reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@mis0890 gratulacje!!!

W jakim ja stresie jestem, masakra.
Zrobiłam test dzisiaj, zdecydowanie ciemniejszy. Może będzie dobrze. Bardzo czuje lewa stronę od wczoraj. I od razu ta myśl „teraz w lewym jajowodzie będzie...”
 
reklama
Gratuluję i trzymam kciuki ! ;) a oprócz pH robiłaś coś jeszcze w kierunku „planowania płci ” ?
Dziękuję 😉
Hmm naczytalam się, że po castagnusie rodzą się dziewczyny, ale nie wiem ile w tym prawdy 😁 a tak to postawiłam głównie na to pH. Odstępu nie pilnowalam, bo syna mam z 3 dni przed owu, więc u mnie się to nie sprawdza 😉
Natomiast mój organizm działa teraz zupełnie inaczej niż kiedyś, takze hormonalnie. Nadal karmie piersią, więc prolaktyna wysoka itp.
 
@mis0890 gratulacje!!!

W jakim ja stresie jestem, masakra.
Zrobiłam test dzisiaj, zdecydowanie ciemniejszy. Może będzie dobrze. Bardzo czuje lewa stronę od wczoraj. I od razu ta myśl „teraz w lewym jajowodzie będzie...”
Wiem jaki to strach :/ aż się nie potrafimy cieszyć. Ale trzeba wierzyć, ze w końcu się uda! Kibicujemy Ci, będzie dobrze :)
 
Hej dziewczyny ;) Jak myslicie to chlopiec czy dziewczynka? Tj, 13+1 tydz ;) sorki zdj troche rozmazane,ale nie mam innego ;(
 

Załączniki

  • IMG_20191209_155429.jpg
    IMG_20191209_155429.jpg
    54,2 KB · Wyświetleń: 113
Hej, kiedyś tu u Was pisałam, że chciałabym zacząć starać się o córkę 🙂 W domu mam już synka.
Póki co udało mi się zajść 😉 Skupilam się na niskim pH, brałam też castagnus. Na początku stycznia będę robić test Sanco I wtedy dowiem się też, czy udało się trafić dziewczynę 😂 Jak nie, to na drugiego chłopaka ucieszymy się równie mocno 😊
Też planowałam.na coreczke mam dwoch synusiow i tez jest super ;)

Chyba byliśmy jednak grzeczni...na 98% :) trzymajcie kciuki Wszystkie!!! ;)

O jaaaa super!!! Sle wam moje niebieskie moce ;)
U mnie 3 dni do spodziewanej @ I jest jakby cien kreski na dwóch testach - z dziś i wczoraj ale to bardzo niewrażliwy test. Niby robi się go tydzień po spodziewanej @ A mimo tego coś tam widze. Nie cieszę się jeszcze ale zobaczymy. Kupie lepsze testy jutro i dam znać ;) w sumie to akurat tym cyklu mi już nie zależy, chce rodzic na wiosnę wiec poczekam ze staraniami do kwietnia jak się nie udało teraz. Pełen luz.
Trzymam kciuki za was ;)
 
W ogóle się nie cieszę. Wręcz podchodzę do tego, ze lada dzień przyjdzie „okres”.

Za Ciebie tez trzymam kciuki.
Dziękuje ale chyba nie byłam grzeczna bo Mikołaj jednak się rozmyślił i dzisiejszy test wyszedł taki jak wczoraj, ledwo blady, ani trochę nie mocniejszy :( mam co prawda pierwszy raz w życiu trójfazowy wykres temperatury co może wskazywać ciąże ale nie robię sobie już nadziei. Kciuki za Ciebie!
 
Dziękuje ale chyba nie byłam grzeczna bo Mikołaj jednak się rozmyślił i dzisiejszy test wyszedł taki jak wczoraj, ledwo blady, ani trochę nie mocniejszy :( mam co prawda pierwszy raz w życiu trójfazowy wykres temperatury co może wskazywać ciąże ale nie robię sobie już nadziei. Kciuki za Ciebie!
Oj szkoda.

Mój tez raczej się rozmyślił. Dzisiaj test słabszy, czuje się jak na @. Czyli znów powtórka z rozrywki będzie :(
 
Ja w przypadki nie wierze :) nawet ruletka nie jest przypadkiem, a matematyką. Więc do planowania płci, też musi być jakiś klucz Haha ;)

To proszę Cię znajdź szybko ten klucz bo mnie wiek już nie pozwala dłużej czekać 🙈

Kurę co Ty masz za dietę cud zasadową, że takie wysokie ph ? Ja już tyle czasu na takiej diecie i ph pochwy 4-4,5 ( wg testów z rossmanna ) , a Ty masz 6,5 pochwy czy moczu ?

Jak stosować ten olej z wiesiołka ? Ja niby ostatnio nie miałam problemów że ilością śluzu ale w tym miesiącu jak chciałam spróbować to susza że hej więc chyba profilaktyczne spróbuję i ten żel pre seed, który plecasz.

@mis0890 gratulacje, to teraz dawaj ten przepis na syna 😜
 
reklama
Do góry