reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam dziewczynki:))
U mnie wreszcie przestalo lac..tylko ciekawe ile nie bedzie lalo:baffled:... cieplej sie nawet zrobilo sa cale 7.5 stopnia:-D... a centralnego to nie wygasilismy jeszcze od niedzieli:confused:.. ciekawe czy faktycznie bedzie ta obiecana złota jesien;-)

Ania.. u nas juz kase wyciagneli zaraz na 2 dzien szkoly ..przyniesli kartki co i ile:baffled:... a wczoraj sie na tym zebraniu zdenerwowalam..bo sa u nas mundurki dalej:nerd:..a to takie worki ze zalamka..ale powiedzialam ze moi nie beda chodzili i tyle;-)..takie panie madre to niech same w takich chodza... bo dyrektorka nastraszyla matki ze jak nie mundurki to krawaty itp:baffled:.. a mamusie tu jak powie cos pani dyr.. to wsioooo robia co ona powie:wściekła/y:.. ehhh..

Ide bo cos mnie glowa boli jak tylko sie zwloklam z wyrka:-(

Milego dnia..:))
 
reklama
Witam!
Wczoraj wróciliśmy z Polski.
Było fajowo:) Już jestem wielka i gruba, ale cóż zrobić.
Asus a Ty już wiesz kto tam u Ciebie w brzuszku siedzi?
Dziś dzień sprzątania. Karolek kopie już coraz mocniej. Buziaki.
 
Asus ja też się cieszę. Teraz już raczej nigdzie się nie ruszam, a do Polski to nie prędko. Ciekawa jestem jak u Ciebie.
 
Medio witaj znów wśród nas.
Sylwia ja jestem w radzie rodziców szkoły i na zebraniu dyrektor powiedział że w tym roku ubieranie mundurków jest w kompetencji rady rodziców i dyrekcji, no i dyrektor sam wyszedł z wnioskiem żeby nie było mundurków bo to dodatkowy problem i znów trzeba nowe szyc bo niejeden wyrósł inny zniszczył i a inny wyrośnie za pół roku i podsumował że nie zastąpił on jakiejś części odzieży tylko jest dodatkowym balastem. Więc my na to jak na lato, oczywiście jednogłosnie przegłosowane. I bardzo dobrze! Bo mój co dugi dzień przychodził wypaprany klejem albo czymś innym i niech mi ktoś zwróci uwagę że nie ma na drugi dzień mundurka to zaraz bym hałas robiła....bo to ja nie mam co w domu robic żeby dziecku co drugi dzień mundurek prac. Na szczęscie nasz dyro wyrozumiały i stwierdził że uczniów powinno sie karac za ich niewłaściwe zachowanie a nie za brak mundurka. I chwała mu za to. A największa że mundurków nie ma i nikt ich nie nosi. Na rozpoczęciu roku jak to ogłosił to dostał niezłe owacje od dzieciaków. Jedyne co moge Ci poradzic że ta mama która jest w Waszej klasie w radzie rodziców szkoły to może to poruszyc na zebraniu. Bo może te Wasza dyra nie powiedziała nawet że rodzice teraz mogą decydowac o tym czy maja byc mundurki czy nie.
 
Ostatnia edycja:
Sylwia ale mundurki nie są już obowiązkowe, nawet w TV o tym mówili.
Może pani dyrektor weszła w układ z jakąś firmą , co szyje i wciska Wam te mundurki.
 
84593.jpg
Dzień dobry!
Beatko witaj, najpierw Ty się wczasowałaś, później ja wyjechałam, trochę czasu zleciało.
Andrutko całuski przesyłam.
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry
Bylam dizsiaj an etstach w ZUSie o prace iw eicie co zdalam,,hmm,sama ejstem w sozku,,w pon rozmowa:)

witam w zimny poranek ... :confused: brrrrrrrrrrrrrr
mam pytanie z innej beczki, czy wasze, szczególnie te przedszkolne dzieciaczki, chodziły w 3 latkach juz na religie, bo sie właśnie zastanawiam, czy to juz pora czy troche za wcześnie ??? :szok:
u mnie Matus nei chodzi,nie maja grupy 3 i 4 latkow ,dopiero grupa 5 latków alboz erówka,,nawet w sumie nie wiem:)

Witam!
Wczoraj wróciliśmy z Polski.
Było fajowo:) Już jestem wielka i gruba, ale cóż zrobić.
Asus a Ty już wiesz kto tam u Ciebie w brzuszku siedzi?
Dziś dzień sprzątania. Karolek kopie już coraz mocniej. Buziaki.
witamy witamyyyyyyyyyyyy

Sylwia ale mundurki nie są już obowiązkowe, nawet w TV o tym mówili.
Może pani dyrektor weszła w układ z jakąś firmą , co szyje i wciska Wam te mundurki.
mundurki nie sa obowiazkowe,ale jesli szkoal zadecyduje je miec wraz z podjeciem decyzji z Rada rodzicow(koniecznie) i beda miec to w statucie szkoly,,niesttey musza wtedy miec:)
wsyztsko zalezne od dyrekcji i rady:tak:
 
reklama
Witam Dziewczynki:)
U mnie znow chlodniej:baffled:... a juz myslalam ze sie ociepli:-(
Medio.. fajniusi ten Twoj synus;-)
Ania.. Beatka.. .. u nas to nie takie proste z tymi mundurkami..Pani dyr. tu to niczym jakies guru.. coo na powie tak musi byc..gro matek to babki dobrze po 40:confused:.. wiec co pani dyr. powie i ksiadz to swiete.. wiec to jak walka z wiatrakami.. a ja sama z moze gora 5 mamami nic nie zdzialam.. A co do rady rodzicow do tez zalamka..przewodniczaca rady to bratowa pani dyrektor..wiec obie trzymaja sztame:baffled:.. A i ja jestem w 3 klasowej i w tej radzie jako z naszej klasy i doooopa... pani dyr z bratowa same rzadza:confused:.. i ponoc sie dowiedzialam ze jakis ona kurs robi na sekretarke i pewnie ja zatrudni:baffled:.. Co to nie robia zwiazki rodzinne:szok:...
Milego dnia dziewczynki:))
 
Do góry