reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@belle81 dokaldnie tak :)
Dlatego dla mnie dziewczynka to takie 'o' a chłopiec - kosmos utopia hardcore no cuda na kiju ehhh :) jeszcze jakiś Msc i się dowiemy może co się kryje u nas, :) tzn potwierdzenimy że to Igor ;)
U Ciebie to pewniak i tylko kwestia potwierdzenia:) I to nie jest jakieś wróżenie z fusów,tylko twoje obserwacje odnośnie poprzednich ciąż a obecnej.
Imię jest,niebieskie paputki są tylko chłopczyk w drodze :tak:
 
reklama
Zmieniając temat. Dziewczyny jakiś plan na obiad? Bo ja nam totalne zaćmienie. Ja to już bym nic nie jadła,tak się zasuszyłam,akw muszę moich chłopców nakarmić. Wczoraj była domowa pizza,a dziś...?
 
Heheh a dla mnie zrobienie córeczki to jakaś magia. Wydaje mi się ze to szanse 10 na 100 a nie 50/50 :o

Najlepsze ze dziś 18 dc a owu dalej nie było. Masakra..... także hm nie wiem jak ja mam zrobić w następnym cyklu 2-3 day off eh


U mnie dziś na obiad kotlety warzywne, z ryżem, jakaś sałatka. Wczoraj był krupnik, a jutro myśle nad krokietami z mozarella i pieczarkami.
 
Leeleeth założyłam konto ale nie widzę darmowego pdf'a albo jakaś ślepa jestem. Gdzie go szukać?

A co do obiadu to u mnie dziś: pierś z kurczaka z warzywami z patelni i ogórek kiszony [emoji39] [emoji39]
Jutro ćwiartki z kurczaka z piekarnika ze smażonymi ziemniakami :)

Czy wam też działa inaczej apka po aktualizacji? Nie mam w subskrypcji tego wątku.... Ekhmmm
 
Leeleeth znalazłam ale... Niby jest za 30 dni za darmo tylko chcą aby podać nr karty. A tego nie zrobię

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leeleeth założyłam konto ale nie widzę darmowego pdf'a albo jakaś ślepa jestem. Gdzie go szukać?

A co do obiadu to u mnie dziś: pierś z kurczaka z warzywami z patelni i ogórek kiszony [emoji39] [emoji39]
Jutro ćwiartki z kurczaka z piekarnika ze smażonymi ziemniakami :)

Czy wam też działa inaczej apka po aktualizacji? Nie mam w subskrypcji tego wątku.... Ekhmmm

Łoooojezusiedrogi mój... Ale bym zjadła kiszonegoi ogórka ... Takiego kwaśnego
 
Leeleeth znalazłam ale... Niby jest za 30 dni za darmo tylko chcą aby podać nr karty. A tego nie zrobię

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
I baaaardzo dobrze robisz ze nie dajesz nr karty. Niestety to działa tak, że faktycznie te 30 dni masz za free ale później masz np maila w środku nocy że do 3 godzin musisz się wylogowac inaczej masz konto premium za 300$ na rok i dopiero składając tysiące podań masz je ewentualnie kasowane (ale już za to co dotychczas płacisz). Nie muszę dodawać że przelicznik dolara do złotówki jest dramatyczny!
 
reklama
I baaaardzo dobrze robisz ze nie dajesz nr karty. Niestety to działa tak, że faktycznie te 30 dni masz za free ale później masz np maila w środku nocy że do 3 godzin musisz się wylogowac inaczej masz konto premium za 300$ na rok i dopiero składając tysiące podań masz je ewentualnie kasowane (ale już za to co dotychczas płacisz). Nie muszę dodawać że przelicznik dolara do złotówki jest dramatyczny!
No no szczypiorkowa ja właśnie znam takie numery...
Trzymaj się, oby mdłości minely już jutro :)
Jak bym mogła to poczestowalabym cię kiszonym ogórkiem z własnego kieszenia [emoji39] a ogoreczki mam od wuja które rosły na kupce od kurek zielononóżek haha

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry