reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć

Ewciu mi się wydaje że z suwaczkami asus wszystko jest ok, mi się nie rozciągą strony.

Za wszystkie trzymam kciuki- cały czas Was podczytuje.

Jarzębinko tulasek.....;-);-);-)
 
reklama
Ewcia ale ja tych suwaczków nie ustawiałam , same się tak ustawiły po tym jak z trudem je zrobiłam dzięki Beatce . Jak mam coś zmienić to krok po kroku napisz mi jak się to robi :tak::tak::tak:
asus one poprostu sa na cala szerokosc strony,a nawet wiecej,,chyba ze tylko u mnieeee
poprostu wex tam gdzie je wklejałaś to po kazdym suwaczku wcsnij enter i tyleee
Cześć

Ewciu mi się wydaje że z suwaczkami asus wszystko jest ok, mi się nie rozciągą strony.

Za wszystkie trzymam kciuki- cały czas Was podczytuje.

Jarzębinko tulasek.....;-);-);-)
hmm mis ie rozciaga............


Dora hhelołłłłłłłłłłłłłłłł,,fjany masz avatarek
 
Jarzebinka jedna krecha nie przekreśla nadziei , mnie też za pierwszym razem wyszła jedna , a za dwa dni II , tak że czekamy spokojnie razem z Tobą . A tempke jaką masz ?

ja tempki nie mierzę, ale jak jutrzejszy wynik będzie miarodajny, to mogę zmierzyć z rana......:tak:

Cześć

Ewciu mi się wydaje że z suwaczkami asus wszystko jest ok, mi się nie rozciągą strony.

mi też się rozciaga, i ciężko sie to czyta, ale to chyba wina jakichś zmian na forum bo wielu dziewczynom sie tak pozmieniało :szok:

a wogóle to wczoraj przewróciliśmy sobie z M całe poukładane nasze skromne życie do góry nogami i to tylko w godzinę :tak: do końca miesiąca będa znane efekty naszych wczorajszych decyzji, więc myśle,że wtedy Wam opiszę całą akcję........a działo się, oj działo ...... :tak::-D:tak:

pozdrawiam i miłego dzionka życzę ....
 
reklama
Witam w chlodny poranek:)))
Jarzebinka ... kciukaski;-)
Dorotka.. ale masz zajefajnego robaczka:-)
Bazylia ..ja nie mam pojecia:szok:
Ewcia .. czasem bywam dzielna:zawstydzona/y:;-).. ciesze sie ze sie podoba:sorry2::-):-)

Milego dniaaaaaaa:)))))
 
Do góry