reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja tez trzymam kciuki Bodzinka i przesyłam fluidki, a tak w ogóle witam Was z rana Kochane. U nas pięknie świeci słonko, trzeba się nacieszyc bo na koniec tygodnia zapowiadaja zimnice...brrrr

Ewcia mam nadzieje że samopoczucie juz lepsze.
 
Witam:)))))
Ania ... a tak sie balas ze nie bedzie pogody:-)..ciesze sie ze wyjazd udany;-).. Chlopcy pewnie zadowoleni;) nie wspominajac o rodzicach;-)
Widze Bodzinka..cieszy sie mężem;-)... oby byly II :)))
Ewcia...Beatka.. a Wy sie szykujcie pomalu na to hmmmmmmm:-):-):sorry2: trzymam kciuki aby bylo jaknajbardziej OWOCNE;-):-)
Jarzebinka i co przyjechala @ ?? moze to falszywy alarm;-)

A ja od dzis ponawiam starania jestem juz po @ i praca wre:zawstydzona/y::-):-):-)
Milego dnia..Pozdrawiam:)))))
 
Sylwia no to działaj hmmmmm,,albo lepiej HMMMM
hahaa

My z becia jasne,ze czekamy na naszych mezulkow,,,,bardzo,,,,

jarzebinko ech,,ta @ wredna,,,a sio ty....czekamy zatem do paździenrika
 
Jarzebinka jedna krecha nie przekreśla nadziei , mnie też za pierwszym razem wyszła jedna , a za dwa dni II , tak że czekamy spokojnie razem z Tobą . A tempke jaką masz ?
Pozdrowienia dla wszystkich :-)
 
asus kochanie witaj
czy moge cie prosic,abys swoje suwaczki wziela jeden pod drugim,,bo rozcigaja strasznie stronke,,dzieki ci,

acha i amsz racje,,jarzebinko my dlaje czekamy,,,
 
Ania mój gin jest przeciwnikiem częstego robienia usg i choć chodzę do niego prywatnie i za usg płaciłabym mu więcej to on widocznie jest idealistą i gwiżdże na kasę i pozostaje wierny swoim przekonaniom - nie jestem z tego zadowolona ,bo jak do tej pory miałam 2 usg- Za tydzień mam wizytę i ma mi robić cytologie a na kolejnej za trzy kolejne tygodnie pewnie będzie usg połówkowe to jak będę mieć szczęście i dzidzia ładnie się ustawi to kto wie ?
W ten czwartek mam jechać (skierowanie od diabetologa) na konsultacje di Kliniki Ginekologii i Patologii Ciąży na Kopernika w Krakowie ( bbbbbbbrrrrrrrr) już się boję .Nie wiem co oni tam będą mi robić , może usg też ? Już od środy zacznę łykać Relanium ;-)
A co u Ciebie , Księżniczka bardzo kopie? Kiedy poczułaś NIE motylki tylko ruchy ? Na forum luty dziewczyny piszą że już są taaaaaaakie grube i taaaak dzieciaki je kopią a ja w ogóle nie mam brzuszka i mało kiedy czuję motylka i już się stresuję czy u mnie wszystko ok.
 
reklama
Ewcia ale ja tych suwaczków nie ustawiałam , same się tak ustawiły po tym jak z trudem je zrobiłam dzięki Beatce . Jak mam coś zmienić to krok po kroku napisz mi jak się to robi :tak::tak::tak:
 
Do góry