reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dla mnie to już wyższa algebra to wszystko :-)
I pomyśleć ze inni maja córki ot tak. Jedząc kebaba zapijając cola hehe
@Luisa2018 to nasze gdybanie to takie czy kwietniu spadnie śnieg czy nie. Szanse 50/50. Tak samo nasze gadanie. Ja wychodzę z założenia ze lepiej wiedzieć więcej niż mniej. A kto jak ta wiedzę wykorzysta i jaki będzie tego rezultat....
 
reklama
Hej :)
Nie odzywałam się ale jakieś wstpliowsci mnie naszły i postanowiłam poczekać do polowkowego. Dziś miałam usg, zaczęłam 22 tydzień jak to leci masakra. Załączam wam zdjęcie mojej córeczki, za 4 miesiące będzie z nami, jest zdrowa ruchliwa wszystko super, pierwszy raz byłam u lekarza z certyfikatem i jest różnica, takie rzeczy sprawdzał że byłam w szoku.
A za was trzymam kciuki, nowych dziewczyn nie kojarzę ale Miciurka, Kinga i Leeleeth wierzę że wam się uda ! A za Imama trzymam kciuki za lekki poród ;-) ;)
 

Załączniki

  • IMG_20180320_180159.jpg
    IMG_20180320_180159.jpg
    392,8 KB · Wyświetleń: 92
Zonami piekny widok :tak: no i gratuluje corci teraz juz masz pewnosc kto zamieszkał u ciebie.
Mam nadzieje ze i mi dane bedzie zobaczyc ten widok na moim usg za nie długi czas;-) ;)
 
Baby girl. Moze za duso zakwaszania bo to dosc czesto, zakwaszaj sie co 2 -3 dzien i 24hr przed staraniami pozniej finger replens po godzince ,





Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zonami -gratulacje !! Tak myslalam.ze juz sie nie zmieni piekny widok ale musisz byc szczesliwa :)!

Ps.przypomnij swoje starania po raz milionowy [emoji23] bo ja czarna dziura w głowie [emoji14] , czy mialas cut off i ile seksow ;)



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozumiem że masz córeczkę?
A jakie suple?
Brałam żurawinę,magnez, wapno. Stosowałam sylk i gynoflor (lek na receptę ampułki) Wit C. Mąż to samo. Ja stosowałam codzienne starania bo mam problem z określeniem dnia owulacji. Włączałam tez lampe solna.
Zonami gratuluje i tez proszę o przypomnienie starannek.
Piłam tez colę light bez kofeiny. Złota etykietA. Nie pamietam dokładnie.
 
Dzięki dziewczynki, tak jestem bardzo szczęśliwa, nie bardzo jeszcze dowiedzą że mam 2 zdrowych dzieci i jeszcze dwa razy udało mi się zaplanować płeć. Aż się boję że to zbyt piękne. Miciurka poniżej wklejam starania. Marzycielka wierzę że zobaczysz taki widok, ja u ciebie i Kruszynki przewiduje córki :tak:
Więc tak.
Zacznę od tego że rok temu zmieniłam tryb życia całkowicie, z kanapowca zajadajacego chipsy poszłam na słownie 3 razy w tyg bez opuszczania i dieta ala Lewandowska. Wytrzymałam do maja bo wtedy okazało się że mam przepuklina i musiałam zrobić przerwę. Ale sylwetka zmienila się bardzo, nawyki żywieniowe również. Jedynie co to lubię winko czy drinka wypić no i popalam. Zaczęłam w sierpniu was czytać byłam już po 1 próbie nieudanej zresztą wtedy liczyłam jeszcze na schettelsa tylko. Polekturze wątku ale z poprzednich lat za czasów pirahni wprowadziłam dietę nabialowa mało mięsa, słodyczy i suplementy, mnóstwo suplementów. Do tego zakwaszanie, sylk rephresh oraz co 10 dni kupowałam taki okropny sok żurawiny prawdziwy i piłam. We wrześniu zaszłam w ciążę biochemiczna i szybko poronilam wtedy dotarłam do waszych postów iwprowadziłam dietę LE, mięso jadłam w niewielkich ilościach tylko w drugiej fazie cyklu i tylko kurczaka, zero śniadań słodyczy podjadania. Przez te 2 miesiące schudlam 3 kg a przy wadze 52 kg to dużo. Jadłam niewiele, rzadko i już mi się nawet momentami słabo robiło. Dużo suplementow odpuscilam, jadłam tylko castangus bo gdzieś czytałam że ondziewczynkowy (zaszłam na koniec 3 opakowania więc wybrałam cała dawke) acard przez biochemiczna, kwas foliowy 800mg. Dalej piłam ten prawdziwy sok z żurawiny w okresie starankowym bardzo dużo. Piłam też miete codziennie. 3 dniprzed starankami rephresh, w dniu starankami też ale już niewiele. Sylk w tym cyklu odpuscilam.
A jeżeli chodzi o odstęp to wkrecilam się w tym cyklu w metodę baby dust więc naszostatnie zbliżenie było przed okresem, potem jedno jedyne w sobotę koło 16 kiedy testy owulacyjne zaczęły ciemniec. Najcenniejszy test miałam o 14 w niedzielę i właśnie około 14 w poniedziałek miałam największy ból jajnika u wtedy chyba aowulacją więc wychodzi 2 dni odstępu i 1 zbliżenie. Z tym że bardzo późno z poniedziałku na wtorek mój mąż stęskniony a ja już dużo objawów że po owulacji w tym śluz więc było również i teraz nie wiem tak na dobrą sprawę kiedy to się stało :-)
 
@Zonami gartulacje!!! )Jak to zrobiłas? :D (jestem tu nowa możesz mnie nie kojarzyć)
Dziewczyny o co chodzi z zawaszaniem? bo ja chciałam stosować diete zakwaszającą i w dniu staranek ztobić sobie test ph co by odpowiednie srodowisko było dla żeńskich plemniczków :d
Tak was czytam i czuje ze jestem zbyt głupia na to wszystko...nie dosc ze czeka mnie walka o to zeby wogóle zajsc to jeszcze planowanie płci....szalona :D
 
reklama
Zonami gratki!

Ja widze kilka wspolnych czynnikow z Zonami czyli tez preszlam biochemiczna bralam castangus i acard .Acard tez brala Airfix i tez miala biochemiczne.

U mnie seksy z odstepami czy przy sylku nieskutkowaly ciaza.Poza tym mialam problemy z progesteronem.
I gdyby nie duphaston pewnie w ogole bym nie zaszla.


Napisane na LG-M160 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry