reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
U mnie wyprawka po 2 dziewczynkach w zasadzie gotowa :)
Wkudzam się tylko na ludzi bo mówią że wyglądam na ciążę chłopca, że brzuch na chłopca, że piersi na chłopa i wogole mają przeczucie że chłopiec, że w 12 tygodniu to jeszcze nic lekarz nie mógł widzieć itd itd i to mi trochę miesza w głowie :/ tzn cieszę się z dziewczynki okrutnie !, imię chyba wybrane ;) , mówię do niej ale jak słyszę takie coś, to jednak gdzieś ta nieśmiała nadzieja wraca jak cholernu bumerang :(
 
U mnie wyprawka po 2 dziewczynkach w zasadzie gotowa :)
Wkudzam się tylko na ludzi bo mówią że wyglądam na ciążę chłopca, że brzuch na chłopca, że piersi na chłopa i wogole mają przeczucie że chłopiec, że w 12 tygodniu to jeszcze nic lekarz nie mógł widzieć itd itd i to mi trochę miesza w głowie :/ tzn cieszę się z dziewczynki okrutnie !, imię chyba wybrane ;) , mówię do niej ale jak słyszę takie coś, to jednak gdzieś ta nieśmiała nadzieja wraca jak cholernu bumerang :(
Niestety mam to samo [emoji852]️ wszyscy mówią to nie możliwe że jest chłopak... A ja mówię że możliwe i to raczej 100 %, na polowych pewnie też to potwierdzi.
 
Justyna -super! A to szybka jestes ha :) , kiedy w koncu byly starania a kiedy owu?
Leeleeth-widze :)! mega !
Wielkie gratulacje dla.was !
22.06 były starania to był 13 dc i rano był najciemniejszy test, a później bledszy, więc zaszalelismy w nocy :D wtedy miałam też śluz taki jak kurze jajko. Seksy jeszcze były na następny dzień i potem co 2 dni :D
Nie sądziłam, że tak szybko pójdzie. To był nasz pierwszy cs ;)
Super beta :) idziesz na powtorke pojutrze?
Idę na powtórkę. Trochę nie rozumiem tych norm dla danego tygodnia. Mam nadzieję, że u mnie jest ok
Screenshot_20180605-203901.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180605-203901.jpg
    Screenshot_20180605-203901.jpg
    51,6 KB · Wyświetleń: 334
Szczypiorek, nie ma co analizować. Jakbym miała stawiać na wewnętrzny głos, objawy itd.to byłoby płciowo odwrotnie niż to widzi gin. Hi hi. Także okaże się na porodówce. Marzenia warto mieć, choć trzeba zawsze brać poprawkę, że nie wszystkie się spełnią.
Leelee ja też sobie jakiś komplecik poszewkowy upatrzylam. Z mietą ;)
Ps.no i dowiedzialam się, że oczywiście ta kobitka, która odbiła innej babce męża w mojej okolicy ze zdrady zaszła w ciążę i będzie mieć córkę.
 
Justyna nie patrz na normy tmbo nigdy nie wiesz kiedy doszlo do zaplodnienia .Najwazniejszy jest przyrost.

Ja pierwsza bete robilam 10dpo i bylo 33
 
@gorligorligor strasznie niesprawiedliwe. Czasem mysle sobie czy nie przeceniamy tak naprawdę roli Boga w naszym życiu? W sensie, ze może On wcale nie grzebie Aztek bardzo w naszych życiorysach, ze nie zajmuje sie np „rozdzielaniem” płci naszych dzieci [emoji6]
Nie daje ani zabiera, ze to biologia, natura zwykły przypadek.
Bo tak jak piszesz @gorligorligor, ze zdrady babka ma córeczkę, to chyba nie Bóg ja nagrodził? Albo za głupia jestem na takie tematy [emoji85][emoji23]

Pokazujcie nam wyprawki, mięty i pastele [emoji16] chętnie nacieszymy oczy
Ja jeśli będzie dziewczynka to chce cała serie elodie details dream catcher np ta pościel która pokazałam
I mam taki malutki łapacz snów, do zawieszenia nad łóżeczkiem [emoji854]
 
reklama
Do góry