reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny a mam do was takie pytanie...nie miałam tego w pierwszej ciazy trochę mnie to martwi bo np dzis wychodząc z zakupow musialam usiąść na 10 minut..chodzi mi wlasnie o takie chwilowe bole krzyza..myslicie ze mogą to być skurcze przepowiadajace??

Ja dziś też myslalam ze pękną mi plecy. Duzo chodzenia, plus stanie na nogach robią swoje. Jesli nie powtarza sie ból i mija po odpoczynku to jeszcze luzik.
 
reklama
Grabcia bóle krzyża to raczej nie przepowiadajace. Przepowiadajace to takie spiecie macicy na około 30sek ale nie bolesne dla Ciebie. Plecy pewnie bolą bo tak to już jest często w kolejnych ciazach. Wiele dolegliwosci dochodzi. Ja np podczas pierwszego porodu nie miałam boli z krzyża, a w drugim juz mialam.
 
Grabcia bóle krzyża to raczej nie przepowiadajace. Przepowiadajace to takie spiecie macicy na około 30sek ale nie bolesne dla Ciebie. Plecy pewnie bolą bo tak to już jest często w kolejnych ciazach. Wiele dolegliwosci dochodzi. Ja np podczas pierwszego porodu nie miałam boli z krzyża, a w drugim juz mialam.
Dzięki...no nie dziwiloby mnie to jakbym przytyla duzo albo cos...moze dzidzia tak się ulozyla
 
Cześć dziewczyny i chłopaku ;)
Podczytuje Was od dłuższego czasu, mogę dołączyć?
mam dwóch wspaniałych synków, ale do pełni szczęścia brakuje mi córeczki :)
Od ilości informacji, czasem sama nie wiem jaką strategie do siebie dopasować... A powiedzcie mi szczególnie dziewczyny, którym się udało zaplanować płeć - z doświadczenia, pozycja ma znaczenie?
Witaj ;) Też mam 2 synów i też marzę o coreczce...I też nie wiem jaka strategię wybrać. Czytam forum i dalej nic nie wiem:)
 
Witam wszystkich serdecznie :) czytam bb odkąd zaszłam w drugą ciążę. Wasz temat i dwa inne odwiedzam codziennie ale jakoś do teraz nie zdecydowałam się udzielać :) wyobraźcie sobie że ja zawsze chciałam mieć dwóch chłopców (no dobra, gdzieś tam w środku była myśl że może fajnie by było mieć córkę ale jakoś zawsze myślałam że dwóch chłopaków to super, będą mieli mega kontakt itd, być może dlatego tak myślę bo sama jestem z "parki" i nie mam zbyt fajnych relacji z bracholem) no ale w sumie nic z mężem nie robiliśmy w kierunku drugiego chłopaka. Mąż ma ogromną rodzinę i 95% rodzi się facetów, więc to było takie oczywiste dla mnie że jak znajdziemy to będzie drugi chłop. No dobra, wychodzi na to że pozycje klasyczną nieświadomie "zastosowalismy" bo drugi skarb okazuje się być dziewczynką. Oswoilam się już z tym i uczę się z tego cieszyć :) byleby tylko nie była tak szalona jak ja za młodu hehe (kolejny powód dla którego myślę ze z chłopakami jest "łatwiej")

BTW Martooosia, ja też myślę że masz wymarzoną Córeczkę ;)

A to zdjęcia dupci i warg mojej "księżniczki" dla porównania , czy może z tego wyjść facet jak myślicie ? :d
 

Załączniki

  • IMG_20190222_160724.jpg
    IMG_20190222_160724.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 82
reklama
Do góry