reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Tak, witamina C działa np jak cytryna, po mimo, że cytryna jest kwaśna, to nie zakwasza organizmu, natomiast odkwasza, ponieważ należy do produktów mocno alkalizujących. U mnie brak witaminy C oznacza zapalenie stawów (o których wcześniej wspomniałam) wtedy muszę przyjmować witaminę C, nie tylko w tabletkach, ale i w diecie.

Podczytując forum (różne wątki) dziewczyny które przyjmowały witaminę C, mają chłopców (może to przypadek, a może faktycznie ma jakiś wpływ ).
Megi_Meg tu na forum jakieś 6 lat temu wiele dziewczyn brało Wit C 1000mg codziennie i też mają córki także to nie musi oznaczać od razu chłopca ja z moimi nie brałam a mam 2 😉 a Wit C też jest potrzebna także jak któraś bierze to spokojnie od razu z tego chłopa nie będzie 😋
 
@Magic_87 - tak wiem, że witamina C to nie od razu chłopiec, słyszałam, że jest większe prawdopodobieństwo, ile w tym prawdy tego chyba nikt nie wie. Przed córką nie brałam żadnych witamin, jakiś miesiąc przed tylko kwas foliowy i dużo wcześniej magnez i wapń (ale to z innego powodu).
 
Hej hej. Wpadłam się przywitać, bo dawno mnie nie było oj dawno. Pozdrawiam serdecznie. Dla przypomnienia. Mam 4 synów i jestem na początku piątej ciąży, która jest trochę niespodzianką. Chyba w końcu zaakceptowałam fakt, że nie zawsze spełnia się pragnienie konkretnej płci. Też wierzę, że Góra decyduje i ma w tym cel. Marzenie o córeczce najwyżej pozostanie tym niespełnionym a ja już staram się cieszyć córeczkami znajomych.
Gratulacje tej cudownej niespodzianki[emoji7][emoji7]
Przyjmij trochę różu od spelnionej mamy córeczki[emoji166][emoji254][emoji259]
11tydzień...hmm,to za chwilę jakieś prognozy będą znane[emoji1]
Może tym razem Ten na górze zadecyduje o twoim spełnieniu. Życzę Ci tego z całego serca.
Wpadnij i pochwal się kogo tam nosisz pod serduchem[emoji6]
Zdrówka dla Ciebie[emoji8]
 
Hej hej. Wpadłam się przywitać, bo dawno mnie nie było oj dawno. Pozdrawiam serdecznie. Dla przypomnienia. Mam 4 synów i jestem na początku piątej ciąży, która jest trochę niespodzianką. Chyba w końcu zaakceptowałam fakt, że nie zawsze spełnia się pragnienie konkretnej płci. Też wierzę, że Góra decyduje i ma w tym cel. Marzenie o córeczce najwyżej pozostanie tym niespełnionym a ja już staram się cieszyć córeczkami znajomych.
Nie wiem czy kojarzysz, ale taka znana rodzinka z instargrama doczekala się coreczki po 5 synach. Zatem wszystko możliwe, tez uwazam ze bardziej Góra decyduje niz my tu sami :-)
Screenshot_20201010-062739_Instagram.jpg
 
Hejka dziewczyny mamy sobotę więc weekend a ja już w stresie dzisiaj idę na betę a na drugą w poniedziałek chce zobaczyć jak przyrosty wyglądają. A wyniki dopiero będą wieczorem w poniedziałek
 
reklama
Do góry