reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
I bądź tu mądry i pisz wiersze... ☹️☹️☹️ Człowiek się zakwasza pije kole jem jogurty tonami pije żurawinę a zwykle.tapsy tak odkwaszają! ☹️☹️☹️☹️ Teraz pytanie...co bardziej działa na dziewczynkę czy faktycznie składnik magnez i wapń... Czy te zakwaszanie...
 
Poczytajcie w necie witamina c jest na chłopca! A cytryniany pisze że działają zasadowo ja jestem w szoku! To dlaczego jesteśmy wprowadzani w błąd żeby je brać w diecie dziewczynkowej...
 
Ostatnia edycja:
Stwarzać kwaśne środowisko moczu jak i pochwy a nie odkwaszac:angry::angry::angry::angry: dziewczyny chyba popełniamy błąd z tym cytrynianem wapnia i magnezem...
 

Załączniki

  • Screenshot_20190905-092800.png
    Screenshot_20190905-092800.png
    58,3 KB · Wyświetleń: 60
Ja przed ciążą brałam jakiś wapń i magnez, ale teraz nie pamiętam jaki, lekarz mi go przepisał. Wapń i magnez jest chyba ważny w diecie "dziewczynkowej" bo są to produkty niskokaloryczne. Ale jak jest na prawdę to, nie mam pojęcia. Głownie siedzę w temacie "chłopca". Był moment, że wierzyłam we wszytko co ktoś napisał. Potem zaczęłam czytać i mierzyć ph i okazało się, że połowa to była bzdura. Np. wyczytałam, nawet tu na forum, że kobieta chciała dziewczynkę, piła i jadła wszystko co kwaśne, cytrynę dodawała do wszystkiego (bo przecież kwaśna) - urodziła chłopca. Dziewczyny pisały z przekonaniem, że cytryna zakwasza organizm bo jej ph jest niskie (kwaśne). Ale nikt nie napisał, że po zjedzeniu cytryny zachodzi reakcja i ph staje się zasadowe.
 
Ja przed ciążą brałam jakiś wapń i magnez, ale teraz nie pamiętam jaki, lekarz mi go przepisał. Wapń i magnez jest chyba ważny w diecie "dziewczynkowej" bo są to produkty niskokaloryczne. Ale jak jest na prawdę to, nie mam pojęcia. Głownie siedzę w temacie "chłopca". Był moment, że wierzyłam we wszytko co ktoś napisał. Potem zaczęłam czytać i mierzyć ph i okazało się, że połowa to była bzdura. Np. wyczytałam, nawet tu na forum, że kobieta chciała dziewczynkę, piła i jadła wszystko co kwaśne, cytrynę dodawała do wszystkiego (bo przecież kwaśna) - urodziła chłopca. Dziewczyny pisały z przekonaniem, że cytryna zakwasza organizm bo jej ph jest niskie (kwaśne). Ale nikt nie napisał, że po zjedzeniu cytryny zachodzi reakcja i ph staje się zasadowe.
Tu wyraźnie pokazuje że cytryny i jednocześnie witaminą c ma pH 10!
A tu ciekawy artykuł o diecie zasadowej! Czyli cytrusów na diecie dziewczynkowej powinnyśmy unikać jak ognia!
 

Załączniki

  • Screenshot_20190905-112006.png
    Screenshot_20190905-112006.png
    237,7 KB · Wyświetleń: 62
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry