reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A ja jako że jestem wierząca , byłam dziś z dziewczynami na sypaniu kwiatków znokazaji Bożego ciała. Wogole oczywiście zapomniałam w kieracie obowiązków , nie wiem w co ręce włożyć i przysięgam mam więcej obowiązków jak sprzed ciąży ehhh...
Ale wracając do tematu, była rodzina obok kością która ma 5tke dzieci - KAZDE ma jakąś dysfunkcje, niepełnosprawności, deficyt itp i UWAGA oni oficjalnie mówią że będą je 'robic aż urodzi się zdrowe, żeby miał się nimi kto zająć na starosc'
Dziewczyny nie mogłam się skupić do końca mszy, byłam tak poruszona, zniesmaczona i tak nawet wkurzona (!!!) Jak osoba dorosła może być tak głupia, nieodpowiedzialna i egoistyczna ! Normalnej mnie trzęsie do tej pory ...

Biedne dzieci ... i biedne te potencjalne „zdrowe” bo jak wszystkich ogarnie to nie zostanie miejsca dla niego samego [emoji17]
Straszni ludzie, ale są tacy, którzy właśnie chcą adoptować z takich powodów i tak strasznie żal mi tych dzieci [emoji17]
 
reklama
Mihasiaaa [emoji51] Gratuluję! mamy piękna ciążę[emoji847]
Leeleeth [emoji1307]

Wczoraj spotkałam męża kuzynke, która ma 3synow. Ona ma tylko siostrę a jej facet jest trzecim dzieckiem po dwóch siostrach! a jego siostry maja dziewczynki! to jakim on cudem robi tylko chłopców?
Powoli utwierdzam się w przekonaniu że genetyka nie ma znaczenia, że nic nie wypływa na płeć.

Millo pod twoim wpływem zaczęłam czytać książkę która poleciłas... i powiem szczerze że nigdy o tym nie myślałam w ten sposób. Sama z chęcią poddałabym się hipotezie aby dowiedzieć się kim byłam, ale jakoś tak wewnętrzne czuje ze kiedyś mieszkałam na jakimś Dworze, chodzilam w tych stylowych sukniach na bale w wielkich komnatach [emoji7] (mam tylko nadzieję że byłam w szlachcie haha a nie kompciuszkiem ;) )

Marzycielka ach kochana, szok i jeszcze raz niedowierzanie że twoje szczęście odeszło, ale wiedz jedno ze twój synek jest teraz spokojny i szczęśliwy i Ty sir już nie smuć! :*
 
@mihasiaaa ojeojeje !!! Gratulacje !!!! Będzie cora malowana !!! ;) Dodam tylko że moja sąsiadka będę w 30dc miała ok 2tys i są bliźniaczki :D cudne kochane bliźniaczki :D

@leeleeth no przecież widać krechę jak nic :D to ja miałam mniejsza a jestem w ciąży hahaha :D więc nie ma nic do myślenia ,- maszerują jutro na betę !!! :D

Dziewczyny ale się cieszę waszym szczęściem !!!:) I trzymam moooocno kciuki o płeć !!!:) Niech passa płci zmieni się na naszą korzyść ;)

@Marzycielka86 ja głęboko wierzę że następnym razem uda się Wam zdrowa ciąża w ilości hurtowej pink z brokatem ;) oczywiście najważniejsze żeby dzidziuś i Ty byliście zdrowi ale ja wierzę w ten róż i koniec kropka ;)
Bliźniaczki to by był dopiero szok ;)
 
Mihasiaaa [emoji51] Gratuluję! mamy piękna ciążę[emoji847]
Leeleeth [emoji1307]

Wczoraj spotkałam męża kuzynke, która ma 3synow. Ona ma tylko siostrę a jej facet jest trzecim dzieckiem po dwóch siostrach! a jego siostry maja dziewczynki! to jakim on cudem robi tylko chłopców?
Powoli utwierdzam się w przekonaniu że genetyka nie ma znaczenia, że nic nie wypływa na płeć.

Millo pod twoim wpływem zaczęłam czytać książkę która poleciłas... i powiem szczerze że nigdy o tym nie myślałam w ten sposób. Sama z chęcią poddałabym się hipotezie aby dowiedzieć się kim byłam, ale jakoś tak wewnętrzne czuje ze kiedyś mieszkałam na jakimś Dworze, chodzilam w tych stylowych sukniach na bale w wielkich komnatach [emoji7] (mam tylko nadzieję że byłam w szlachcie haha a nie kompciuszkiem ;) )

Marzycielka ach kochana, szok i jeszcze raz niedowierzanie że twoje szczęście odeszło, ale wiedz jedno ze twój synek jest teraz spokojny i szczęśliwy i Ty sir już nie smuć! :*
Haha witam w klubie. Ja caly czas mówię do męża, że w przeszłości mieszkalam na zamku i pewnie bylam królowa [emoji23][emoji23]. Bardzo lubie tę epokę. A moje ulubione filmy to kostiumowe. Zawsze przy zwiedzaniu zastanawiam sie jak oni tam żyli, jak wyglądał ich dzień itp [emoji6]
 
Leeleeth widać widać!!! Ja taki cień cienia miałam w 8 dpo. Także jutro beta abyś niedowiarku uwierzyła :)

Szczypiorkowa ja już nawet nie śmiem marzyć o córce,nie potrafię i boję się juz marzyć.jedyne moje marzenie które mam to abym mogala zajść ponownie w ciąże szczęśliwie ja donosic i urodzić zdrowego maluszka.

Kitqa ja też się przekonałam na własnej skórze ze planowanie nic nie daje, Po prostu to los i Bóg decyduje co jest nam pisane.
Gdyby była teraz córka może myslalabym inaczej ale wiem teraz ze szkoda naszych nerwów, wyliczania tego wszystkiego bo i tak nie mamy na wpływu, niestety ale taka jest rzeczywistość a my musimy przyjąć to co otrzymujemy z wdzięcznością.
 
Kitqa wtrace sie a propo genetyki, ja tez niewierze w to. Moja mama ma siostre i brata, tata siostre i dwoch braci. Dalej siostra mojej mamy ma dwie corki, brat syna, brat taty jeden ma parke , drugi dwie corki i syna a siostra taty corke. Moj brat ma dwie corki a ja dwoch synow hehe. Smiejemy sie ze musiala byc rownowaga i najpierw ja mialam syna , brat corke, a potem on corke to mi przypadl synek [emoji23]

Leeleeth ja tez widze kreseczke. Idz na bete. Noi masz jeszcze kilka dni do @ wiec kreseczki niezawsze moga byc mega widoczne. Kciuki trzyymam i nie puszczam.
 
reklama
Do góry