reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

a ja właśnie mykam na pierwsze praktyczne zajęcia na utko - srebrnym punto będę jeździła, dzisiaj tylko po placu, za godzinke zdam relacje :tak::-D

papatki:laugh2:
 
reklama
Medio, dziękuję :tak:
Beatka. pierwsza jazda, troszkę stresu, ale ogólnie fajnie było - 15 min po placu-parkingu i potem już ulicą !!!!!!!!!!! taką mało uczęszczaną ale jednak :tak::-D:tak: instruktora mam młodego, na dzieńdobry wszystko wytłumaczył, pokazał i heja, pojechaliśmy ............................ :-D:tak:

miłego popołudnia, a ja dzisiaj jade odebrać synalka od dziadków, tak więc do wieczorka :rofl2:
 
Czesc

Kaska to dzialamy razem.....;-)

Jarzebinko na pierwsza jazde jeszcze troszke poczekam......;-) Super ze weekend sie udal.....;-)

Medio uwazaj na siebie.

Dorotko witaj i calej reszcie zycze milego wieczorku

Dzis bylismy na zakupach- kupilam sobie 2 kurteczki i buty a wczoraj caly dzien na spacerku- DOBRANOC
 
hej w ieczorem
ja byłam u kumpeli,,poszłam po mata do peckola i na pieszko do kumpeli,,na drugi koniec miasta,,szok taki kawął,,ale spowrotem autobusem sie karneliśmy,hehehe
Teraz wieczorem jzu zimno jak cholerka,,,,brrr...
Ale juz w domu,,kolacja zjedzona,,,teraz kapanie niedlugo i aaa,,bo jutro mam na 8,,,zamiast na 10,,bo nadgodizny
 
witam wieczorkiem !!!

a my już całą rodzinką :-) mały i pieso przywiezieni :tak:

a mąż jak zwykle w poniedziałek na piłce :tak: a ja wypoczywam przed kompem :tak:

spokojnej nocki :tak::-D:tak:
 
Hej Kobietki!
Jarzębinko ale Ci zazdroszczę też bym sobie pojechała nad morze.
A u mnie nocka była ciężka. Malutki 3 razy wymiotował. Rano dałam mu mleko i też poszło. Byłam u lekarza, dostał zastrzyk syropek i smektę i walczymy. Prawie cały dzień przespał, dopiero o 17 troszkę się ożywił i zaczął broić. Do tego wszystkiego doszło rozwolnienie więc dostał herbatkę i zasnął. Mam nadzieję że jutro bedzie lepiej.
Miłego wieczorku.
 
Anka niech synek szybciutko zdrowieje i się nie męczy. A jak twoje samopoczucie?
Wszystkie was pozdrawiam i życzę dobrej nocki :-)
 
A tu jeszcze raz wklejam to co mi wczoraj nie wyszło:

To jest powód mojego smutnego spojrzenia



Przepraszające spojrzenie



Proszę o prywatność



Raczej wytrzymaj

image004wp9.th.jpg


Już nie wytrzymam



Kobieto zapomniałaś o czymś



Pozwól wytłumaczyć



Uśmiechnij się. Nigdy nie zdążysz do pracy na czas



Co była w płatkach śniadaniowych?




Jak poradzić sobie z problemowym sąsiadem


Genialny chłopiec



Dobry powód, żeby zakładać pidżamę



Tatuaż roku



Lateksowe dziewczęce akcesoria



Musisz je mieć. Oto dowód globalnego ocieplenia



:-p:-D:laugh2:

Widać?
 
reklama
Anka, zdrówka dla malucha, niech szybciutko wraca do zdrowia :tak: a jak minęła mu nocka ( Wam) ???

Dorotka, widać, widać ..... :tak:

a witam Was wtorkowo i bardzo słonecznie, dzisiaj u nas znowu świeci śliczne słoneczko, może w końcu ta wiosna już do nas zawita :-D:laugh2::-D

Beatko, a jak tam jechałam w Twoje rejony to spotkałam kilka bocianów, i kazałam im zawitać do Ciebie, może mnie posłuchają i przylecą ..... a mają już blisko bo są w okolicy ..... :-):happy::-)

miłego dnia :tak:

PS. a ja zaraz mykam na kolejną wizytę do stomatologa
 
Do góry