reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Elenaa mi się zdaje że z córką trafiłaś w 0+12 😋🙂
Prawda jest też taka że tu możemy tylko zwiększyć szanse a o ile % to zależy od organizmu
 
reklama
Kinga ja w cyklu stsraniowym miałam leukopenie i spadek hemoglobiny to chyba przez diete już dziewczyny w pracy podgadaly mi że źle wyglądam i jestem blada
Ja nie mam diety ale obfite i długie @ przez to mi żelazo ucieka. W czerwcu miałam hgb 9 a żelazo 14. Cały czas biorę żelazo podniosła mi się hgb do 10.8 żelazo 44 ale po @ zawsze trochę spada mimo brania żelaza
 
Ja mam taki plan ze póki karmie to zrezygnuję z typowo chłopięcego jedzenia. Przejdę na bezkofeinowa kawkę z mlekiem 0%, zrezygnuje ze słodyczy. Waże 54 kg przy 166 wiev pewnie polece przez to z wagi...no ale cóż. Z suple to narazue żurawina, witamina C, wapn i magnez. Meza sprobuje przekonac do reszty suple no bo ja siła rzeczy ich nie mogę narazie łykac. Chciałbym z
sie starać przy karmieniu no bo nie odstawie syna zupelnie, ważne jest dla mnie zeby nie dawać modyfikowanego. Natomiast tez nie mam za bardzo czasu czekać. W pracy wieki nie będą na mnie czekać ehhh
 
Dla mnie w sumie bez znaczenia większego jest płeć bo najważniejsze aby było zdrowe (tak wiem że dla was też jest to najważniejsze) ale jakoś szczególnie nie przykładem wagi do tego co jem, bo jem tak jak zawsze i tak jak lubię. Jedynie zaczęłam przyjmować magnez bo drętwieja mi ręce w nocy i zuravit bo ostatnio miałam wrażenie że coś się zaczyna dziać z nerkami. Planowalam jeszcze wprowadzić rutinoskorbin i wit d3 bo okres jesienny i przydałoby się wzmocnić trochę ale nie zdazylam bo dziś wstałam zasmarkana. Czy te suple co biorę są dziewczynkowe? Męża też planuje faszerowac wit d3 i rutinoskorbinem lub wit C bo on zawsze na zimę choruje
 
Dla mnie w sumie bez znaczenia większego jest płeć bo najważniejsze aby było zdrowe (tak wiem że dla was też jest to najważniejsze) ale jakoś szczególnie nie przykładem wagi do tego co jem, bo jem tak jak zawsze i tak jak lubię. Jedynie zaczęłam przyjmować magnez bo drętwieja mi ręce w nocy i zuravit bo ostatnio miałam wrażenie że coś się zaczyna dziać z nerkami. Planowalam jeszcze wprowadzić rutinoskorbin i wit d3 bo okres jesienny i przydałoby się wzmocnić trochę ale nie zdazylam bo dziś wstałam zasmarkana. Czy te suple co biorę są dziewczynkowe? Męża też planuje faszerowac wit d3 i rutinoskorbinem lub wit C bo on zawsze na zimę choruje
Ogolnie witamine D3 w naszym klimacie powinien brac kazdy :-) dodatkowo osoby z ciemną karnacją gorzej przyswajają ze slonca, wiem cos o tym bo ja mam niskie poziomy, musze suplemetowac, w pierwszej ciazy to mi spadal poziom do 14 (norma od 30) i musialam brac podwójne dawki. Teraz utrzymuje mi się ok 30.
 
Tak Wit d niezbędna wprawdzie nie jakoś bardzo dziewczynkowa ale jak i tak nie bierzesz tych wszystkich supli to zupełnie bez znaczenia czy weźmiesz tą Wit, a teraz to w przeziębieniu jak najbardziej się przyda. Zresztą Mecenasowa27 jest wiele dziewczyn które kompletnie nic nie muszą robić i mają parki 😉
 
Ogolnie witamine D3 w naszym klimacie powinien brac kazdy :-) dodatkowo osoby z ciemną karnacją gorzej przyswajają ze slonca, wiem cos o tym bo ja mam niskie poziomy, musze suplemetowac, w pierwszej ciazy to mi spadal poziom do 14 (norma od 30) i musialam brac podwójne dawki. Teraz utrzymuje mi się ok 30.
To zupełnie jak u mnie. Już biorę po 4000, czasami 6000 jednostek dziennie i czekam na efekty w październiku. Podobno witamina D3 pomaga w leczeniu chorób, w tym autoimmunologicznych oraz chroni w jakiś sposób przed rakiem, bo chorym podają nawet po milion jednostek. A niestety przy stresie mocno spada jej poziom.
 
reklama
Hej hej. Wpadłam się przywitać, bo dawno mnie nie było oj dawno. Pozdrawiam serdecznie. Dla przypomnienia. Mam 4 synów i jestem na początku piątej ciąży, która jest trochę niespodzianką. Chyba w końcu zaakceptowałam fakt, że nie zawsze spełnia się pragnienie konkretnej płci. Też wierzę, że Góra decyduje i ma w tym cel. Marzenie o córeczce najwyżej pozostanie tym niespełnionym a ja już staram się cieszyć córeczkami znajomych.
 
Do góry