reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja juz na nogach od 8.a wy spita,,no tak niedziela,,,no to spijta,,,U mnie slonko i czekam co by tu robic,może nad morze,,dawno nie bylam:)
 
reklama
Hej Dziewczyny!
U mnie wczoraj cała chata zapełniła się goścmi, no i dowiedzieliśmy się że nasza mała jak się urodzi to po 3 miesiącach zostanie juz ciocią, bo bratanek mojego męża spodziewa się dzizi. Nie jest to zbyt komfortowa sytuacja bo jego dziewczyna bedzie miała dopiero w grudniu 16 lat:szok::szok::szok:. Jak dla mnie szok, nie wiem o czym te dzieciaki myslą? Ale troszkę się dziwie jej rodzicom, bo dziewczyna od 2 lat ma chłopaka, a oni nic wtej sprawie nie zdziałali. Ja to w takiej sytuacji od razu zaciagnęła bym do gina i jakimis plastrami obkleiła albo piguły. Bo co innego jak to by były poczatki ale oni już chodzą 2 lata. A wiecie co jest jeszcze w tym szokujące że podobno ta dziewczyna była już jakieś pół roku temu w ciąży tylko że poroniła..... Szok masakra :szok::szok::szok::baffled::baffled: i szystko na raz!
U nas dziś strasznie zimno więc pewnie będziemy siedzic w domku.
Buziaczki dla Was Kochane.:-D:-D:-D
 
Czesc dziewczynki:))))

Ewa , Beata zapomnialam ze Wy bez mężulkow:zawstydzona/y:..ale mozecie pracowac nad planem prac po ich powrocie;-)..ja sie jeszcze moim ciesze pewnie ok..miesiaca:-p...
Ewa to Ty ranny ptaszek;-) ja sie wybyczylam do.......10:szok:..... a jak Ci zazdroszcze ze mozesz sobie pojsc nad morze:-(...ja to tylko gory i gory..
Ania wiem o czym piszesz..ja tez znam to mam taka kuzynke(az wstyd sie przyznawac).ale zeby bylo jeszcze ciekawiej urodzila jak miala 16 lat ..dzis ona ma 22 lata.. iiii 3 dzieci i ponoc z nastepnym w ciazy:szok::szok::szok::szok:..hmmm a jeszcze lepiej ze kazde z innym:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::baffled::baffled::baffled::baffled: istna patologia:confused:..

Milej niedzieli wszystkim :)))))
 
Witajcie :-)
Ja już po weselu , wróciliśmy o 5.15 :szok: Było bardzo fajnie , choć z powodu diety prawie nic nie jadłam , alkohol jak wiadomo odpada to kolejny raz okazało się że najważniejsze jest fajne towarzystwo :tak: a to dopisało :tak:
Państwo młodzi mają 3 miesięczną córeczkę - to tak do tematu o którym pisze Sylwia i Ania
Spałam 3 godziny :szok: bo o 8.00 Kasia wstała i ja też musiałam , ale na razie nie chce mi się spać i robimy obiadek . Po obiadku jedziemy na festyn dożynkowy więc też nie pośpię .
Udanej niedzieli Wam życzę :tak::happy:
 
Cześć
A u nas dziś fajnie swieci słonko.....;-)

My dziś wstaliśmy po 9-00, S dzwonił i sobie pogadaliśmy.....;-)

asus fajnie że się dobrze bawiłaś.

Aniu no coż dzisiejsze dzieciaki, bardzo szybko chcą zasmakować sexu. zresztą nie dziwię się im, teraz gdzie nie spojrzysz wszędzie sex, nawet reklama w telewizji gum to podtekst erotyczny.....;-)

Miłego dnia
 
Witajcie!
Leniwy poranek niedzielny, kawka pita w pidzamach, uwielbiam takie niedziele, niestety jeszcze tylko jedna taka przede mna, a potem pobudka o 5-tej, ale za to sobotnie popoludnie i wieczor bedzie wolny.

Masz racje Beatko, ze teraz mlodziez ze wszech stron jest bombardowana sexem, ale z drugiej strony tyle sie mowi na temat antykoncepcji i niby teraz mlodziez taka wyzwolona a te przyklady przecza wszystkiemu, moze robia na przekor:baffled:
Tylko szkoda, ze dzieci czesto na tym cierpia...ale znam tez dziewczyne, ktora bardzo sie zmienila po ciazy w mlodym wieku i to na lepsze:happy:.
 
hej wam
asus fajnie,ze sie rozbawilass:)tzn wybawilas

A ja byłam nad morzem z mamusią,,gofry lody,,boska pogoda,,super było..Mam kilka fotek potemw kleje,bo bateria padoch mi wlasnie w aparacie;;

pozdro
 
Witajcie dziewczynki...
Beatko, a Ty nic nie piszesz (albo przeoczyłam), czy @ przyszła... więc jesli jej nie ma to ciągle jest szansa...:-)
 
reklama
Witam wieczorkiem

gusia80 dziś mam 34dc, @ nadal brak więc czekam dalej......;-) jak do 40dc nie dostanę to sobie zatestuje.

Dziś kupiliśmy chomika, taki mały śmierdziel.....;-)
 
Do góry