reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Oj to życzę upragnionej córeczki 🎀😍 mi nadzieje dawało to, że wedlug tej teorii z owulacją przy invitro rodzili by się praktycznie sami chłopcy. W tym artykule jest o tym wspomniane. A widziałam takie statystyki, że z invitro jest więcej dziewczynek.
No właśnie też tak sobie tłumaczę. Mam znajomą co ma córke z in vitro. Gdzieś słyszałam że plemniki Y rzeczywicie są szybsze ale w labolatorium a jak sie to ma do ciała kobiety to nie udowodniono. Przeciez zalezy od zdrowia i kobiety i mezczyzny, sluzu itd. A jesli stosunek przed owu i w trakcie to te wczesniejsze tez maja szanse dostać sie do komorki bo beda juz na nia czekać. I to nie jest tak że dociera do komórki tylko jeden plemniki, a są ich setki.
 
Ostatni seks był dokładnie w dniu pozytywnego testu owu. Później już nic ale wg moich wyliczeń wychodzi na to, ze malutka naprawdę jest poczęta w owu bo te dni idealnie pokrywają się z datą porodu .

Trzymam kciuki! ❤️
Kochana dajesz mi nadzieję. My współżyliśmy trzy dni i dzień przed owu więc może jakieś tam szanse mam. Córka to moje wielkie pragnienie chociaż synka będę kochała równie mocno. Ale czwarty raz napewno nie zaryzykuje😉 trzymaj mocno kciuki aby i mi się udało doznać macierzyństwa względem córki.
 
Kochana dajesz mi nadzieję. My współżyliśmy trzy dni i dzień przed owu więc może jakieś tam szanse mam. Córka to moje wielkie pragnienie chociaż synka będę kochała równie mocno. Ale czwarty raz napewno nie zaryzykuje😉 trzymaj mocno kciuki aby i mi się udało doznać macierzyństwa względem córki.
Oczywiście, że będę trzymać kciuki żeby Ci się udało 🙏🏻🙏🏻

Dawaj co jakiś czas znać co słychać nowego!
 
A tak ogólnie to myślicie że mamy jakiś wpływ na płeć maleństwa? Wiadomo że ten komu się udało potwierdzi teorie, a ten komu nie wyszło zaprzeczy. Ja zapytałam moją gin o teorie z owu i powiedziała że to faktycznie teoria ale nie ma obszernych badań które by jednoznacznie ją potwierdzały. Co więcej z in vitro nie rodzą się sami chlopcy.
 
A tak ogólnie to myślicie że mamy jakiś wpływ na płeć maleństwa? Wiadomo że ten komu się udało potwierdzi teorie, a ten komu nie wyszło zaprzeczy. Ja zapytałam moją gin o teorie z owu i powiedziała że to faktycznie teoria ale nie ma obszernych badań które by jednoznacznie ją potwierdzały. Co więcej z in vitro nie rodzą się sami chlopcy.
Kiedyś czytałam w książce K. Wojcika, że rzadko, ale są mężczyźni, którzy produkują same X lub Y w swoim nasieniu. I to by się zgadzało przy in vitro, że dziewczynka. Kobietki, jeśli bede zachodzic w czwartą ciążę, to na pewno zrobie ja zgodnie z teorią owu i dam Wam znac:-))). Boje się teraz zachodzić w ciążę by nie skończyć, jak 30-letnia Iza z Pszczyna(y). To tylko na marginesie. A jeśli chodzi o metody, to dziewczyny sprzed kilku lat pisały o niskim ph (ok. 4) na dziewczynkę. W książce Wojcika, również było wspomniane o kwasnym lubrykancie podczas stosunku, ponieważ plemniki z Y gina w takim środowisku. Co do tych metod nie wiem, nie próbowałam, ale pamiętam przed ciaza z córką mialam infekcje intymną i dostałam środek dopochwowy i tuż po leczeniu zaczęliśmy starania, więc może jakby się zgadzało z niskim ph?;-)
 
Oczywiście będę się odzywać. Teraz wizyta dopiero za cztery tygodnie ale już się bardzo stresuje. Zabawilam się w ten chiński kalendarz i chlopcy mi się zgadzają
E w to to ja wcale nie wierzę. Mi się nie zgadzało ani przy chłopcach ani aktualnie.
Nie wierz w te bzdury. Tak samo jak teoria Ramzi czy NUB. W Ramzi wszystkie mi pisały, ze chłopak. W NUB, ze chłopak. Chyba tylko dwie dziewczyny mówiły, ze córka.
 
Kiedyś czytałam w książce K. Wojcika, że rzadko, ale są mężczyźni, którzy produkują same X lub Y w swoim nasieniu. I to by się zgadzało przy in vitro, że dziewczynka. Kobietki, jeśli bede zachodzic w czwartą ciążę, to na pewno zrobie ja zgodnie z teorią owu i dam Wam znac:-))). Boje się teraz zachodzić w ciążę by nie skończyć, jak 30-letnia Iza z Pszczyna(y). To tylko na marginesie. A jeśli chodzi o metody, to dziewczyny sprzed kilku lat pisały o niskim ph (ok. 4) na dziewczynkę. W książce Wojcika, również było wspomniane o kwasnym lubrykancie podczas stosunku, ponieważ plemniki z Y gina w takim środowisku. Co do tych metod nie wiem, nie próbowałam, ale pamiętam przed ciaza z córką mialam infekcje intymną i dostałam środek dopochwowy i tuż po leczeniu zaczęliśmy starania, więc może jakby się zgadzało z niskim ph?;-)
Moja koleżanka właśnie napisała że stosując odpowiednią dietę, stosunek jeden raz 3 dni przed owu, zakwaszanie pochwy będzie miała 3 synka. Więc te metody to tak nie do końca
 
reklama
Moja koleżanka właśnie napisała że stosując odpowiednią dietę, stosunek jeden raz 3 dni przed owu, zakwaszanie pochwy będzie miała 3 synka. Więc te metody to tak nie do końca
Na pewno coś w tym jest. Jednak My możemy jakoś próbować określić przybliżona owulacje, ale kiedy Ona wystąpi lub wystapila? Nie wiadomo. Każdy organizm jest inny, każdego organizm inaczej reaguje na infekcje, stres i owulacja może w jedna lub druga stronę się przesunąć. Wczoraj rozmawiałam z kuzynka, która zaliczyła wpadke i ewidentnie stosunek był w dniach ,,nieplodnych" i niedługo będzie rodzić Marię;-).
 
Do góry