reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

No zaraz sie zdenerwuje bo mnie wkurza bb , nie dodaje postow albo nie moge nic napisac masakra!

Marzycielka-trzymam mocne kciuki toż to zaraz 25 a ja jestem ciekawa jak to u Ciebie będzie po takich dawkach inofemu ;)

Kruszynka ja tam badania krwi naczczo robie,

Zonami-jeju juz 25 tydzien twoja ciaza leci jak z bicza strzelił dopiero co robiłas test ;)
 
reklama
Dziewczyny a czy na tsh, Ft4 i anty Tg trzeba być na czczo? Zawsze na tsh szłam na czczo bo miałam blisko do laba jutro jadę 50 km więc wolałabym coś zjeść jeśli moge.
Na czczo i nie bierz euthyroxu.

Szczypiorkowa normalne uczucia tobą targają, taka nasza natura. To nic złego : )

Mam jedną ripostę którą możesz użyć: "dobry fachowiec trzyma się jednej roboty" [emoji1303] ale wierzę w Ciebie że przygotujesz większą petardę ;)
Imama kiedy będziecie w domku? Daj znać jak bracia przywitali małego.
 
Ostatnia edycja:
Z moich obserwacji, co do dzieci i płci :
1. Najwiecej jest rodzin z obiema płciami.
(Parki lub trzecie innej płci od pierwszej dwójki ) potem;
2. 3 dziewczynki lub trzech chłopców.
3. Trzy dziewczyny i czwarty chłopiec lub odwrotnie.
4. Czterech chłopców lub cztery dziewczynki.
 
Miciurka zwatpilam już w Inofem po dzisiejszej wizycie Kruszynki, przecież ona też brała ovarin i ma mieć syna.
Kruszynka a jak długo bralas ten ovarin?
 
Miciurka zwatpilam już w Inofem po dzisiejszej wizycie Kruszynki, przecież ona też brała ovarin i ma mieć syna.
Kruszynka a jak długo bralas ten ovarin?
Najpierw bralam miovarian a później ovarin pół roku może więcej bralam. Ja to myślę że każdemu jest coś pisane i koniec i z plcia zawsze jest 50/50,niestety nie zawsze mamy możliwość spełnić marzenia..
 
Najpierw bralam miovarian a później ovarin pół roku może więcej bralam. Ja to myślę że każdemu jest coś pisane i koniec i z plcia zawsze jest 50/50,niestety nie zawsze mamy możliwość spełnić marzenia..

To prawda.
Tylko któraś pisała, ovarin ma dodatkowo witaminy i to w sporych dawkach, co kłoci sie z dieta le [emoji6]
Ja miałam ovarin, zmieniłam na inofem.
Ale wciąż przekonanie,ze to przypadek z ta płcią [emoji17]
 
reklama
Do góry