reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dobry dobry dzionek,,,
Słonko daje jak oszalałe,,oby na długoooo,,,jest super,,
Ja korki odwołalam,bo nie chce mis ei,,a i takd ziewcyznka nie ma zajec,bo wolne jakies zawody miała,,,takze luzikk

Ewcia najważniejsze że masz chociaż jedną dziurę sprawną.....;-)

DOBRANOC
no jest sprawna jedna,,ale co z tego,,kto to wykorzysta ta moja sprawność???:-(
 
reklama
Witam :) Mam do Was ogromną prośbę, ponieważ z moim mężem planujemy dzidziusia i chciałam kupić test owulacyjny, bo wstyd się przyznać ale nie potrafię wyliczyć dni płodnych i niepłodnych. I tutaj mam problem jeżeli chodzi o ten test:
"Należy obliczyć dzień rozpoczęcia testu. Zależy on od długości cyklu miesiączkowego. Pierwszym dniem cyklu (1 dzień) jest dzień, w którym rozpoczyna się okres (1 dzień krwawienia miesiączkowego). Długość cyklu oznacza ilość dni od 1 dnia krwawienia miesiączkowego do dnia poprzedzającego rozpoczęcie następnego okresu..."
U mnie występują regularne miesiączki 18 dnia każdego miesiąca. Tylko, że przez pierwsze 3-4 dni nie są to krwawienia, a raczej takie jakby brudne, ciemnobrązowe. Potem zaczynają się krwawienia, trwające ok 4 dni i 2 dni kończące się znów ciemnobrązowe i brudne. Przez to nie potrafię nic wyliczyć, ponieważ nie wiem czy zacząć od 18-stego kiedy to się zaczyna, czy od dnia krwawienia???

Tak samo jest z zaplanowaniem płci dziecka, też nie wiem dokładnie od kiedy zacząć.

Proszę pomóżcie.
Dziękuję i pozdrawiam :))
 
WITAM WSZYSTKICH.
przypadkowo znalazlam to forum bo tez jestem ciekawa czy mozna zaplanowac plec dziecka.trafilam na strone ok 127 i tak od polowy wciagnelam sie w czytanie.i zobaczylam ile dziewczyn pragnie miec dziecko,jakie maja nadzieje,jak wyczekuja,jak sie wspieraja...
ja tez pragne miec dziecko(chcialabym miec dziewczynke,a najlepiej dwie-blizniaczki :) -> takie moje marzenie..uwazam ze to jest wlasnie TO szczescie,to jest wlasnie TO dla czego ja chce zyc.tylko ONO bedzie sensem mego zycia.jeszcze go nie ma,ale juz rozmawiam z nim w swoich myslach i kocham ponad wszystko.
jestem mezatka prawie 3 lata,i coz...juz kilka razy mialam nadzieje ze to juz tuz tuz...objawy byly ciazowe,lekkie mdlosci,powiekszenie i bol piersi,ostatnio nawet troche przytylam...ale niestety jeszcze nie teraz.ogolnie @ mam nie regularna wiec czasem spozniala sie tyle dni ze bylam pewna nadzieji ze jestem w ciazy ale niestety nie.testy ciazowe zawsze pokazywaly jedna kreske wiec wiedzialam ze raczej nic z tego.tak sie rozpisalam o sobie...bo widac na tym forum ile z nas ma takie same marzenia i nadzieje!wiec trzymajmy sie razem.ja mam nadzieje na blizniaczki-chce podwojnego szczescia :)
pozdrawiam was
 
Witam Was dziewczyny i nowe staraczki:-):-):-):-)

Blondi376 pierwszym dniem cyklu (okresu) jest dzień krwawienia a nie plamienia natomiast owulacja występuje na 14 dni przed kolejnym krwawieniem.
Ja też mam problem z określeniem dnia ewolucji dlatego mierzę sobie temperaturę i obserwuję śluz.A co do testow to używałam ich przez jeden cykl, nie umiałam sie do nich jakoś przekonać.
ale możesz spróbować moze akurat Ci pomogą,czego życzę jak najszybciej;-)
madzia mam nadzieję ze twoje marzenie spelni sie niebawem, ja tez marzę o dziewczynce,wszystko bym oddała żeby miec córcie a nawet dwie.....:-):-):tak::tak:28dni
 
witam wieczorkiem !!! :-);-):-D

pierwszy spacer na plac zabaw zaliczony :tak: i opuszczony z wielkim płaczem :szok:

witam Was nowe staraczki :tak::-D w grupie zawsze raźniej :tak: i życzę sukcesu II kreseczek

miłego wieczorku :tak: i przytulaśnej nocy :tak::-D;-)
 
Cześć

Jarzębinko witaj- my dziś byliśmy w Sopocie na MOLO a potem w Gdyni....;-) Na MOLO niezle wiało, 1 facet się opalał a tak mocno wiało, od samego patrzenia na niego robiło mi się zimno....;-)

Kasiu co u ciebie?????

witam nowe staraczki.....;-);-);-)

Wszystkim życzę udanego wieczorku- dobranoc
 
witam :tak::-D:tak:

jak byłam w zeszły weekend, to też znaleźli się zapaleńcy w kąpieli, chyba morsy, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :szok:
a u nas kolejny słoneczny dzionek,:-) więc popołudnie, pewnie na placu zabaw spędzę, muszę sobie chyba kupic jakąś lekturę do poczytania, :tak: bo troszkę mi się nudzi, jak mały siedzi z dziećmi w piaskownicy :-D:laugh2::-D

miłego dnia :rofl2:
 
reklama
hej wam,,
Witamy nowe staraczki,pwoodzenia w dóch kreseczkach...

Medio no to super,ze dobrze sie czujesz i odpoczywaj,,buziaki
jarzebinko widze,ze brykasz na plac zabaw ,nono lekturki przeczytane,heee,,

miłego popołudniaaa
 
Do góry