reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Magic_87 a jak długo Twój mąż przyjmował Licorice root ? Bo podobno można tylko 6 mc i potem przerwa musi być miesiąc. Bo ty Castagnus tego Vitexa to rok brałaś ? Ten inozytol to razem braliście rok czy tylko Ty ? I cały rok te suplementy w takich dużych ilościach ? I rok takiej diety bez żadnych wyjątków ?

Dużo tych pytań, ale na świeżo się najlepiej pamięta. 😋
Hania z Licorice maz miał przerwę chyba w marcu 1,5 miesiąca a ja vitexa brałam cały rok miałam tylko przez ten okres 1,5 miesiąca przerwy jakość przełom stycznia lutego bo wyjeżdżaliśmy też na ferie inozytol cały czas i cały cyk zdążało mi się właśnie w styczniu że przez kilka dni nie wzięłam. Dieta była cały rok ale z odstępstwami np w wigilię itp ale na 8 miesięcy przed to już nie było odstępstw natomiast taka typowo niskokaloryczna to 8 tyg no i najlepiej 6 miesięcy z niskim IG ja tego najbardziej pilnowałam na 4 tyg przed no a głodówka 😋 to można tylko przez 3 dni bo później już może się zmienić pH organizmu 😁
Dziewczyny robiłyście sobie przyrosty bety ja chce ale nie wiem czy w sobotę mi się uda bo chciałabym w 13 i 15dp zrobić i jak to u was wyglądało
PragneSyna ja dopiero po badaniach chce umówić się do gina ale ty faktycznie masz późno wizytę jak u Ciebie wyglądały starnka
 
reklama
Hania z Licorice maz miał przerwę chyba w marcu 1,5 miesiąca a ja vitexa brałam cały rok miałam tylko przez ten okres 1,5 miesiąca przerwy jakość przełom stycznia lutego bo wyjeżdżaliśmy też na ferie inozytol cały czas i cały cyk zdążało mi się właśnie w styczniu że przez kilka dni nie wzięłam. Dieta była cały rok ale z odstępstwami np w wigilię itp ale na 8 miesięcy przed to już nie było odstępstw natomiast taka typowo niskokaloryczna to 8 tyg no i najlepiej 6 miesięcy z niskim IG ja tego najbardziej pilnowałam na 4 tyg przed no a głodówka 😋 to można tylko przez 3 dni bo później już może się zmienić pH organizmu 😁
Dziewczyny robiłyście sobie przyrosty bety ja chce ale nie wiem czy w sobotę mi się uda bo chciałabym w 13 i 15dp zrobić i jak to u was wyglądało
PragneSyna ja dopiero po badaniach chce umówić się do gina ale ty faktycznie masz późno wizytę jak u Ciebie wyglądały starnka
a teraz gdy juz sa 2 kreseczki to odpuscilas z dieta ??
 
a teraz gdy juz sa 2 kreseczki to odpuscilas z dieta ??
Oj tak i już przez to mam problemy żołądkowe ale raczej odpycha mnie od słodyczy i nadal jak jem chleb to tylko dla cukrzyków pomału wprowadziłam makarony ale ziemniakow i pomidorow jeszcze nie ruszyłam i chyba nie ruszę bo po prostu nie mam na nie ochoty tak samo banany itp
 
Bebaby ja już nie mialam z czego 😂 tyle ile się dalo to schudłam myślę że nie dużo bo ważyłam 55kg na 170cm a schudłam 4 kg
A nie dodałam wam że też ćwiczyłam codziennie więc trochę mięśnie się wyrobiły
Jak czytam te Twoje starania to musi byc córka 🥰 trzymam kciuki! zdziwilabym sie jakby nie.

Choc u mnie np wiem ze im mniej waze tym większa szansa na syna :p bo ciążę z córką zaczynam od największej wagi, fakt ze to różnica 1-2 kg niz ciaze z synami wiec minimalna. I np przed ciąża z corka mialam przyrost wagi bo wtedy odstawiłam syna od piersi i przybrałam z 63 na 68 kg w przeciagu 3-4 msc. A przed oostatnia ciąża liczylam kcal bo tez byl etap miedzy 2 a 3 ciąża keidy to się odchudzalam i nauczylam sie liczyc kcal wiec mialam kcal na wodzy. Wiec u mnie chyba na odwrót to dziala :p jakbym miala corke planowac to napewno więcej jesc i mniej ćwiczyć :-)
Teraz patrze ze w cyklu staraniowym mialam ustawiona kaloryczności 1700 kcal :-)
20201008_132207.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ja z córka też byłam (tylko zdecydowanie) grubsza niż z synem i miałam większa glikemię. Teraz planuję zacząć starania z najniższą wagą. Ale nie wiem, czy to będzie miało wpływ, bo w sumie mężczyzna jest kluczowy i u mnie z wagą taka jak przed córką. Liczę, że to jakoś nie przeważa, bo chciałabym mieć i chłopca i dziewczynkę, a wagę już taką zostawić na stałe. 😀
 
Moja " dieta" jeżeli chodzi o dzieciaki była zawsze taka sama. Słodycze zawsze bo je lubię. Druga ciążę zaczynałam mając 3 kg więcej niż pierwsza, 3 miałam 4 kg więcej niż przed 2. Teraz mam jeszcze kg więcej niż przed 3 ciąża. Różnica jedyna była chyba taka, że przed córka i synem w ogóle kawy nie piłam a przed ostatnia córka sporadycznie
 
reklama
Do góry