reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hej laseczki :-)
Dzisiaj humorek mi dopisuje
Jarzebinko no ja do morsów zdecydowanie nie należę. Kocham gorące kąpiele
Medio nasz nerwusku, teraz to ci wszystko wolno ;-)
Madzia, Sylwi, Blondi witamy i zapraszamy do pogaduszek :-)
 
Beciu no co ty,,przeciez ja daje podania i czekam na telefon,,bo dzwonia pozniej,,w maju bądź czerwcu,,a nawet jak ostatnio pod koniec lipca,,takze dowiem sie w wakacjeeeeeeeeeeeee
 
czesc dziewczyny.
jak czytam wasze wpisy to tak kolorowo macie i slodko...ja jeszcze poczatkujaca i nie umiem powstawiac takich roznosci tutaj.jak np-jestesmy malzenstwem tyle i tyle-fajne to.:-)
czesto mysle ze szkoda ze nie ,wpadlam z ciaza,wczesniej to moze by moje marzenia juz dawno sie spelnily.a teraz to jestesmy zagranica i chcemy troche zarobic na wieksze mieszkanie(bo mielismy naprawde malutkie,nawet snilo mi sie nieraz ze jak urodzi sie dziecko to bede musiala postawic lozeczko na balkonie bo nie ma gdzie... )w sumie z drugiej strony czy byloby to dobre rozwiazanie miec nasile dziecko,i meczyc je w malutkim mieszkanku itp.ja mialam tez problem z dobra praca wiec ...juz sama nie wiem...moze lepiej ze jestesmy narazie tu a potem beda lepsze warunki i bedziemy wszyscy razem szczesliwsi i bez stresow wchodzacy w nowe wyczekane przez nas role.:tak: a pomyslec jeszcze ze spelniloby sie o bliznaczkach to bybylo dopiero....:-Dx2. mam ogromniacha nadzieje ze wszystko czego pragne spelni sie w najlepszym dla mnie-nas czasie.a gdyby nawet i za miesiac okazalo sie ze jestem w ciazy-TO BYLABYM NAJSZCZESLIWSZA (mimo wszystkich dotychczasowych przeciwnosci losu...)
 
Dobry wieczór!;-)
Beatkosuper, że humorek Ci dopisuje:tak:.
Ja juz troszkę mniej nerwowa, dzień minął mi w miarę ok. Coś apetyt mi za bardzo dopisuje, ciągle, bym jadła.
 
Medio czyli wszystko ok.....;-) jedz kochana, jedz....;-)

Ewciu wiec mam nadzieję że fajną szkołę znajdziesz.

witaj Madziu....;-)

A to moja nowa kurteczka

 
reklama
Beatko super kurteczka, ale Ty laseczka jesteś:tak:, szkoda, że nam swoje buźki nie pokazałaś, tajemnicza z Ciebie kobitka w tych okularach;-).
 
Do góry