reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie:))
Ale dzis pospalam az wstyd sie przyznac do ktorej:zawstydzona/y:...
Beata focie bomba..jak w jakims filmie,normalnie cudo,pewnie te wakacje beda niezapomniane:))

Kinga no to juz jest nas trzy.. hehehhe moze jakies koleczko slomiankowe sie zaklada;)

Ania masz racje czasu trzeba..a ja taka niecierpliwa:zawstydzona/y:..wchodzilam na 28dni ale mi sie otwiera moje konto..chyba ze cos zle robie ..ale po wczorajszym wyluzowaniu lepiej sie dzis czuje chyba mialam jakis zly dzien;).. Nooo Twoj drugi synus to maluszek jeszcze:)) a moi to juz duze smoki;)..ale to oni sie tez upominaja o siostre;)..zobaczymy co bedzie..czas pokaze:-)

Milego dzionka zycze dziewczynki:))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć laski

Sylwia jest już wątek Słomiane wdowy- zapraszam z Ewcią tam siedzimy......;-)

Aniu chyba jeden cykl będe monitorować, tak dla zdrowia psychicznego....;-)

asus witaj, jak się czujesz??????

Medio??????

A u mnie przygotowania na rozpoczęcie roku szkolnego ruszyły pełną parą......;-) Od września kontynuować będe jazdy.....;-)
 
Beata dzięki :-) oprócz ,,starego,, nadciśnienia i ,,nowej,, wykrytej w 10 tyg cukrzycy ciążowej u mnie wszystko ok . Od kardiologa dostałam 3 paczki Relanium i zalecenie że najlepiej będzie dla mnie i dla dziecka jeśli najbliższe 5 miesięcy prześpię :tak:;-)
Sylwia75 mnie udało się zaciążyć w pierwszym monitorowanym cyklu , więc teoretycznie w owulację , a co z tego wyniknie to zobaczymy za jakiś czas . A może mój mąż ma tylko plemniczki ,,dziewczynki,, ??? :-p
 
asus więc dużo śpisz.....;-) no ale super że dobrze się czujesz, uważaj na siebie.
Rany patrze na twój suwaczek, już masz, 15 tydzień ciąży- ale ten czas leci.
 
Beata na razie nie łykam tego Relanium - dostałam je w ostatni czwartek - a jutro mamy wesele i nie chcę usnąć z nosem w rosołku :-D zacznę może od poniedziałku , ale tak na próbę . Jak będę bardzo śpiąca to nie wiem czy będę go pić , dzieci do szkoły , Kasia do zerówki - wiesz jak to jest - nie mogę być śpiącą królewną :-) a czas faktycznie zasuwa ............
 
asus idziesz na weselicho, będziesz tańcować do rana??????
Co do Relanium- musisz być przytomna od września dzieci do szkoły, pilnować czy się uczą- No nie da chyba rady przespać ciązy- co?

Medio już pojechała na urlop????? Kiedy wraca?????
 
Beata oj nie da rady niestety przespać - ale może nie będzie tak źle to mała dawka - 2mg i może nie odczuję skutków a uspokoi i wyciszy mnie wewnętrznie - właśnie na to liczy mój kardiolog .
Medio już chyba ze dwa tygodnie jest w Polsce , czasami zagląda do nas , bo zostaje dość długo . Nie wiem czy doczytałaś że u Medio ma być po pierwszym synku - drugi Karolek :-)
 
reklama
Dziewczynki witam po upalnym dniu, ale w chlodnym teraz wieczorku:)))))

Beatka Dziekuje za zaproszenie ,napewno zagladne tylko pod jednym warunkiem..jesli tam trafie:-) hehehehe.

Asus Oj... to moze co sie tu bedziemy staraly..wyliczaly wszystkie..poprostu powymieniajmy sie męzami:)))) :-D... Bo chlopy to jak maja ponoc forme na pustaka to cegly nie zrobia;-)..
Dziewczyny to oczywiscie zart..cobyscie sie nie gniewaly:sorry2:
Buziaki..
 
Do góry