reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@cytrusowa85 ja mam Mikołaja i też go wszędzie pełno :d a drugiego chcieliśmy Juliusza (albo Konrada lub Olgierda) no to chyba będzie Julia po prostu. Nie mamy ani w rodzinie ani wśród znajomych i to takie w sumie chyba jedno co nam się z mężem podoba jednakowo :D
 
reklama
@cytrusowa85 ja mam Mikołaja i też go wszędzie pełno :d a drugiego chcieliśmy Juliusza (albo Konrada lub Olgierda) no to chyba będzie Julia po prostu. Nie mamy ani w rodzinie ani wśród znajomych i to takie w sumie chyba jedno co nam się z mężem podoba jednakowo :D

Chciałabym i boję się . U tak już od 7 miesiecy . Mam już 3 Ale za szybko Maks rośnie . Już chciałabym maluszka. Ale mój M ma rację mamy dzieci zdrowe a każda ciąża trudna i i oboje się boimy . Żeby ktoś dał gwarancję ze bedzie dobrze. Trudny temat najlepiej zeby zadecydowal Los. Może za tydzień się okaże. Chyba pierwszy raz byliśmy "nieostrozni"
Ładne imiona wybraliście. Ja bym jesZcze Teosia przytulila¥❤
 
@Julkova to, racja, syna chowa się dla kogoś. Widzę, to po swoim mężu, po moim tacie i wielu innych. Wiadomo, że bywa różnie i nie wszędzie jest tak samo, są rodziny gdzie jest np. jak u Ciebie. Ja plan na starania "chłopczykowe " mam, czekam na decyzję męża i mam nadzieje, że będzie ze mną współpracował, bo póki co śmieje się ze mnie, że zamiast zając się czymś konkretnym, to planuje płeć jakbym miała na to wpływ. Ale jego gadanie mam gdzieś. Na dodatek ciągle mi mówi, że chce drugą córkę, bo sam jest facetem i jak przypomina sobie swoje dojrzewanie i wybryki młodzieńcze, to odechciewa się mu mieć syna. No ale, FACECI....
Co do intuicji, doskonale wiem o czym napisałaś. Byłam nastawiona na syna i mówiłam, że będzie Ksawery, ale jak zobaczyłam 2 kreski na teście, które chciały mi wybić oczy, to już wtedy wiedziałam, że to dziewczynka. Chciałam chłopca, ale serce i rozum nie dopuszczały myśli, że to może być chłopiec. Intuicja mnie nie zawiodła. A teraz zaczynam mieć coraz większe przekonanie, że drugi może być faktycznie chłopczyk. Olgierd i Konrad też byli na mojej liście, uwielbiam twarde imiona, bo wiem, że dziecko nie jest całe życie dzieckiem, a fajnie się potem prezentuje jako dorosły człowiek.
 
Ostatnia edycja:
@cytrusowa85 Jak nie mniej haha :)

Dziś mam dobry dzień, po mimo, że moje wyniki badań są fatalne, to wierze, że nic nie dzieje się bez powodu, im dłużej będę czekać, tym może spełnianie marzeń będzie bardziej owocniejsze !
 
@cytrusowa85 czyli instynkt macierzyński nie odpuszcza ;) a nóż jeden raz nieostrożnosci wystarczył? Zatem czekamy tydzień z Tobą :) a tym razem jakieś konkretne życzenie co do płci byłoby jeśli masz już "wszystkie" ;)?

@Megi_Meg to widzisz, ja mam odwrotnie, teraz mam wrażenie że dziewczyny to gorsze od chłopaków są. Wiem że wiele zależy od wychowania ale te dzisiejsze nastoletnie dziewczyny jeeeej aż strach czasem :D czyli Ciebie i intuicja też nie zawiodła, czulas że dziewczyna. A że tak zapytam, jakieś konkretne pobudki Tobą kierują że chciałabyś synka czy po prostu ot takie marzenie?
A imiona o taaak, takie twarde męskie super :) w końcu jak piszesz, kiedyś te dzieci to będą mężczyźni i takie imię to aż sam sex kipi :D:p
 
@cytrusowa85 czyli instynkt macierzyński nie odpuszcza ;) a nóż jeden raz nieostrożnosci wystarczył? Zatem czekamy tydzień z Tobą :) a tym razem jakieś konkretne życzenie co do płci byłoby jeśli masz już "wszystkie" ;)?

@Megi_Meg to widzisz, ja mam odwrotnie, teraz mam wrażenie że dziewczyny to gorsze od chłopaków są. Wiem że wiele zależy od wychowania ale te dzisiejsze nastoletnie dziewczyny jeeeej aż strach czasem :D czyli Ciebie i intuicja też nie zawiodła, czulas że dziewczyna. A że tak zapytam, jakieś konkretne pobudki Tobą kierują że chciałabyś synka czy po prostu ot takie marzenie?
A imiona o taaak, takie twarde męskie super :) w końcu jak piszesz, kiedyś te dzieci to będą mężczyźni i takie imię to aż sam sex kipi :D:p
Chciałabym jeszcze Teodora miec. Dzieki poczekacie ze mną chódz ja słabo wierzę że raz i już. Ponad pół roku Maksa.robiliśmy.
 
@Julkova z tym dojrzewaniem różnie bywa. Ale myślę, że jak rodzice dużo dziecku pokażą i zaszczepią mu jakieś hobby, to takich problemów nie ma. Pytasz czemu akurat syn. Nie mam pojęcia. Od dziecka mówiłam, że będę miała syna. Pół życia spędziłam w dresie w szkółce sportowej i chyba dlatego wydawało mi się, że mam większe predyspozycje do urodzenia syna, zawsze tak byłam psychicznie nastawiona. Po mimo, że teraz muszę być na co dzień w szpilkach i koszuli, to pragnienie nadal zostało.
 
reklama
Do góry