reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Moje osobiste wnioski jeszcze to takie że duża rolę odgrywa testosteron ... Wzroście uwagę że ciemne brunetki jak ja np. z meszkiem pod nosem maja chłopców... Obserwuję to już od dłuższego czasu i chyba godzę się z tym że 3 będzie syn...no chyba że lukrecja zdziala cuda ♥
Ja jestem blondynką i też mam dwóch synów,moja mama brunetka 2 córki:)
 
reklama
Ja jestem brunetką i mam córkę, siostra blondynka i też ma córkę. Odnośnie wąsika, ja teraz z nim walczę, właśnie przez wysoki testosteron, pytałam ginekologa czemu mam taki wysoki testosteron to, mi w żartach odpowiedział, że rasowe kobiety tak mają i przez to też mają tendencje do rodzenia synów. Ale ja ten testosteron mam wysoki od ok roku. Nigdy wcześniej nie miałam problemu, więc ciężko jest mi się wypowiedzieć na ten temat.
 
A ktoras z was, może się orientuję, o którym podwyższonym hormonie świadczy trądzik na rzuchwie/szyi?Podobno to coś oznacza, zawsze się mówi że to hormonalne..
 
U mnie dziś już chyba można uznać że pozytywne testy, dziś 14 dc. Kiedy będzie owualcja, dziś lub jutro sama nie wiem choc szyjka wydaje mi się że zrobiła się już twarda, wczoraj była miękka i wysoko a dziś ciągle wysoko ale bardziej w doryku jak czybek nosa a nie usta... Wkurza mnie ten cykl, o tyle dobrze że gości wkoncu nie mamy ale weekend poza domem i nie wiem czy powtarzać i keidy. Wczoraj nic nie bylo bo był mega foch na męża. Starania były 10, 11 i 12 dc. Śluzu mało ale wodnisty od 2-3 dni. W poprzednich cyklach dzien po pozytywnym teście albo miałam spadek temp wskazujący że będzie owulacja tuz tuz albo mialam już skok wskazujący że owualcja już była. Nie wiem co będzie jutro. Obstawialabym już skok ale może będzie dopiero spadek, więc skok dopiero byłby w 16 dc i wyjdzie 4 dniowa przerwa. Ja w takie przerwy średnio wierzę.
 

Załączniki

  • 20190913_085058.jpg
    20190913_085058.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 60
Ostatnia edycja:
Elenaa podobno po 2-4 dniowej przerwie to chłopaka można się spodziewać, po dłuższej dziewczynki ;)
Ja mam plan taki (o ile mnie mąż nie zdąży zdenerwować bo też u Nas ostatnio różnie ;) ) : boboseksy pewnie codziennie az do pozytywnego testu ;) I niech się dzieje wola nieba :)
 
Elenaa podobno po 2-4 dniowej przerwie to chłopaka można się spodziewać, po dłuższej dziewczynki ;)
Ja mam plan taki (o ile mnie mąż nie zdąży zdenerwować bo też u Nas ostatnio różnie ;) ) : boboseksy pewnie codziennie az do pozytywnego testu ;) I niech się dzieje wola nieba :)
no ja to już srednio na to patrze, bo syna mam z 2 i 1 dzień przed owu, wiec niby przerwa 1 dniowa. A córke z kolei mam albo z 13 dc albo z 17 dc (owulacja 16-17 dc) wiec przerwa 4 dniowa miedzy tymi dniami wiec niby przerwa jeszcze chłopczykowa ;)
 
reklama
Do góry