reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kruszyna wątpię że to ruchy w 13 tyg. Wstawilam zdjęcie na face masz 100 procent głosów od admin na chłopca gratulacje !! Ale ty chyba też wstawiłaś
 
reklama
Witam dziewczyny, dawno mnie tu nie było. Niestety u mnie bez zmian. Nawet nie ma okazji do starań, bo co mąż przyjedzie to akurat nie ma tych dni, ale postanowiłam sobie że jak wreszcie nadaży się okazja to nic nie liczę, tylko robimy jak leci:-D

Imama moje gratulacje cudownie!!! Śliczny synuś:)

Leeleeth, Gosica widzę że Wy dalej staraczki jak ja. Myślałam że ja już tylko zostałam. Powodzenia, obyśmy wreszcie zaskoczyły, tyle już się staramy, kurcze no musi się udać wreszcie:)

Kruszynka, Marzycielka, Gorli tak się cieszę że Wam się udało, zdrowych dzieciaczków życzę, to najważniejsze:)

Biedroneczka tak mi przykro, mam nadzieję że szybko się otrząśniecie i szybko będziesz miała wynagrodzoną tą stratę. Wiem co czujesz bo też to kiedyś przeżyłam.

Powodzenia dla wszystkich staraczek!
 
Hej dziewczyny.
U nas mały zwrot akcji. Zadzwonili w ostatniej chwili, że mam dziś wizytę. No i byliśmy... Dziecie zdrowe według lekarza, nub wzdłuż ciała - zatem dziewczynka... :) nie ukrywam, że mi troszkę ciężko i nie wierzę raczej, że jednak coś wyrośnie :) Wiadomo, liczyłam do ostatniej chwili, że może jednak ... Widać nie było nam dane. Ehhh tylko muszę wyrobić klatkę bo bankowo nie obejdzie się bez komentarzy a to dla mnie będzie najtrudniejsze.
IMG_20180416_182908.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180416_182908.jpg
    IMG_20180416_182908.jpg
    507,8 KB · Wyświetleń: 637
Kruszynka-gratuluje zdrowego bobasa :* ,troche zdjecie jest rozmazane i nie wyrazne , grupa na fb to strictly nub theory, ale lekarz byl niemily masakra ! Ja mysle ze chlopczyk bo nub jest jakby jedno nandrugim,

Biedronka-przykro mi kochana mam nadzieje ze jakos sie trzymasz , a sprobujecie jeszcze za jakis czas ?

Ania-baby dust method to metoda opierajaca sie na czasie i czestotliwosci, na dziewczynke -1 stosunek - 1-2 dni PRZED POZYTYWNYM TESTEM OWULACYJNYM, na chłopca - 2 stosunki 24 h i 48 h po pozytywnym tescie owulacyjnym, jak widac ze testy ciemnieja trzeba je robic co 4 h zeby wyłapac pik lh,
 
Hej dziewczyny.
U nas mały zwrot akcji. Zadzwonili w ostatniej chwili, że mam dziś wizytę. No i byliśmy... Dziecie zdrowe według lekarza, nub wzdłuż ciała - zatem dziewczynka... :) nie ukrywam, że mi troszkę ciężko i nie wierzę raczej, że jednak coś wyrośnie :) Wiadomo, liczyłam do ostatniej chwili, że może jednak ... Widać nie było nam dane. Ehhh tylko muszę wyrobić klatkę bo bankowo nie obejdzie się bez komentarzy a to dla mnie będzie najtrudniejsze. Zobacz załącznik 847370

Przykro mi z Twojego powodu, gratuluje zdrowej dziewczynki i informuje jak strasznie, strasznie Ci zazdroszczę [emoji53]
Serce mnie boli jak pomyśle ze nigdy nie zobaczę takiego cudu na usg [emoji55]

Miękka faja ze mnie ostatnio, jaja mi wklęsły czy co tam sie z nimi dzieje, testo zanikł i zero agresji tylko babskie rozmemlanie [emoji85]
I rycze non stop! Fuck! Nie poznaje siebie
 
@Kruszynka123 możliwe jest czuć ruchy tak szybko, ja tez tak czułam, wszyscy sie pukali po
głowie, łącznie z ginem, to mu pokazałam gdzie czuje dziecko i miałam racje [emoji6]

@Monia0281 powodzenia, niech mąż wreszcie trafi w okienko [emoji6]
Właśnie ja czuje tam gdzie mam wypukłosc bo z lewej strony mam bardziej wypukły brzuszek i tam właśnie gin smarowal i robił usg czuje takie delikatne gilanie jakby głaskanie od środka [emoji7]
@Miciur-ka niestety mam tylko jedno zdjęcie ale już Zonami pisała że na 100 chłopczyk.
@szczypiorkowa12345 gratuluję zdrowej dzidzi to jak będzie miała na imię? Może Iga? [emoji4]
Nie martw się najważniejsze że dzidziuś zdrowy ja się nawet nie nastawialam na róż a mąż to pow że to więcej niż było pewne że boy także trza się cieszyć że zdrowe bobo.
 
Leeleeth- no zobaczymy jak to bedzie moje cykle sa kompletnie powalone i obojetnie ile bym miala seksu to i tak nie zajde [emoji23],

Marzycielka a ty kiedy masz prenatalne :)?

Szczypiorkowa-kiedy ty przychodzisz z fota nuba ?

Zonami a ty jak tam sie miewasz? Macie juz imie wybrane :)?

Gosica definitywnie mysle ze dzis super pora na działania takze go.go go ! :) i trzymaj ph nisko , powodzenia

Baby_girl-a ty sie nie starasz co za przerwa? Nie widze gdzie to napisalas

No u nas jeszcze ostateczna decyzja bedzie podejmowana, co i jak, a mam tez rodzinke nieopodal i ponoc tez chca zjezdzac tez juz tyle lat tutaj,az w.szoku jestem, naprawde duzo ludzi zaczyna wracac i wiadomo by sie chcialo ale to nie jeat takie proste po tylu latach tu ,nie wiem.czy bym ogarneła , no juz nie mowiac ze wiadomo kwestia pracy,kasy itp. Masakra , a dzieci tez mega zmiana dla nich , ciezka decyzja
 
reklama
Tzn wiecie, jak mówiłam dramy nie ma i nie będzie :) owszem łezkę uronilam, wyszłam z gabinetu i czułam się jakbym miałam dejavu :) musiałam wziąść kilka głębokich oddechów a mąż przez 30' widząc, że mi ciężko próbował mnie wspierać :) tylko nie zrozumcie mnie źle! To takie zderzenie z rzeczywistością, którą w sumie przewidziałam, nawet się przygotowałam no ale jednak... No trudno życie:) zdrowa silna kobieta która swoją drogą za cholere nie chciała się odwrócić do badania :) kolejna uparta ehhh :)
@leeleeth u Ciebie nic nie wiadomo! :) ja tam wierzę, że się uda ;) i tam trochę to zazdroszczę że masz jeszcze tą szansę na planowanie.
@Kruszynka123 tak więc wielki dzień dla nas obu :) już zero złudzeń, ja walczę z moją trójka księżniczek a Ty z woj zgraja piłkarzy :) życie bywa czasem cholernie przewrotne ;)
 
Do góry