reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczyny zazdroszczę Wam tych starań i tej nadzieji..."Może będę tą szczęściarą i znajdę się w tych 50% które sobie wymarzyłam".Bo ja wierzę już jedynie w szczęście i przeznaczenie, a nie żadne planowanie. Powodzenia
 
Dlaczego Alex nie wierzysz już w planowanie?
Bo te co twierdzą że pomogły szczęściu i zaplanowały płeć,według mnie poprostu miały szczęście i znalazły się w "wymarzonych 50%".
Też wierzyłam w te "planowanie".Wszystko mi sprzyjało księżyc,kalendarz chiński,cyganka która mi córkę ni stąd ni z owąd wywróżyła.Piłam codziennie kefir,sok 100%żurawiny,magne b6,lactacyd ph3,5.Starania 9 i 11dc (owulacja 14dc).Tak bardzo w to wszystko wierzyłam,że jak dowiełam się,że bedzie 3 syn doznałam dużego rozczarowania,które trwa do teraz.Teraz myślę,że może gdybym tak nie cudowała i nie skupiała się na płci może miałabym więcej szczęścia. Życzę wszystkim powodzenia, ale ja w planowanie nie wierzę wogóle.
 
Bo te co twierdzą że pomogły szczęściu i zaplanowały płeć,według mnie poprostu miały szczęście i znalazły się w "wymarzonych 50%".
Też wierzyłam w te "planowanie".Wszystko mi sprzyjało księżyc,kalendarz chiński,cyganka która mi córkę ni stąd ni z owąd wywróżyła.Piłam codziennie kefir,sok 100%żurawiny,magne b6,lactacyd ph3,5.Starania 9 i 11dc (owulacja 14dc).Tak bardzo w to wszystko wierzyłam,że jak dowiełam się,że bedzie 3 syn doznałam dużego rozczarowania,które trwa do teraz.Teraz myślę,że może gdybym tak nie cudowała i nie skupiała się na płci może miałabym więcej szczęścia. Życzę wszystkim powodzenia, ale ja w planowanie nie wierzę wogóle.
To bardzo dużo zrobiłaś. Myślę że co jest nam pisane tak będzie i rzeczywiście komu się "uda zaplanować" tak widocznie mialo być. Mam nadzieję że zaakceptujesz świadomość trzeciego synka. Powiem Ci że mam kolegę co ma 3 braci. I urodziła mu sie córka, jego mama oszalala z radości. Jest wkoncu powiedzenie że wnuki kocha się bardziej niż dzieci. Mam nadzieję że skoro nie planujecie więcej dzieci to tą radość z posiadania dziewczynki spełnisz za ileś tam lat w postaci wnuczki. A jak planujecie nazwać synka?
 
A ja dzis na alliexpress wygralam w freebies spodnie na zimę dla dziecka, tyle ze losowo dobrali różowe i rozmiar 6 miesiący. Trochę za małe na moje dzieciaki :p śmieje się że to jakiś znak..abym się ogarnęła, ładnie pogodziła z mężem (już mnie nawet przeprosil) i jeszcze zadziała w tym cyklu co by zwiększyć szanse ogólnie na ciążę :p
 
reklama
Elenaa dopiero mi sie test wyswietlil. Wg mnie jest negatywny, zrob jeszcze wieczorem.
Chyba ,ze zawsze masz taki najmocniejszy?
Teraz z 17.00. Czyli owualcja będzie za 24-36 h licząc od 17.00 :-) ?
 

Załączniki

  • 20190913_171247.jpg
    20190913_171247.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 60
Do góry