reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Szczypiorkowa u mnie w ciazy z synem tez piersi nic nie urosly a z córka tak:D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Szczypiorkowa u mnie w ciazy z synem tez piersi nic nie urosly a z córka tak:D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
O Jezusie no jest nadzieja [emoji23]
Tzn nie nadzieja tylko potwierdzenie tego że będzie Igor. Ale serio no cycki NIC, mój Pan Mąż śmieszkuje, że jak Igor jest w brzuchu to mi wąsy zaczną rosnąć [emoji23] ojej [emoji23]

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
 
@mihasiaaa właśnie nie wiem co miał na myśli, a koleżanka go nie dopytywała:/
@kura33 dla mnie to też bardzo dobra wiadomość : ) niby tu nam daje 80% na 3syna + 10% to planowanie (moim zdaniem) czyli daje nam to 90%[emoji48] choć nie chce mi się w to wierzyć

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
kitqa ja ja dodatkowo to baby dust dorzuciłam czyli dwa stosunki bo póki lh, diete to dwa miesiące trzymałam niepełne czyli pomidory, banany, starałam się więcej ziemniaków jeść i w sumie dużo jajek jadłam choć nie wiem czy to w którejś jest, no i posiadałam czekoladę choć jakoś tak na słodycze się nie rzucam.

Teraz zostaje mi tylko odliczanie do zrobienia testu, jeśli negatyw to startuje dopiero w sierpniu.
 
Kura-u mnie maz "zartuje" ze robimy poki corki nie bedzie [emoji28][emoji23] , ja tez zawsze chcialam 3 ale moze bym poszla i na 4 gdybym miala 3 chlopakow - jednak powyzej 4 juz napewno nie!

Babygirl- to nie jest takie latwe to egs ale jest do zrobienia :)! Troche wydsc trzeba na sprzet ale widzac video spermy przed i po to dobry % ze bedzie płec o jaka sie staramy,tez jesyem w szoku ze moj maz nie mial by nic przeciwko egs bo jak gafalismy o ivf to on przeciwny .a ile cykli probujecie juz?
Ja to jeszcze mysle czy nie polece samym Baby dust method, chocoaz troche sie boje bo takie rzezniki te plemniki nasze haha[emoji23]

Kitqa- dziekuje :* spoko jeszcze sie dokształcam na temat egs, bo jednak trzeba uwazac zeby nie wybic wszystkich, ale napewno sie wiedza podziele :)!
Egs napewno obiecujaco wyglada ale sprzet drogi kurde :/ nie wiem czy maz mi kupi [emoji23]

Niby tak jest ze wieksza szansa na 3 dziecko tej samej plci ale ja zbam wiekszosc rodzin ktorzy zawsze maja to 3 odmiennej płci takze zawsze nadzieja jest [emoji23]

Luisa-ja kupilam na ebay jestem za granica to chyba raczej w PL takie firmy nie prosperuja ale staraj sie brac jak najbardziej naturalna i ja bralam teraz w tym cyklu po 5 tabletek na dzien czyli 25 tys mg czasem i po jeszcze extra 2 tabl. Zurawine soe bierze tylko do owulacji! Wazne! Lukrecja to samo!
A octu niw polecam bo "odkwaszasz"organizm ,

Mihasia- no w razie co wlasnie kupie rephresh bo on lepiej trzyma, ale tez trzeba pilnowac, ja tez tylko do dzien po owu pilnuje co jest dzis juhuu bo naprawde meczy zwlaszcza jak sie cos robi, rephresh lepszy jest !!






Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć :) jestem nowa na tym wątku...może coś o sobie :) mam 13 msc synka :) powoli zaczynamy myśleć o drugim dzieciątku, tak abym w tym roku zaszła w ciąże...ale...pierwsza ciąża była do 6 miesiąca wzorcowa a później szkoda słow...wymioty pobyt w szpitalu od przełomu 6-7msc a wyszlam 3 dni przed porodem... od poczatku 8-go miesiaca chcieli robic cc bo bylo juz ze mna bardzo zle ale sie nie godzilam ze wzgledu na dobro maluszka...byłam na zywieniu pozajelitowym ( schudlam 12kg w stosunku do wagi sprzed ciazy) i do dnia dzisiejszego nikt nie zna przyczyny..po rozmowach z lekarzem i pewną wspaniałą położną sugerowane sa dwa powody : 1)nieposwsciagliwe wymioty ciezarnych 2) lub poprostu tak moj organizm reaguje na ciaze i tutaj lekarz zasugerowal ze moze miec wplyw płeć dziecka..dlatego właśnie szukam sposobu jak zaplanowac sobie dziewczynke...może się udało??? jak to jest z ymi testami owulacyjnymi?? do 2 kresek można się starac od pojawienia drugiej kreseczki juz nie?? bede wdzieczna za każda wskazówkę
Witaj @Grabcia123 :)
Współczuję przeżyć w ciąży i podziwiam ze po tak traumatycznych przeżyciach decydujesz się już na dzidzie. Teraz będzie dobrze ;)
@Luisa2018 ja biorę Żuravit (220 mg skoncentrowanego wyciagu z żurawiny co odpowiada 5500 owocu żurawiny w jednej kapsułce)
60 kapsułek ok. 28zł.
@Miciur-ka jaka jest dawka teraz tej żurawiny bo było 10 000 a jest...?
Czyli Wit. C już nie aktualna?
 
@Miciur-ka a w egs to jak oddzielasz plemniczki od białka?
A skąd weźmiesz sterylne jajko? Nie boisz sie np salmonelli? Albo inny h bakterii?



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Luisa a ta woda z octem jabłkowym to na czczo i dopiero pozniej posiłek?
@Miciurka czy ten żel replens tez trzyma ph w granicach 4 czy czy represh ma takie właściwości?

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny,a ten ocet jabłkowy to nie pójdzie w tą samą stronę co cytryna? Nie wiem...
 
@Grabcia123 witaj! :)
Popatrz i takie miałaś problemy w ciąży i co?! I planujesz kolejne. I tj właśnie żywot matki polki [emoji23] już schodzisz w tego świata a zobaczysz dwie małe stopki i masz miękkie nogi [emoji39][emoji7]

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
 
reklama
Do góry