reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam. Poznajcie moją córeczkę. Zdrowa dziewczynka 406G. Pięknie machła do mamusi i braciszka.
Ps.przepraszam że przedstawiam ją od d... strony ale to dowód który potwierdza mój róż:D
 

Załączniki

  • 20190323_100734.jpg
    20190323_100734.jpg
    660,9 KB · Wyświetleń: 66
reklama
@belle81 gratuluje upragnionej córeczki! [emoji178][emoji178][emoji178][emoji7] wszelkie grzechy popełnione w kierunku różu i brokatu zostają ci odpuszczone [emoji23] szalej! I podrzuć jakies różowe fluidy bo czekam na nie z utęsknieniem!
 
Belle gratuluję serdecznie spełnienia marzeń [emoji307]
Miciurka a kiedy Ty masz wizytę bo zapomniałam a ja tu czekam na Twoje różowe wieści :)
 
Belle no to juz oficjalnie mozesz kupowac dziewcyznkową wyprawke! Cudownie[emoji178] ja jestem słaba i nic a nic nie widzę na tym zdjęciu.
 
reklama
Do góry