reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ewcia, i ode mnie najserdeczniejsze życzenia, wszystkiego naj, najlepszego i spełnienia marzeń, tych malutkich i tych najskrytszych ......... :tak::-D:tak:

a dzisiejsza pogoda to juz naprawdę jest jesienna, samopoczucie do niczego, senność wszechogarniająca ....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: dobrze,że w pracy jeszcze względny spokój, to jakos do tej 15.00 się wysiedzi ....

pozdrawiam i miłego dzionka życzę ............... :tak::-D:tak:
 
reklama
No dizeki alseczki za zyczonka,,ale czym tu sie chwalic,ze 27 mi stuknęło,hehe,,,

Sylwia spóła w dupe sie ukuła...(zartuje oczywiscie)...
Anka piekłam jabłecznik,pleśniak,snikers,i kawowe:):):)wstawie zaraz foty jka te ciacha wygladaja:)
img_487cdd686f214.jpg_696x463.jpg


img_47c2cc33dd669.jpg_696x463.jpg

img_48a89e8e5b390.jpg_696x463.jpg

no prosze czestujcie sie,,takie ciacha porobilam,,nie moge znaleźć w przepisach tego z kawą,,ych

jarzebinko mowisz,ze mieliscie nocny jogging,,no nie zazdroszcze tych enrwow,,,haha,,ale kto nie ma w glowie ten ma w nogach:)

eni pamietamy,,,wpadaj czasem z nowymi fluidkami dla nas,,

beciu dalej z nami,,szkoda,,i dobrze,,,heh

asus przepisy hmm,troszke tego jest,,wkleje linki dobra...ale potema,,,
 
Ewa wszystkiego najlepszego!!:))))

Czesc dziewczynki:)))
Ewa .. wybaczam z okazji dzisiejszego swieta;-)..ale widzac ciacha naocznie;) to musialy byc mniam:tak:
Ania.. nioo juz kawaler z niego ,ale to chyba miala byc dziewczynka;).. wszystko zrobi w domku;) oczywiscie jak go najdzie ochota hehehe.. Bo z Kacperkiem to odwrotnie tylko pilka,rower i juz go nie ma:-)..

Milego dnia wszystkim dziewczynkom:)))))
 
Cześć laseczki

Ewcia jakie pyszności....mniam!!!!!

Aniu, Sylwia, asus, witajcie.

Jarzębinko a czemu jesteś senna??? Pewnie w nocy buszowałaś.....;-)

Byłam dziś na zakupach kupiłam sobie czarne spodnie......;-)
 
Jarzębinko a czemu jesteś senna??? Pewnie w nocy buszowałaś.....;-)

pewnie,że tak :-D i do tego dzień dzisiaj zacząl sie już o 5.00 rano więc marzy mi sie tylko łóżeczko, a do końca dnia tak daaaaaaaaaaaleko ...... i jeszcze u nas jest okropna pogoda, zachmurzone niebo, i tak szarawo ............;-)
 
Jarzębinko u mnie też nieciekawie- zimno, szaro i strasznie wieje. Też czekam na wieczór żeby iść spać.....;-)

Która teraz testuje??????
 
reklama
Hej kobietki :-)
Prawdę powiedziawszy czytam was na bieżąco ale ostatnio nie umiem nic skrobnąć do was :confused:. Nie wiem co mi jest. Szczerze wam życzę wszystkiego co najlepsze, ale nie wiem czy będę jeszcze z wami pisać. Po prostu będę czytać i w razie czego gratulować :tak:
No chyba, że mi się odmieni ;-) to może jeszcze będę czasami pisać
 
Do góry