reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej hej. Wpadłam się przywitać, bo dawno mnie nie było oj dawno. Pozdrawiam serdecznie. Dla przypomnienia. Mam 4 synów i jestem na początku piątej ciąży, która jest trochę niespodzianką. Chyba w końcu zaakceptowałam fakt, że nie zawsze spełnia się pragnienie konkretnej płci. Też wierzę, że Góra decyduje i ma w tym cel. Marzenie o córeczce najwyżej pozostanie tym niespełnionym a ja już staram się cieszyć córeczkami znajomych.

Hej! Miło Cię widzieć / słyszeć ! świetna wiadomość, serdecznie gratuluję i życzę dużo zdrowia 🥰
 
reklama
Hej hej. Wpadłam się przywitać, bo dawno mnie nie było oj dawno. Pozdrawiam serdecznie. Dla przypomnienia. Mam 4 synów i jestem na początku piątej ciąży, która jest trochę niespodzianką. Chyba w końcu zaakceptowałam fakt, że nie zawsze spełnia się pragnienie konkretnej płci. Też wierzę, że Góra decyduje i ma w tym cel. Marzenie o córeczce najwyżej pozostanie tym niespełnionym a ja już staram się cieszyć córeczkami znajomych.
Gratulacje 🙂 a może marzenie się spełni w którym tyg jesteś?
 
Hej hej. Wpadłam się przywitać, bo dawno mnie nie było oj dawno. Pozdrawiam serdecznie. Dla przypomnienia. Mam 4 synów i jestem na początku piątej ciąży, która jest trochę niespodzianką. Chyba w końcu zaakceptowałam fakt, że nie zawsze spełnia się pragnienie konkretnej płci. Też wierzę, że Góra decyduje i ma w tym cel. Marzenie o córeczce najwyżej pozostanie tym niespełnionym a ja już staram się cieszyć córeczkami znajomych.
To moze tym razem będzie dziewczynka:) robiłaś coś może w kierunku planowania plci ?
 
Hej hej. Wpadłam się przywitać, bo dawno mnie nie było oj dawno. Pozdrawiam serdecznie. Dla przypomnienia. Mam 4 synów i jestem na początku piątej ciąży, która jest trochę niespodzianką. Chyba w końcu zaakceptowałam fakt, że nie zawsze spełnia się pragnienie konkretnej płci. Też wierzę, że Góra decyduje i ma w tym cel. Marzenie o córeczce najwyżej pozostanie tym niespełnionym a ja już staram się cieszyć córeczkami znajomych.
Gratulacje. Super podejście. Bez spiny jest zawsze najlepiej. Dużo zdrowia dla Was i szczęśliwej ciąży. 👌
 
Megi_Meg jesteś pewna, że chłopczyków? Mialam się właśnie w nią zaopatrzyć :D

Tak, witamina C działa np jak cytryna, po mimo, że cytryna jest kwaśna, to nie zakwasza organizmu, natomiast odkwasza, ponieważ należy do produktów mocno alkalizujących. U mnie brak witaminy C oznacza zapalenie stawów (o których wcześniej wspomniałam) wtedy muszę przyjmować witaminę C, nie tylko w tabletkach, ale i w diecie.

Podczytując forum (różne wątki) dziewczyny które przyjmowały witaminę C, mają chłopców (może to przypadek, a może faktycznie ma jakiś wpływ ).
 
Tak, witamina C działa np jak cytryna, po mimo, że cytryna jest kwaśna, to nie zakwasza organizmu, natomiast odkwasza, ponieważ należy do produktów mocno alkalizujących. U mnie brak witaminy C oznacza zapalenie stawów (o których wcześniej wspomniałam) wtedy muszę przyjmować witaminę C, nie tylko w tabletkach, ale i w diecie.

Podczytując forum (różne wątki) dziewczyny które przyjmowały witaminę C, mają chłopców (może to przypadek, a może faktycznie ma jakiś wpływ ).
ok, to rezygnuje z wit C ;)
 
reklama
Do góry