reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)



Tutaj znowu piszecie żeby brać duże dawki witaminy c żona jak i mąż ☹️ a wyżej piszecie że nie bo wpływa zasadowo... Już nic z tego nie kumam ☹️☹️☹️ to brać ta wit c czy nie...
 
reklama
Gdybym była taką szczęściarą jak Ty,też pewnie bym głosiła wszystkim,że będzie wreszcie córka.A tak wole oszczędzić soboe jeszcze głupszych komentarzy i litości.Przecież 3 syn według wielu to porażka.
Pisałam tu kiedyś jak byłam w trzeciej ciąży, którą straciłam, co zrobimy jak będzie 3 syn, wiesz co odpowiedział moj syn, ktory stal obok i to slyszal
" jak to co, będą kochać jak nas" , miał rację.
Nienawidziłam tych pytań, albo stwierdzeń że teraz to by się przydała córka, bo co , bo syn to się nie liczy.
Ludzie to idioci ,nie mają pojęcia co mamy w głowach, wiem że łatwo powiedzieć nie przejmuj się ludźmi, ale nie warto.
Miłość do kolejnego synka pojawi się wkrótce.
 
Rozumiem że dziewczynka się udała? A coś szczególnego ma dziewczynkę robiłaś ?
Tak , dziś kończy 8 miesięcy.

Planowałam płeć przy 3 ciąży, po poronieniu, chciałam zdrowe dziecko, ale bałam się zdecydować na 100% bo szybko zachodzę w ciążę, więc kusilam los, to znaczy kończylismy[emoji175] 3-4 dni przed owulacją.
 
reklama
Piłam bardzo duzo kawy i mam dwóch synów więc na pewno teraz wycofuje kawę... Biorę magnez wapń kwas foliowy 800, pije żurawinę w herbacie dzbanek dziennie, i staranka max 5 dni przed owu bliżej już nie ☺️
 
Do góry