reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Dwa+Trzy ja miałam niski przyrost bety więc tą teorie też obalam 😂 pozostaje nam się cieszyć ze zdrowych dzieci ;)

@Heda to u Ciebie taki "babiniec" w rodzinie :) jeszcze masz bliźniaczki, super. Przypadek ? czy coś miało wpływ na to? U mnie w rodzinie też jest dużo kobiet i dziewczynek, teraz dla odmiany chciałabym syna, ale chcieć to sobie mogę 😂
 
reklama
Na to wygląda, że dostałam swoj pierwszy okres po zaprzestaniu karmienia. Macie jakieś propozycje jak wyłapać owulacje? Od którego dnia cyklu testy zacząć robić? Wiadomo moze byc cykl bezowulacyjny z tym się liczę. Ale jestem podekscytowana! Nigdy się tak nie cieszyłam na ciotkę!
 
@Katy29 - u mnie na bardzo wczesnym etapie lekarz sugerował chłopca (ale był to niedoświadczony młody lekarz) ale chłopiec okazał być się dziewczynką. Na początku ciąży wyrostek jest taki sam u chłopców i dziewczynek, dlatego wczesnym usg nie ma co się sugerować bo chyba do 13 tyg ten nub może się podnieść (lub nie). Osoba z tego forum, ale innego tematu tak miała. W 11 tyg ewidentnie była dziewczynka, a w 13 tyg na prenatalnych z dziewczynki zrobił się chłopiec (i tak zastało). Musisz uzbroić się w cierpliwość do kolejnego USG, i jak możesz to daj nam znać :)
 
U mnie przy chłopcach, ciaze zawsze większe o min tydz. Natomiast testy ciążowe wychodziły grubo po terminie miesiączki.

U mnie całą ciąże córka wychodziła młodsza o ok 2 tyg 😂 Ja zazwyczaj rozpoznaje dni płodne po śluzie, zaczyna mi się ok 4 dni przed owulacją, wtedy testy robię, żeby wychwycić ten "wielki" dzień 😂 gdybym starała się o córkę, to bez testów mogłabym ją od razu ustrzelić 😂 (to dla mnie takie proste jak 2+2) 😂😂😂
 
U mnie całą ciąże córka wychodziła młodsza o ok 2 tyg 😂 Ja zazwyczaj rozpoznaje dni płodne po śluzie, zaczyna mi się ok 4 dni przed owulacją, wtedy testy robię, żeby wychwycić ten "wielki" dzień 😂 gdybym starała się o córkę, to bez testów mogłabym ją od razu ustrzelić 😂 (to dla mnie takie proste jak 2+2) 😂😂😂
hehe zazdroszcze. Ale rozumiem Cie co masz na mysli. Mi sie wydaje, ze robienie chlopcow to takie proste :p
 
Dobry dzień :)
Dziewczyny w związku z tym że w zasadzie każda z Was (ze względu na tematykę grupy) wie dokładnie kiedy miała owulację wstawiam dla sprawdzenia kalendarz wg którego możecie sprawdzić czy płeć Waszych dzieci zgadza się z tym co pokazuje tabela . Pamiętajcie że do zapłodnienia dochodzi później więc gdy jest na granicy w tabeli- uwzględnijcie to :)


Dajcie znać czy się zgadza :)
 
Dobry dzień :)
Dziewczyny w związku z tym że w zasadzie każda z Was (ze względu na tematykę grupy) wie dokładnie kiedy miała owulację wstawiam dla sprawdzenia kalendarz wg którego możecie sprawdzić czy płeć Waszych dzieci zgadza się z tym co pokazuje tabela . Pamiętajcie że do zapłodnienia dochodzi później więc gdy jest na granicy w tabeli- uwzględnijcie to :)


Dajcie znać czy się zgadza :)

U mnie się nie zgadza, wychodzi chłopiec, mam córkę.
 
reklama
Dobry dzień :)
Dziewczyny w związku z tym że w zasadzie każda z Was (ze względu na tematykę grupy) wie dokładnie kiedy miała owulację wstawiam dla sprawdzenia kalendarz wg którego możecie sprawdzić czy płeć Waszych dzieci zgadza się z tym co pokazuje tabela . Pamiętajcie że do zapłodnienia dochodzi później więc gdy jest na granicy w tabeli- uwzględnijcie to :)


Dajcie znać czy się zgadza :)
nie bardzo wiem jak to odczytywac. rozumiem, ze mam znalezc date owolacji i jej godzine. Na jakiej podstawie mam wiedziec o jaka plec chodzi???
 
Do góry