reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Gizia,CUDOWNIE. jejku,jak fajnie. gratuluję mocno. Teraz uważaj na siebie i dawaj znać co i jak.

Ej,nikt przed nami nie testuje? (znaczy sie przede mną i Dorotką)

Dorciu,ja już na pewno po owu,bo drugi dzien temperaturka podwyższona i..idzie do góry, dziś 37,1.
hehe, dziś sobie łaziłam po mieście i wstąpiłam na ciuchlandy i..wyp;atrzyłam 2 bluzeczki ciążowe na lato, oczywiście zakupiłam :)) Być może to jakiś znak (bo rzadko można coś kupić ciążowego na ciuchlandach mojej ulubionej firmy h&m mama (w sklepie powariowali z cenami ciuchów ciążowych,a pamiętam jak okropnie się czułam chodząc praktycznie w tym samym)
Oj..już się nie mogę doczekać..tak bardzo pragnę dzidzi
 
He he to widze ze wiecej nas testuje w piatek-ja tez:)trzymam za nas kciuki za 2kreseczki!!!
Gizia 25 gratuluje z calego serducha i za Was tez trzymam kciuki- za Ciebie i Dzidziusia:))
 
Trzymam za Was mocno kciuki laseczki. Bedzie dobrze!!!!!!
Ja dzis bylam w centrum i jutro jade kupic Oskarkowi buty na zime , kurteczek oczywiscie nie bylo.Wiec trzeba bedzie pojezdzic troszke tu i tam, ale wkoncu gdzies bedzie.......hahhaha....
 
Ja też trzymam kciuki za testujące w tym tygodniu.

Też szukam zimowej kurteczki dla córci, ale u mnie sama chińszczyzna, rozmiar niby odpowiedni, a rękawy jak na 5latka, oj ciężko będzie cos ładnego znajść :wściekła/y::-D:-D:-D:angry:
 
Sylcia to koszmar, niby wszystko jest ale jak cos szukasz to nic nie ma. Bylam w centrum i kurteczki byly od 120 do 200 zl, ale czy byly fajne- mi sie nie podobaly. Wszystko na jedno kopyto i tyle:no: jestem zla........no ale buty znalazlam super:-)
 
reklama
Do góry