reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Sylwia no co ty powiadasz,no tragedia,,wtedy to naprawde one zradza,,nie am jak ordizna co:confused::sorry2::dry:,,babkir azem i prace anwwet przez znajomosci,,ech skzoda słów....,,mysla tylko os obie:(:baffled:
 
Sylwia no co ty powiadasz,no tragedia,,wtedy to naprawde one zradza,,nie am jak ordizna co:confused::sorry2::dry:,,babkir azem i prace anwwet przez znajomosci,,ech skzoda słów....,,mysla tylko os obie:(:baffled:

Ewcia.. no dokladnie..dlatego olałam;-).. i powiedzialam ze moi nie beda w tym chodzić :-).. i nosza owszem mundurki ale maja w plecaku;-).. mowie w razie czego powiedzcie ze macie:-) w plecaku:laugh2:
 
Witam Dziewczynki:)
U mnie znow chlodniej:baffled:... a juz myslalam ze sie ociepli:-(
Medio.. fajniusi ten Twoj synus;-)
quote]
Witaj!
Dzięki, a Ty pewnie na córcię polujesz co? :-)Ja marzyłam o córci, a będzie synuś:-D, na początku nie mogłam się z tym pogodzić:-p, ale teraz już jest lepiej i cieszę się:happy:, kto wie może będzie trzecia córcia hihi:rofl2:
 
Dzięki, a Ty pewnie na córcię polujesz co? :-)Ja marzyłam o córci, a będzie synuś:-D, na początku nie mogłam się z tym pogodzić:-p, ale teraz już jest lepiej i cieszę się:happy:, kto wie może będzie trzecia córcia hihi:rofl2:

Na pewno będzie. Tylko cierpliwości i czasu.

Sylwia no to przerabane macie, choc ja chyba byms ię tak nie poddała tej dyktaturze. A rada rodziców musi przegłosowac, chyba że faktycznie przegłosowała.

Jarzębinko gratulacje wiegachne. W ZUSie to super posadke byś miała. A co miałaś na tym egzaminie?
 
witam ..... :tak::-D:tak:

Ewcia, to trzymam kciuki za ten ZUS, oby sie udało ( i chodziło raczej o Ciebie, ja na chwilę obecna nie zmieniam pracy....może za rok, jak sie zmieni kierownik...to kto wie ...) :tak:

Medio, witaj po polskich wojażach :tak::-D:tak:
 
reklama
Do góry