reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Tu wyraźnie pokazuje że cytryny i jednocześnie witaminą c ma pH 10!
A tu ciekawy artykuł o diecie zasadowej! Czyli cytrusów na diecie dziewczynkowej powinnyśmy unikać jak ognia!
Super artykuł! Cenne wskazówki i napewno te produkty mogą zakwasic organizm, choc by chwilowo
Też w weekend zrobiłam sobie mały teścik
Jadłam makaron z krewetkami I wieczorem mierzylam sobie ph moczu i było nawet nie 6 a może nawet 5.5 .. (pochwy 4.0 ale to mam ciągle)trochę się zdziwiłam , ale na drugi dzień już było 7.0
Myślicie, że ph moczu odzwierciedla ph organizmu?
A o tych cytrynianch też wyczytalam tu na forum, zeby wlasnie zwracać uwagę aby to był cytrynian, ciekawe czy to specjalnie :dry:
Ktoras z was się orientuję w takim razie jaki magnez nie wpływa zasadowo?bo musze brać
 
To u mnie do zakwaszenia organizmu przyczyniły się owoce morza - nawet nie wiedziałam. Przed ciążą mój mąż miał fazę na owoce morza i ciągle robił je w różnej postaci. A najlepsze jest to, że kilka godzi przed stosunkiem byliśmy na kolacji, zjedliśmy dużą porcje owoców morza, popiliśmy winem, a potem byłam w ciąży [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Nawet nie wiedziałam, że owoce morza mają tak niskie pH ! Byłam pewna, że mają pH podobne do ryb ! I ja jestem zaskoczona, że mam córkę [emoji23]
 
Np. wyczytałam, nawet tu na forum, że kobieta chciała dziewczynkę, piła i jadła wszystko co kwaśne, cytrynę dodawała do wszystkiego (bo przecież kwaśna) - urodziła chłopca. Dziewczyny pisały z przekonaniem, że cytryna zakwasza organizm bo jej ph jest niskie (kwaśne). Ale nikt nie napisał, że po zjedzeniu cytryny zachodzi reakcja i ph staje się zasadowe.
Pisały pisały..ja pamiętam że była mowa ze wodę z cytryną na dziewczynkę pić nie wolno :-)
 
Dziewczyny wychodzi na to że to kwaśne tak naprawdę mocno podnosi pH cytrusy, ogórki kiszone chociaż wydawać się nam może że jednak zakwaszają
 
reklama
Dziewczyny woda źródlana wyszła najbardziej zasadowa najlepiej wyszła przefiltrowana z filtra....
 

Załączniki

  • Screenshot_20190905-220233.png
    Screenshot_20190905-220233.png
    356,6 KB · Wyświetleń: 49
Do góry