reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

To jak jeszcze nie przyszła, to już chyba nie przyjdzie :) kiedy planujecie zrobić test ?
Ja jeszcze bym czekał ale Ż chyba nie wytrzyma i już jutro zrobi test :) staram się podchodzić do tego "na zimno" po wcześniejszych niepowodzeniach...ale nie ukrywam też, że wizja prezentu od świętego Mikołaja raduje me serce ;)
 
reklama
Hej, kiedyś tu u Was pisałam, że chciałabym zacząć starać się o córkę 🙂 W domu mam już synka.
Póki co udało mi się zajść 😉 Skupilam się na niskim pH, brałam też castagnus. Na początku stycznia będę robić test Sanco I wtedy dowiem się też, czy udało się trafić dziewczynę 😂 Jak nie, to na drugiego chłopaka ucieszymy się równie mocno 😊
 
Hej, kiedyś tu u Was pisałam, że chciałabym zacząć starać się o córkę 🙂 W domu mam już synka.
Póki co udało mi się zajść 😉 Skupilam się na niskim pH, brałam też castagnus. Na początku stycznia będę robić test Sanco I wtedy dowiem się też, czy udało się trafić dziewczynę 😂 Jak nie, to na drugiego chłopaka ucieszymy się równie mocno 😊

Gratuluję i trzymam kciuki ! ;) a oprócz pH robiłaś coś jeszcze w kierunku „planowania płci ” ?
 
Chyba byliśmy jednak grzeczni...na 98% :) trzymajcie kciuki Wszystkie!!! ;)
 

Załączniki

  • 20191208_214205.jpg
    20191208_214205.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 107
Chyba byliśmy jednak grzeczni...na 98% :) trzymajcie kciuki Wszystkie!!! ;)

Misiek, gratulacje!!!!! [emoji170][emoji170][emoji170][emoji170][emoji170]
Niebieskie fluidy lecą w wasza stronę!!!! Piękny prezent na gwiazdkę wszystkim dacie! [emoji170][emoji170][emoji170][emoji170]
Będzie sierpniowy chłopak [emoji170][emoji170][emoji170][emoji170]
 
U mnie 3 dni do spodziewanej @ I jest jakby cien kreski na dwóch testach - z dziś i wczoraj ale to bardzo niewrażliwy test. Niby robi się go tydzień po spodziewanej @ A mimo tego coś tam widze. Nie cieszę się jeszcze ale zobaczymy. Kupie lepsze testy jutro i dam znać ;) w sumie to akurat tym cyklu mi już nie zależy, chce rodzic na wiosnę wiec poczekam ze staraniami do kwietnia jak się nie udało teraz. Pełen luz.
 
U mnie 3 dni do spodziewanej @ I jest jakby cien kreski na dwóch testach - z dziś i wczoraj ale to bardzo niewrażliwy test. Niby robi się go tydzień po spodziewanej @ A mimo tego coś tam widze. Nie cieszę się jeszcze ale zobaczymy. Kupie lepsze testy jutro i dam znać ;) w sumie to akurat tym cyklu mi już nie zależy, chce rodzic na wiosnę wiec poczekam ze staraniami do kwietnia jak się nie udało teraz. Pełen luz.

Jak chcesz rodzic na wiosnę to starania dopiero latem czerwiec/lipiec - ja zaszłam z najstarszym synem w lipcu i rodziłam w kwietniu.
Ale oczywiście powodzenia!
 
Jak chcesz rodzic na wiosnę to starania dopiero latem czerwiec/lipiec - ja zaszłam z najstarszym synem w lipcu i rodziłam w kwietniu.
Ale oczywiście powodzenia!
Wiem wiem ale u mnie to się od razu nie dzieje. Zazwyczaj potrzebuje 2-3 cykle conajmniej żeby zajść no i u nas wiosna zaczyna się na początku lutego. W lutym jest już 14-16 C i kwitną tulipany i inne wiosenne kwiatki.
 
reklama
U mnie 3 dni do spodziewanej @ I jest jakby cien kreski na dwóch testach - z dziś i wczoraj ale to bardzo niewrażliwy test. Niby robi się go tydzień po spodziewanej @ A mimo tego coś tam widze. Nie cieszę się jeszcze ale zobaczymy. Kupie lepsze testy jutro i dam znać ;) w sumie to akurat tym cyklu mi już nie zależy, chce rodzic na wiosnę wiec poczekam ze staraniami do kwietnia jak się nie udało teraz. Pełen luz.
Czekamy na Twoje wieści z niecierpliwością ;)
 
Do góry