reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Wiesz Miciurka ja to tak pół żartem pół serio gadam :)
Pewnie ze lepiej naturalnie i tego ci właśnie życzę [emoji110]
Kinga_z1 muszę dopytać, ilu dniowe użyliście plemniki? I czy przed próba docelowa mieliście inne stosunki, jak to zaplanowalas? : )

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a załóżmy jeden stosunek 24h przed owu to dziewczynkowo czy na chłopca ? No niby jeden to girl ale blisko owu ...

To 50/50 chyba z przewagą na chłopca?

Wiesz Miciurka ja to tak pół żartem pół serio gadam [emoji4]
Pewnie ze lepiej naturalnie i tego ci właśnie życzę [emoji110]
Kinga_z1 muszę dopytać, ilu dniowe użyliście plemniki? I czy przed próba docelowa mieliście inne stosunki, jak to zaplanowalas? : )

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom

@kitqa Ty specjalistka od zawartości spermy, ja jak przed stos min 5 dni abstynencji to bardziej dziewczynkowo? Jak to sie zarysowuje?
@Miciur-ka mi by było szkoda rezygnować, potem zaczynać na nowo. Odpocznij może od forum i znajdź zajęcie (ale rada!!! [emoji23][emoji23][emoji23][emoji85])
Przykro mi, że testy nic nie pokazały, byłam przekonana, że coś sie zadziało [emoji17]

@kinga_z1 to kiedy testujesz?
@Gosica jak tam? Jak samopoczucie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@leeleth wg tego co czytałam to sperma 2-6dniowa to chłopczykowa. Po 7dniu ilość plemników meskotworczych drastycznie spada. Ja proponuję na dziewczynkę użyć plemniki ok 12 dniowe. 14dniowe to chyba maks

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Luisa-wg bdm to 50/50 ,

Kitqa-wiem ;)

Leeleeth-no moze.tak zrobie hehe , ale zebyscie nie tesknily za mocno [emoji14] haha pozatym jak ja bym mogla nie wiedziex czy ktoras z was zaciazyla :)? No jak [emoji23] [emoji14] , wlasnie znalazlam juz sobie zajecie bede mebel przerabiac ,malowac dorabiac drzwi itp. No i kupilam jeszcze farby olejowe i płotno bede xos moze tworzyc [emoji23]

Zawsze jak nowa o abstynencji to polecaja plemniki starsze jak tydzien czyli jakby min 8 dni





Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czy przy porodzie naturalnym to przeszkadzało bo ja dwie moje poprzednie ciążę nie miałam czegoś takiego i teraz się ogromnie boję porodu przez to spojenie?!
Przy porodzie tego nie odczuwalam. Ale tak jak pisałam jak lezalam i miałam się poprawić to nie mogłam tego bólu znieść i jeszcze brzucha nie miałam a już bolało. To była moja druga ciąża miałam 32 lata wtedy.
 
Wiesz Miciurka ja to tak pół żartem pół serio gadam :)
Pewnie ze lepiej naturalnie i tego ci właśnie życzę [emoji110]
Kinga_z1 muszę dopytać, ilu dniowe użyliście plemniki? I czy przed próba docelowa mieliście inne stosunki, jak to zaplanowalas? : )

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
U nas było 5 dni przerwy. Tak wyszło ale do końca myślałam że żadnych starań nie będzie. No właśnie sama nie wiem teraz bo jak czytam to jedne artykuły mówią o 7 dniach przerwy że najlepsze a inne artykuły że wymieniane codziennie. Już głowa mi pęka bo tyle się naczytalam a teraz nic nie wiem. Mam nawet książkę Wójcika w pdf to ten już w ogóle o przerwie mówi konkret że minimum 7 dni. Zwariować idzie. Testuje w dniu miesiączki czyli na ten moment jak liczę 22 marca...

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Luisa no u nas bylo bez odstepu bo mi juz po prostu bardzo zalezalo na dziecku:)co do diety to nie jedlismy miesa od roku jakos a tak to ograniczylismy troche ziemniaki,pomidory,banany.Maz pil piwko,ja czasem tez.Mysle ze najbardziej mi pomogly castagnus i saw palmetto.Ph mialam mimo to jak zwykle 5.5
Szczypiorkowa na dziewczynke przepis:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciurka ja sama bym poczekala na czerwiec żeby w marcu rodzic, ale mnie tak nosi że od końca kwietnia zaczniemy żeby najwcześniej w styczniu dziecko było.

Drugiego syna mam z lutego dla mnie to super pora na dziecko. Parę tygodni i wychodzisz z dzieckiem na zewnątrz jak ciepło. Pierwszy syn z pazdziernika to dopiero było, pół roku uwiezienia.:hmm:

Nie wiem czy suplementy (lukrecje, a mąż ole chmiel i lukrecje) mamy brać ciągle czy przerwy robić jak się jeszcze nie staramy?:confused:
 
reklama
Aha Kitqa moje plany to takie że miało nic nie być. Po prostu wieczorem siedziałam i myślałam że mam owulacje i z mężem pogadaliśmy i kawę siekiere mu zrobiliśmy a za godzinę do dzieła. Ja też użyłam tego żelu pre seed. Potem do rana spałam z. Wcześniej wiadomo dieta i suple. Nie wiem co z tego wyszło. Jedyną nadzieję teraz pokładam w diecie bo metoda ta sama co z córką. Bonyyy, jaki stres!

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry