reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam!

Jarzębinko czyli już 2 dni opóźnienia? chyba dobrze to wróży...

ja juz sama nie wiem jak to wróży .... po tej samotnej kresce na teście już się nastawiłam, M powiedziałam,że ciązy nie ma , pozwoliliśmy sobie na przewrócenie życia do góry nogami a tu tej wrednej @ nadal nie ma, .......... jak jutro nadal nie będzie po pomyślę o kolejnym teście .....:tak:
 
Jarzębinko ale czy udane zafasolkowanie juz teraz mogłoby wpłynąć na Wasze plany? Jesli jestem zbyt wścibska to przepraszam:zawstydzona/y:;-)
 
reklama
Witajcie Kobietki!
Jarzębinka 2 dni opóźnienia to całkiem miłe opóźnienie, może tak jeszcze potrwa ze 9 miesięcy.
Widzę nowe dziewczynki na forum - witajcie.
Ewcia a Ty co tam dzis dobrego pichcisz?
Asus ja nie zwróciłam uwagi kiedy te ruchy były takie wyraźne ale nie przejmuj sie że ich jeszcze nie ma, ja miałam zawsze po 20 tc więc u każdego jest inaczej. Mi się wydaje że te dziewczyny które są bardzo szczupłe to szybciej odczuwają ruchy.
Napisz koniecznie co Ci tam robili na Kopernika.
Piekna pogoda więc korzystajcie z babiego lata....
 
Do góry