reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Julkova a pamiętasz może z którego dnia cyklu masz syna i teraz córkę ? ja staram się obrać plan i mam nadzieje, że wypali, bo to będzie moja druga, a zarazem ostatnia ciąża. Choć czasami zaczytam tęsknić nie za konkretną płcią, a za ciążą, dla mnie ciąża, to piękny stan.

@cytrusowa85 trzymam kciuki za Ciebie, a jeszcze bardziej za to, żebyś zapoczątkowała niebieską falę ciąż :)
 
reklama
@Julkova a pamiętasz może z którego dnia cyklu masz syna i teraz córkę ? ja staram się obrać plan i mam nadzieje, że wypali, bo to będzie moja druga, a zarazem ostatnia ciąża. Choć czasami zaczytam tęsknić nie za konkretną płcią, a za ciążą, dla mnie ciąża, to piękny stan.

@cytrusowa85 trzymam kciuki za Ciebie, a jeszcze bardziej za to, żebyś zapoczątkowała niebieską falę ciąż :)
Mowisz? Jak pojdzie na niebiesko to razy trzy! Chodź ja obstawiam że Ty zaczniesz
 
@cytrusowa85 że niby ja zacznę ? haha jak "ujarzmię" męża, to może. Córka coraz częściej mówi o "blaciszku", mąż ma do niej słabość, więc może weźmie mnie w obroty :-D liczę, że do sierpnia się wyrobię.
 
Choć wydaje mi się, że pierwszy starania tu zacznie @mis0890, LCB pokaże mu niebieskie światełko i myślę, że długo czekać nie będzie :) @mis0890 liczymy na Was :D
Z tym niebieskim światłem to zobaczymy, bo póki co lcb wyłącznie notuje pomiary bez jakichkolwiek wskazań na daną płeć. Jeśli przyjdzie ten miesiąc a on dalej będzie bez prognoz - coraz bardziej jesteśmy skłonni zadziałać raz a porządnie, zaraz po szczycie owu (16 lub 17 dc). Czytam Wasze wpisy i myślę, że faktem jest to, że nasze marzenia, oczekiwania i pragnienia odnośnie tego, czy syn czy córka - kreują się już od najmłodszych lat życia. Sam odkąd już pamiętam zawsze, kiedy myślałem o zakładaniu rodziny - niezmiennie był w niej m.in. mały synek ;) pięknie jest marzyć, ale jeszcze piękniej jest spełniać marzenia
 
@mis0890 LCB pewnie potrzebuje tyle czasu na poznanie kobiety, ile kobieta sama potrzebuje czasu na poznanie siebie. Ja od ponad pół roku próbuje wyczuć moment owulacji i marnie mi to idzie, a jak już wiem, że faktycznie jest, to apka pokazuje zupełnie coś innego. A kiedy planujecie zacząć ?
 
@Megi_Meg powiem tak, w naszym przypadku "zrobienie" i syna i córki przeczy wielu sposobom na ich poczęcie akurat. Syn poczęty w miesiącu miodowym, duuuuzo używek w sensie fajki i alko, fastfoody. Oboje dużo stresu przed ślubem, dodatkowo mąż bardzo dużo na rowerze jeździł. I seks był non stop także nic z rzeczy typu 'działamy w owu' :)
Z córką tylko to że w pozycji klasycznej. Ale za to wiem że w dzień owu i dzień przed seksy ;) orgazmy przy obu poczęciach.
Chyba nie jesteśmy dobrym przykładem na potwierdzenie co niektórych sposobów planowania :D na moje to u nas w obydwu przypadkach to czysty chybił trafił ;)
 
reklama
Do góry