reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hej dziewczyny! Nareszcie nasz prezent jest już z nami :):):) Ż odebrała właśnie kuriera i jest bardzo szczęśliwa...choć ja chyba jeszcze bardziej ;) mam ogromną nadzieję, że skutecznie przyczyni się do szczęśliwego pożycia i spełnienia marzenia o syneczku i braciszku zarazem dla naszej Niuni, która chyba wyraźnie chce nas przywitać jeszcze w tym roku :):) Niech się spełnia. Mam nadzieję, że będę mógł polecać Wam ten zakup - tak jak rozmarzonym Staraczkom jak i szczęśliwym Mamusiom. Życzę Wam wszystkim spełnienia marzeń i przeżywania tylko samych wspaniałych, przeplatanych czułością, radością i miłością chwil w tym 2019 Nowym Roku. SIŁY! A wszelkim niepowodzeniom, smutkom i porażkom mówmy grzecznie do widzenia. A teraz...no cóż...niech się spełnia... Pstryk! ;):D
 

Załączniki

  • received_239129053652298.jpeg
    received_239129053652298.jpeg
    91,4 KB · Wyświetleń: 133
  • received_741659699540325.jpeg
    received_741659699540325.jpeg
    87,2 KB · Wyświetleń: 135
Ostatnia edycja:
A propo planowania płci to mój doktor mówił że jak się chce zwiększyć szansę np. Na dziewczynkę to trzeba się jakoś miesiąc powstrzymać od współżycia bo wtedy facet ma więcej X w spermie......ale nie spróbowałam jeszcze
 
reklama
Do góry