i mi sie to uda;-):-) tylko kiedy to nikt niewie hehehe:-)
Medio... ja w sumie chcialam 2 dziecko ,wiadomo ze gdzies tam w glebi sie chcialo aby to byla dziewczynka..wszyscy mi mowili oo teraz bedzie dziewczynka..nawet jak bylam na USG to mi lekarz powiedzial .. ze prawdopodobnie to bedzie dziewczynka..ale ja jakos nie byla przekonana i wiedzialam od poczatku ze to bedzie chlopiec:-);-) i jako jedna z nielicznych sie nie mylilam:-D
Wiec cokolwiek bedzie czy chlopiec czy dziewczynka..najwazniejsze zeby bylo zdrowe!!!!;-):tak:
I tego Wam zycze dziewczyny:tak:!
Milego dnia :)))
 
Do góry